Amazfit GTS 2 mini zelené

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 11 %

NFC: Nie, Funkcie: intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop,


Cena 84,90 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 95,04 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit GTS 2 mini v zelenej farbe disponujú 1,55" dotykovým AMOLED displejom s rozlíšením 354 × 306 px a funkciou "Always on". Sú vybavené viacerými senzormi - senzorom zrýchlenia, gyroskopom, geomagnetickým senzorom, senzorom okolitého svetla, BioTracker 2 PPG a optickým snímačom srdcovej frekvencie. Telo hodiek tvorí zliatina hliníka a plast, remienok je vyrobený z kvalitného silikónu. Hodinky sú vodeodolné /5 ATM/. Poskytujú viac ako 70 športových režimov. Podporujú funkciu merania okysličenia krvi, monitor spánku, menštruačný kalendár a výpočet spálených kalórií. Dostupná aplikácia Zepp. Možnosť výberu vzhľadu ciferníka. Sú kompatibilné so zariadeniami Android 5.0 alebo iOS 10.0 a vyšší. Kapacita batérie je 220 mAh. Výdrž až 14 dní. Doba nabitia 2 hodiny.

1,55" AMOLED displej plný farieb

Hodinky Amazfit GTS 2 mini disponujú 1,55" štvorcovým AMOLED displejom s vysokou sýtosťou farieb a jasom 450 nitov. Bezokrajový dizajn pôsobí elegantné a ponúka prehľadné zobrazenie. Displej je chránený 2,5 D ohnutým sklom. Konštrukcia hodiniek je ľahká, ideálna na celodenné nosenie. Silikónový remienok je príjemný na dotyk. Hodinky sú vodeodolné /5 ATM/.

Nastavenie ciferníka podľa vlastného štýlu

Vzhľad ciferníka je možné upraviť podľa individuálnych preferencií. Na výber je viac ako 50 ciferníkov. Ak by vám nevyhovovali prednastavené možnosti ciferníka, je tu možnosť nahratia vlastnej fotografie na pozadie displeja. K viac ako 30tim z nich je možné využiť aj funkciu "Always-on" pre permanentné zobrazenie displeja. 

Monitoruje vaše zdravie a kondíciu

Pre lepší prehľad o stave vášho zdravia sú hodinky vybavené senzorom pre monitorovanie srdcového rytmu 24 hodín, sledovanie okysličenia krvi /SPO 2/, monitorovanie spánku /ľahké, hlboké a spánkové fázy REM/ a úrovne stresu. Pre dámy je tu možnosť sledovania menštruačného cyklu. Zároveň vďaka systému hodnotenia zdravia PAI môžete mať prehľad o vašej fyzickej kondícii. Tento systém vie spracovať celkové údaje o zdraví pomocou pokročilých algoritmov a vám stanoviť stupeň kondície vyjadrenej jednou hodnotou

Viac ako 70 športových režimov

Pre športových fanúšikov je k dispozícii viac ako 70 prednastavených športových režimov /indoor a outdoor/. Počas tréningu hodinky upozorňujú na jednotlivé fázy cvičenia a zóny srdcového rytmu. Sleduje tak srdcový rytmus a fyzický stav v reálnom čase. Počas cvičenia môžete využiť aj možnosť ovládania hudby z vášho smartfónu. Pre vašu účinnú relaxáciu sú k dispozícii aj prednastavené dychové cvičenia. Hodinkami môžete diaľkovo ovládať aj fotoaparát na vašom telefóne. 

Batéria s kapacitou 220 mAh

Vďaka optimalizovanému systému správy batérie môžete hodinky používať až 14 dní. Nemusíte sa tak obávať nutnosti stáleho nabíjania hodiniek. Kapacita batérie je 220 mAh. Pri náročnejšom používaní /neustálom monitorovaní srdcového rytmu 24/7, monitorovaní spánku, sledovaní celodenného stresu a sledovaní kvality spánku/ asistovaného spánku, 50 upozornení, dve hodnoty kyslíka v krvi denne a 90 minút outdoorového tréningu týždenne/ sa výdrž zníži asi na 7 dní. Pri základnom používaní môže výdrž batérie dosiahnuť až 21 dní /bez využívania Bluetooth pripojenia, bez celodenného monitorovania srdcového rytmu/. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amazfit GTS 2 mini zelené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené