Amazfit GTS 3 biele

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Smart hodinky, Amoled displej, Zepp OS, Bluetooth: Áno, NFC: Nie, Vodeodolnosť: Áno, Kapacita: 2,3 GB, Počet dní výdrže batérie: 12, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, meranie tempa, Integrovaný hudobný prehrávač: Áno, Bezdrôtové nabíjanie: Nie, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 139,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 14,00 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit GTS 3 disponujú 1,75" Ultra HD AMOLED displejom, biometrickým senzorom BioTrackerTM 3.0 PPG a viac ako 150 športovými režimami.

1,75" Ultra HD displej a vlastný ciferník

Smart hodinky Amazfit GTS 3 sú vybavené dobre čitateľným hranatým displejom s uhlopriečkou 1,75" s Ultra HD rozlíšením a jemnosťou 341 ppi. Na výber je viac ako 100 vzhľadov, čo vám umožňuje si prispôsobiť ich podľa vlastného štýlu. V ponuke tiež nájdete 15 animovaných ciferníkov alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný. Na elegancii im pridáva extra tenké 8,8 mm hliníkové telo v čiernom prevedení.

 

Pokročilý biometrický senzor 6 PD BioTracker PPG 3.0

Čo najpresnejšie informácie o vašom zdraví vám poskytne biometrický senzor 6 PD BioTracker PPG 3.0, ktorý vám umožňuje sledovať viacero zdravotných metrík súčasne. Okrem toho môžete sledovať aj úroveň stresu, kvalitu spánku alebo v prípade nežnejšieho pohlavia, aj menštruačný cyklus.  

Vyberte si z viac ako 150 športových režimov

Na výber je viac, ako 150 športových režimov takže milovníci aktívneho životného štýlu si prídu na svoje. Smart hodinky dokážu rozpoznať pohyb na základe čoho začnú zaznamenávať hneď, ako začnete. Využiť ich môžete nielen na samostatný tréning, ale v prípade, že ste tímový hráč. 

Hlasová asistentka Alexa

O oslobodenie vašich rúk sa postará hlasová asistenka Alexa, ktorú môžete využiť na hlasové príkazy, jednoduché nastavenie budíka či zapojenie sa to športového režimu. Smart hodinky tak môžete doslova využívať pri akejkoľvek činnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie tempa, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Amazfit GTS 3 biele

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Tibor

28. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Výdrž batérie