Amazfit GTR 42 mm červené

Zobraziť

Zľava 34 %
Doprava zadarmo

NFC: Nie, Funkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,


Cena 103,90 €

Zľava 34% z pôvodnej ceny: 156,34 € Zobraziť nápoveď

2,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit GTR 42 mm v červenom farebnom prevedení prinášajú praktické funkcie, ktoré budú sledovať vašu celodennú aktivitu. Vybavené sú napr. krokomerom, výpočtom kalórií, meranie tepu, meranie vzdialenosti, monitoring spánku a iné. Konštrukcia je odolná voči vode podľa normy IP68. Na 1,39" AMOLED displeji sa zobrazia aj štandardné hodinkové funkcie ako deň, dátum chronograf, stopky a budík. Upozornia vás tiež na prichádzajúci hovor, SMS a iné notifikácie z mobilu. Hodinky spárujete s OS Android a iOS prostredníctvom Bluetooth 5.0. Nechýba ani GPS/Glonass a prehrávač hudby. Disponuje batériou s kapacitou 195 mAh, ktorá vydrží cca 12 dní.

Elegantné prevedenie pre každú príležitosť

Amazfit GTR 42 mm v červenom prevedení sú vynikajúcim doplnkom pre každú príležitosť. Ich decentný a nenápadný dizajn zaručí, že ich môžete bez obáv nosiť kamkoľvek, či už na obchodné jednanie, alebo na stretnutie s priateľmi. Telo hodiniek je vyrobené z ľahkých zliatin hliníka, pôsobí tak luxusným dojmom a zároveň je odolné.

Krásny OLED displej

Smart hodinky Amazfit GTR 42 mm dostali do výbavy tiež kvalitný displej, ktorý zaručí skvelú čitateľnosť aj počas slnečných dní. Jedná sa o OLED panel s priemerom 1,39" a vynikajúcim rozlíšením 454 x 454 pixelov. Obraz tak bude veľmi jemný a vďaka OLED panelu ponúkne aj krásne farby. Displej umožní zobrazenie klasického chronografu, kalendáre a základných informácií, ako je počet ušlých krokov alebo informácie o zostávajúcom množstvu energie. Samozrejmosťou je tiež podpora smart notifikácií z vášho smartfónu. Ochranu displeji zabezpečuje odolné tvrdené sklo Gorilla Glass 3.

Vhodný spoločník aj pre športové aktivity

Aj cez svoj decentne ladený dizajn sú hodinky vybavené všetkým potrebným pre sledovanie až 12 druhov športov. Nechýba ani optický snímač srdcovej frekvencie alebo monitoring spánku. Hodinky tak na základe pohybov, ktoré sníma šesťosý akcelerometer spolu s gyroskopom spočíta vaše kroky, prejdenú vzdialenosť a mnoho ďalších parametrov. Na základe týchto dát vám tiež orientačne vypočítajú spálené kalórie. Ďalším užitočným prvkom je integrovaný GPS modul Sony, ktorý vyniká veľmi nízkou spotrebou. V neposlednom rade sú hodinky vybavené tiež barometrom.

Vynikajúca výdrž batérie a vodeodolnosť

Ďalšou skvelou vlastnosťou týchto hodiniek je ich vynikajúca výdrž na jedno nabitie, vďaka batérii s kapacitou 410 mAh. S touto kapacitou si hodinky vystačí až na 24 dní bežnej prevádzky. V pohotovostnom režime sú hodinky schopné vydržať až 74 dní. Aby ste mohli hodinky využívať aj v nepriaznivom počasí, sú navrhnuté tak, aby odolali vode podľa certifikácie IP68 a tlaku vody zodpovedajúci 5 ATM.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Amazfit GTR 42 mm červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Štefan

2.4.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • pomer cena / výkon
  • Hodinky splnia všetko čo o nich očkávam
  • Keby mali trošku dlhšiu vydrž batérie..

Monika

4.2.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • nie je v slovenskom ani českom jazyku