Amazfit GTR 2e čierne

Zobraziť


NFC: Nie, Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie Viac info


Cena 109,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smarthodinky Amazfit GTR 2e v čiernej farbe ponúkajú 1,39" dotykový AMOLED displej s 2.5D zakriveným povrchom bez okrajov. Vákuová vrstva proti odtlačkom prstov. Funkcia "always-on". Telo hodiniek je vyrobené z hliníkovej zliatiny. Možnosť meniť vzhľad ciferníka /viac ako 50 štýlov/. Disponuje krokomerom, senzorom biologických údajov BioTracker 2 PPG, senzorom zrýchlenia, gyroskopom, 3-osovým geomagnetickým snímačom, senzorom okolitého svetla, senzorom tlaku vzduchu a teploty. Detekcia srdcového rytmu 24/7. Meranie hladiny kyslíka v krvi /SpO2/. Meranie úrovne stresu. Systém hodnotenia zdravia PAI. Monitor spánku. Výpočet spálených kalórií. Meranie telesnej teploty. Podpora rozhrania Bluetooth 5.0, GPS a Glonass. Kompatibilita so zariadeniami Android 5.0 alebo iOS 10.0 a novší. K dispozícii aplikácia Zepp. Nofitikácie k prichádzajúcim hovorom a správam. Ponúkajú funkciu "Nerušiť", stopky, predpoveď počasia, alarm a časovač. Vodotesnosť do 50 m /5 ATM/. 90 prednastavených športových režimov. Kapacita batérie 471 mAh. Výdrž batérie je pri bežnom používaní až 24 dní /pri základnom používaní 45 dní, pri nadštandardnom používaní 12 dní/. Nabíjanie prostredníctvom magnetického nabíjacieho stojanu. Doba nabíjania je asi 2,5 hodiny. Šírka remienka je 22 mm.

Klasický dizajn

Smart hodinky Amazfit GTR 2e upútajú minimalistickým dizajnom a klasickým vzhľadom dotykového AMOLED HD displeja. Obrazovku s uhlopriečkou 1,39" chráni 2,5D zakrivené sklo, ktoré plynule prechádza až k telu hodiniek z hliníkovej zliatiny a tým poskytuje používateľovi lepšie zorné pole. Univerzálny vzhľad hodiniek sa dobre kombinuje s oblečením, takže ich môžete nosiť skoro na každú príležitosť.

Spestrite si deň originálnym ciferníkom

Ak vám nesedí klasický dizajn ciferníka, máte možnosť jeho nastavenia podľa vášho vkusu. Na výber je viac ako 50 štýlov, ktoré môžete meniť podľa príležitosti alebo nálady. Upraviť je možné aj widgety na niektorých ciferníkoch, čo zjednodušuje prístup k pre vás dôležitým informáciám. Ak by ste chceli byť viac originálnejší, môžete nahrať aj svoje obrázky a vytvoriť si tak jedinečný ciferník.

Funkcia "Always-on"

Využitím funkcie "Always-on" môžete neustále sledovať čas bez to, aby ste museli aktivovať displej. Ostatné funkcie hodiniek tak zostávajú neaktívne. Túto funkciu podporuje viac ako 40 štýlov displeja.

Srdcový rytmus pod kontrolou 24/7

Hodinky sú vybavené optickým snímačom BioTracker 2, ktorým je možné sledovať srdcový rytmus počas celého dňa. Monitoruje zóny srdcového rytmu a po tréningu vás informuje o efektivite cvičenia. Pri zaznamenaní zvýšeného srdcového rytmu poskytnú upozornenie na túto abnormalitu.

Sledujte mieru okysličenia krvi

Mimoriadne dôležitým ukazovateľom zdravia je aj miera saturácie krvi kyslíkom SpO2. Tú si môžete kontrolovať pomocou týchto smart hodiniek. Či ste pracovne vyťažení alebo na intenzívnom tréningu, prehľad o miere nasýtenia krvi kyslíkom vám môže pomôcť lepšie pochopiť váš momentálny zdravotný stav.

