Amazfit T-Rex zelené

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Výpredaj

NFC: Nie, Funkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Áno Viac info

Farba


Cena 79,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

8 + nakupů

Zobraziť 8 recenzií

Popis produktu

Robustné a extrémne odolné smart hodinky Amazfit T-Rex v zelenom prevedení sú vyvinuté do tých najtvrdších podmienok. Spĺňajú 12 rôznych vojenských štandardov, vrátane MIL-STD 810G, odolajú extrémnym teplotám, vlhkosti a vode do 5 ATM. Hodinky dostali do výbavy dotykový AMOLED displej s uhlopriečkou 1,3" a rozlíšením 360x360 pixelov. Ponúkajú možnosť trackovania až 14 rôznych športov, vrátane plávania, lyžovania alebo lezenia. V ďalšej výbave sa nachádza GPS s podporou GLONASS, Bluetooth 5.0 a senzor tepovej frekvencie. Amazfit T-Rex disponujú batériou s kapacitou 390 mAh, ktorá zaistí dostatok energie až na 20 hodín v režime GPS.

Hodinky pripravené takmer na čokoľvek

Amazfit T-Rex vynikajú svojím odolným spracovaním, ktoré kladie dôraz na odolnosť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Hodinky spĺňajú 12 vojenských štandardov, vrátane MIL-STD 810G. Ďalej sú pripravené odolať aj extrémnym teplotám dosahujúcich +70°C a až -40°C. Samozrejmosťou je aj odolnosť voči vlhkosti aj prachu. Nezľaknú sa ani ponorenia do vody, kde odolajú tlaku vodného stĺpca 5 ATM. Vďaka tomu sú vhodné aj na plávanie alebo šnorchlovanie.

14 športových režimov

Vysoká odolnosť predurčuje možnosť využitia hodiniek aj v extrémných športoch či aktivitách. Sú vhodným spoločníkom na horské túry, lezenie aj plávanie. Medzi ďalšími športovými režimami sa nachádzajú bežné aktivity, ako je beh, cyklistika, lyžovanie, turistika a ďalšie. Nech už budete robiť čokoľvek, budete mať neustále prehľad o čase trvania danej činnosti a dostanete tiež prehľadné informácie o každom vašom výkone. Budete si môcť upravovať aj ciele, čím sa môžete neustále posúvať vpred a pracovať na zlepšení svojej kondície.

Informácie o vašom srdci

Smart hodinky Amazfit T-Rex sú vybavené integrovaným optickým senzorom tepovej frekvencie BioTracker™. Tento senzor vykonáva vysoko presné merania po celý deň. Či už budete športovať, odpočívať, pracovať alebo spať, senzor bude neustále vyhodnocovať váš aktuálny tep. Hodinky vás tiež môžu upozorniť na dlhodobú neaktivitu. Všetky dáta si budete môcť pozrieť v prehľadnej aplikácii, ktorá je dostupná pre platformy Android a iOS.

Skvelá výdrž batérie

Súčasťou výbavy hodiniek Amazfit T-Rex je tiež batéria s kapacitou 390 mAh. Táto batéria zaistí dostatok energie až na 20 hodín pri maximálne náročnom používaní s aktívnou GPS lokalizáciou. V prípade vypnutia polohy a prepnutie hodiniek do smart módu získate výdrž až 20 dní. Hodinky je ďalej možné využívať bez ďalších funkcií, iba so zobrazením času. Týmto sa výdrž na jedno nabitie dostane až na 66 dní. Nabíjanie hodiniek je veľmi jednoduché vďaka magnetickej nabíjačke.

Pokročilý systém lokalizácie

Amazfit T-Rex dostali do výbavy citlivý GPS modul Sony s podporou GLONASS, ktorý umožní rýchlu a presnú lokalizáciu. Telo hodiniek je navrhnuté tak, aby nedochádzalo k rušeniu signálu, a aby bola jeho kvalita čo najlepšia. Zároveň využívajú duálne satelitné určovanie polohy, čím sa môžete spoľahnúť na presnosť lokalizácie,.

AMOLED displej s podporou Always on Display

V robustnom tele smart hodiniek Xiaomi Amazfit T-Rex je vsadený displej využívajúci AMOLED panel s vysokým rozlíšením 360x360 pixelov a uhlopriečkou 1,3". Displej vyniká krásnym obrazom a jemným zobrazením, takže všetok text bude skvele čitateľný. Súčasťou hodiniek je senzor osvetlenia, ktorý umožní automatickú úpravu jasu. Funkcia Always on Display umožní mať neustále zobrazený ciferník, takže hodinky budú na prvý pohľad takmer nerozoznateľné od bežných hodiniek.

Smart funkcie

Ako každé správne smart hodinky, tak i tieto podporujú prenos notifikácií z vášho telefónu a ich zobrazenie. K tomu využívajú Bluetooth pripojenie verzia 5.0. Priamo na zápästí tak budete mať kompletný prehľad o dianí na svojom telefóne a budete si aj môcť prečítať prichádzajúce správy či emaily. V hodinkách si budete môcť zobraziť aj predpoveď počasia a aj jeho aktuálny stav, čo oceníte pri plánovaní svojich tréningov, či výletov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Áno

Hodnotenie

4,8 / 5

8 recenzií Amazfit T-Rex zelené

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Lukas

25. 11. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • pecka

pecka


Lubo

15. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon
 • Cena
 • Odolnosť
 • Slabý displej
 • Málo športových aktivít

Hodinky za menší obnos peňazí z dobrou odolnosťou <br /> a však skutočný vzhľad je detský dizajn .


Jaroslav

9. 6. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • pomer cena / výkon
 • Odolnosť
 • Displej
 • Ovládanie aj pomocou tlačidiel (rukavice, voda atď.)
 • Menej funkcií ako lacnejšie náramky/hodinky

T-rex hodinky majú menej funkcií ako napríklad Amazfit Bip U. Vzhľadom na cenový rozdiel by T-rex mohli obsahovať taktiež tieto funkcie ktoré sú len softwarové ako napríklad vzdialené ovládanie fotoaparátu v mobile. Ďalej absencia emoji. Aj náramky s malým displejom ako Mi Band zvládnu zobrazovať emoji. Takže zase len software. <br /> Hodinky sa celkovo nosia dobre, nie sú ťažké.


Roman

29. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • pomer cena / výkon