Amazfit GTR 3 sivá

  • Zľava 15 %

Smart hodinky, Amoled displej, Zepp OS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 21, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, meranie tempa, Integrovaný hudobný prehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit GTR 3 ponúkajú pekný a veľký 1.39" AMOLED displej, viac ako 150 športových režimov či monitoring životných funkcií.

Kvalitný 1,39“ AMOLED displej

Hodinky Amazfit GTR 3 zaujmú svojim okrúhlym a bezrámčekovým 1,39“ AMOLED displejom s jemnosťou 326 ppi. Maximálna svetlosť displeja je 1000 nitov. Spracovanie hodiniek je veľmi elegantné a hodí sa ako na športovanie tak na každodenné nosenie. Telo hodiniek je vyrobené z hliníka a disponuje navigačnou korunkou. Dizajn hodiniek dopĺňa viac ako 100 rôznych dizajnov ciferníkov. Samozrejmosťou je aj funkcia vytvorenia vlastného ciferníka.

Viac ako 150 športových režimov

Hodinky disponujú režimami na monitorovanie vašich športových výkonov. K dispozícii máte viac než 150 športových módov ako plávanie, beh, cyklistika fitness a ďalšie. Samozrejmosťou sú aj funkcie ako GPS, GLONASS, Galileo, Bluetooth 5.1 a ďalšie. Ďalšou vychytávkou je podpora hlasového asistenta Alexa a dostávanie notifikácií.

Monitorovanie vášho zdravia a ďalšie funkcie

Okrem klasických funkcií ako budík, počasie či dátum sa hodinky postarajú aj o monitorovanie vašich životných funkcií. Hodinky monitorujú srdcovú frekvenciu, krvný tlak, hladinu okysličenia krvi, hladinu stresu, dýchanie či menštruačný cyklus. Okrem všetkého hodinky monitorujú aj spánok a disponujú aj senzorom na tlak vzduchu, senzorom na okolité svetlo či praktickým gyroskopom a akcelerometrom.

Vysoká výdrž batérie a hodiniek

Kapacita batérie je 450 mAh s dobou nabíjania iba 2 hodiny. Batéria tak vydrží za normálneho používanie až 21 dní a 35 dní v úspornom režime. Za stáleho používania by mali hodinky vydržať až 10 dní. Nabíjanie hodiniek je pomocou magnetickej nabíjacej stanici. Okrem všetkého sú hodinky odolné voči vode vďaka certifikátu 5ATM.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie tempa, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amazfit GTR 3 sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami