Amazfit Smart Scale Aurora


Funkcia pamäte: Áno, Smart (ovládanie mobilom): Áno, Typ váhy: diagnostická,


Cena 43,90 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,88 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná váha na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom Aurora s farebným prechodom, vďaka ktorému sa stane atraktívnym doplnkom každej modernej domácnosti. Vrchná strana prístroja je vybavená dobre čitateľným multifunkčným digitálnym displejom. Vďaka veľmi presnému čipu a na základe zadaných základných informácií poskytuje váha hodnoty pre 16 telesných indikátorov. Spárujte váhu s mobilnou aplikáciou Amazfit cez bezdrôtové pripojenie Bluetooth, alebo WiFi a získajte komplexný prehľad o nameraných hodnotách.

Amazfit Scale-Aurora

 • Funkcie: meranie tuku, meranie svalov, meranie vody
 • Vysoká presnosť merania
 • Multifunkčný digitálny displej
 • Analýza 16 telesných metrík
 • Detekcia srdcovej frekvencie v stoji
 • Funkcia váženia dieťaťa
 • Bezdrôtové pripojenie WiFi a Bluetooth
 • Mobilná aplikácia Amazfit (Android, iOS)
 • Exkluzívny dizajn Aurora Gradient
 • Krycie tvrdené sklo s vysokým leskom
 • Napájanie: 4× AAA batérie

Meranie 16 telesných metrík

Inteligentná váha na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom Aurora s farebným prechodom, vďaka ktorému sa stane atraktívnym doplnkom každej modernej domácnosti. Vrchná strana prístroja je vybavená dobre čitateľným multifunkčným digitálnym displejom a dômyselnými ITO elektródami na vyššiu presnosť merania. Diagnostická váha zabezpečí komplexnú diagnostiku skladby tela a meranie 16 telesných metrík vrátane percenta telesného tuku, svalovej hmoty či obsahu vody. 

Perfektná diagnostika

Vďaka veľmi presnému čipu a na základe zadaných základných informácií poskytuje váha hodnoty pre 16 telesných indikátorov (hmotnosť, BMI, pomer telesného tuku, svalová hmota, obsah vody, pomer bielkovín, kostná hmota, bazálny metabolizmus, podkožný tuk, telesný vek atď.). Vďaka týmto hodnotám ľahko pochopíte vašu celkovú fyzickú kondíciu. Okrem toho váha meria srdcovú frekvenciu v stoji, čím pomáha posúdiť celkovú úroveň vašej kondície na prispôsobenie cvičebného plánu.

Bezdrôtové pripojenie Bluetooth a WiFi 

Spárujte váhu s mobilnou aplikáciou Amazfit cez bezdrôtové pripojenie Bluetooth, alebo WiFi a získajte komplexný prehľad o nameraných hodnotách. Aplikácia navyše poskytuje presný výpočet kalórií spálených každých 30 minút v 18 podporovaných pohybových aktivitách. Na základe vopred nameraných údajov je vytvorený individuálny cvičebný plán na zlepšenie vašej fyzickej kondície. Váha podporuje 10 účtov Amazfit, z ktorých každý môže používať až 12 členov vašej domácnosti. Nechýba ani funkcia inteligentného rozpoznania používateľa či režim hosťa.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcia pamäte Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Typ váhy diagnostická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amazfit Smart Scale Aurora

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené