Amazfit GTS 4 Mini ružové

Zobraziť


Smart hodinky, Amoled displej, Zepp OS, Bluetooth: Áno, NFC: Nie, Vodeodolnosť: Áno, Počet dní výdrže batérie: 48, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, barometer, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, meranie, rýchlosti, Integrovaný hudobný prehrávač: Nie, Bezdrôtové nabíjanie: Áno, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Smart hodinky Amazfit GTS 4 Mini s tenkým a ľahkým dizajnom ponúkajú 1,65" AMOLED displej, vodotesnosť 5 ATM, viac ako 120 športových režimov, monitorovanie srdcovej frekvencie/saturácie kyslíku v krvi/stresu, GPS, hlasovú asistentku Alexa a výdrž až 15 dní.

Ľahké a štýlové

Amazfit GTS 4 Mini sú štýlové smart hodinky s 9,1mm tenkým telom z hliníkovej zliatiny s hmotnosťou len 19 g a mäkkým silikónovým remienkom. Hodinky majú farebný 1,65-palcový AMOLED displej s povrchovou úpravou bez okrajov a 2,5D sklom. Vďaka funkcii Always-on Display je obrazovka hodiniek vždy viditeľná. Na výber máte rôzne typy ciferníkov, od tradičných až po moderné, aby ste si maximalizovali svoj štýl.

Vodotesná konštrukcia

Stupeň vodotesnosti 5 ATM znamená, že hodinky odolajú tlaku vody zodpovedajúcemu hĺbke až 50 metrov. To znamená, že sa s nimi môžete sprchovať alebo plávať. Okrem toho dokážu hodinky v režimoch Pool Swimming a Open Water Swimming sledovať vaše plavecké údaje.

Zdravie vždy pod kontrolou

Biometrický optický senzor BioTracker 3.0 PPG umožňuje 24 hodín denne monitorovať srdcovú frekvenciu, saturáciu kyslíku v krvi a úroveň stresu. Hodinky dokážu tieto údaje zmerať len za 45 sekúnd. Aby ste boli stále v obraze, hodinky vám budú posielať užitočné zdravotné upozornenia týkajúce sa vysokej/nízkej srdcovej frekvencie, vysokej úrovne stresu, nízkej hodnoty SpO2 alebo dýchacích cvičení na zníženie stresu. Sledujte kvalitu vášho spánku v ľahkých a hlbokých fázach spánku a dokonca aj vo fáze REM.

Množstvo športových režimov

K dispozícii je viac ako 120 rôznych športových režimov vrátane chôdze, behu, behu na bežeckom páse, bicyklovania, jogy, veslovania, plávania a ďalších. Vďaka automatickému rozpoznaniu 7 športov môžete začať športovať okamžite, bez toho, aby ste museli ručne otvárať kategóriu. Funkcia PeakBeats umožňuje zobrazenie špecializovaných údajov, ako je VO2 Max (maximálna spotreba kyslíka), čas úplnej regenerácie, tréningové zaťaženie a tréningový efekt. Zapnite funkciu Virtual Pacer a prekonajte svoje predchádzajúce bežecké výkony (podporovaný je beh vonku a beh na bežeckom páse).

Mobilná aplikácia

Aplikácia Zepp dostupná pre iOS a Android umožňuje zobrazovanie údajov o zdraví a cvičení, sťahovanie nových ciferníkov a aktualizáciu systému hodiniek.

Hlasový asistent

Hodinky majú hlasovú asistentku Alexa, ktorú môžete používať na online hlasové príkazy, nastavenie budíka, časovača alebo zistenie aktuálneho počasia a mnoho ďalšieho.

Nadpriemerná výdrž batérie

Výkonná batéria s kapacitou 270 mAh poskytuje výdrž až 15 dní pri bežnom používaní, 45 dní v režime úspory batérie, 8 dní pri intenzívnom používaní a 21 hodín pri používaní GPS. Smart hodinky podporujú 5 satelitných systémov určovania polohy, ktoré vám pomôžu získať, čo najviac z vašich ciest do prírody. Hodinky využívajú výkonný a ľahký operačný systém Zepp OS s podporou viac ako 10 miniaplikácií, ktoré vám pomôžu zlepšiť každodenný život.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

2 recenzie Amazfit GTS 4 Mini ružové

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Vanesa

31. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Hodinky sú elegantne, perfektne sedia na ruke

S hodinkami som spokojná. Rýchle doručenie bez poškodenia.


Pavol

6. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • vyzeraju ako apple watch

Objednaval som ich pre manzelku - je s nimi spokojna