Majte stres pod kontrolou

Ak sa počas dňa dostanete do náročnej situácie alebo sa cítete pod tlakom, smart hodinkami môžete skontrolovať úroveň vášho osobného stresu. Tie potom určia hladinu stredu v ktorej sa nachádzate /uvoľnená, normálna, stredná alebo vysoká/ a vy sa tak môžete lepšie orientovať v tom, kedy je potrebné viac relaxovať.

Celkový zdravotný stav vyjadrený jednou hodnotou

Pre celkový prehľad o vašom zdraví je tu systém PAI /Personal Activity Intelligence/. Ten využíva množstvo algoritmov pre spracovanie nameraných údajov, ako je srdcová frekvencia, dĺžka trvania vykonávanej aktivity a iné. Výsledkom je jedna hodnota, ktorá zohľadňuje viaceré faktory a ponúka tak lepší prehľad o celkovom zdraví.

Monitor spánku

Tak ako je dôležitá aktivita počas dňa, nemenej dôležitý je aj dobrý spánok pre celkovú regeneráciu organizmu. Smart hodinky v noci sledujú jednotlivé fázy spánku /ľahký spánok, hlboký spánok, REM fáza/ a stav dýchania počas spánku. Tým vám poskytujú analýzu vášho spánku a návrhy na jeho zlepšenie. Dokážu taktiež zaznamenať kratšie zdriemnutie počas dňa pre komplexnejšie doplnenie nameraných údajov počas noci.

Vodotesnosť 5 ATM 

Smart hodinky sú navrhnuté tak, aby boli odolné a pripravené aj pre vykonávanie rôznych športov. Vodeodolnosť do 50 metrov umožňuje ich používanie aj pri plávaní alebo v nepriaznivom daždivom počasí.

Notifikácie a praktické ovládanie

S hodinkami ste neustále v spojení s vašimi blízkymi. Po spárovaní so smartfónom vás upozornia na prichádzajúci hovor a správu. Pri potiahnutí prstom doprava sa vám zobrazí prístu k funkcii "Karty skratiek". Tu nájdete prehľadné zobrazenie informácií o udalostiach, počasi, hudbu a aplikácie. Potiahnutím doľava sa aktivuje rýchly prístup k funkciám, ktoré bežne používate. K dispozícii je aj offline hlasový asistent.

Nastavte si upozornenia podľa vlastných potrieb

Haptický lineárny motor umožňuje nastavenie vibrácií. Môžete si zvoliť dĺžku ich trvania podľa vlastných potrieb. Veľkou výhodou je aj možnosť otočenia obrazovky o 180° a možnosť uzamknutia obrazovky heslom pre zvýšenie bezpečného prístupu.

Pripravené pre každého športovca

Športovcov poteší možnosť výberu zo širokej škály športových režimov. K dispozícii je 90 vstavaných režimov. Hodinky dokážu vďaka inteligentnému rozpoznávaniu športových režimov tiež automaticky identifikovať 6 športov, a to beh vonku, chôdzu, bežecký pás, bicykel vonku, eliptický beh a plávanie v bazéne. Vďaka tejto funkcii vám odpadá nutnosť manuálneho nastavenia režimu pred týmito aktivitami. Po skončení cvičenia hodinky vygenerujú analýzu, ktorú si môžete pohodlne pozrieť aj v mobilnej aplikácii Zepp.

Vysokokapacitná batéria

Smart hodinky disponujú batériou s kapacitou 471 mAh. To im poskytuje dlhú výdrž až 24 dní pri bežnom používaní. Ak by ste ich využívali len v základnom režime, môže sa výdrž predĺžiť až na 45 dní.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Amazfit GTR 2e čierne

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Tomaš

12. 2. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná