Popis produktu

Množstvo užitočných funkcií

Amazon Echo 2.G predstavuje handsfree zariadenie s hlasovým ovládaním s malým vstavaným reproduktorom. Môže sa tiež pripojiť k reproduktorom alebo slúchadlám cez rozhranie Bluetooth alebo cez 3,5mm audio kábel. Amazon Echo sa pripája k službe Alexa Voice Service, ktorá umožňuje prehrávať hudbu, telefonovať, odosielať a prijímať správy, poskytovať informácie, správy, športové výsledky, počasie a ďalšie informácie okamžite po vašej otázke. 

Pre každú izbu 

Elegantný a kompaktný dizajn robí Amazon Echo 2.G štýlovým doplnkom do každej miestnosti v dome. S vstavaným reproduktorom môžete umiestniť do spálne a použiť ho ako inteligentný budík, ktorý môže tiež vypnúť svetlá v dome. Alebo použite Amazon Echo v kuchyni, aby ste ľahko nastavili časovač alebo pridali položky do nákupného zoznamu. Stačí použiť len váš hlas. 

Pripojenie 

Funkcie Amazon Echo 2.G umožnia sa pripojiť ku reproduktorom pomocou 3,5 mm stereofónne kábla, Bluetooth alebo Wi-Fi. Získate hlasové ovládanie pre vaše reproduktory v obývacej izbe, kuchyni či na chodbe. Vďaka podpore viacerých miestností a pripojených reproduktorov pomocou kábla môžete prehrávať tú istú hudbu na viacerých zariadeniach naraz (Bluetooth nepodporuje viacdielnu hudbu). 

Ovládajte hlasom vašu hudbu 

Amazon Echo  2.G poskytuje hlasové ovládanie pre Amazon Music  - stačí požiadať o svojho obľúbeného umelca, skladbu či konkrétny žáner. Môžete tiež vyhľadávať hudbu podľa textu, keď si práve neviete spomenúť na názov pesničky alebo nechať Alexu vybrať hudbu pre vás. Nastaviť môžete aj hudobný alarm, aby ste sa prebudili s vašou obľúbenou skladbou. 

Rýchle a jednoduché oznámenia 

Vďaka zariadeniu Amazon Echo 2.G môžete hovoriť s takmer kýmkoľvek, koho máte v telefónnom zozname, bez použitia rúk alebo vyhľadávania. Ak chcete okamžite pripojiť kompatibilné zariadenia Echo do vašej domácnosti, použite funkciu Drop In. Môžete požiadať o niekoho pomoc, ale pripomenúť deťom, aby mali ísť spať – bez toho, aby ste museli zvýšiť hlas. Pomocou služby Oznámenia Alexa môžete tiež použiť Amazon Echo 2.G na vysielanie rýchlej jednosmernej správy do všetkých ostatných Echo zariadení v domácnosti. 

Bezdrôtové volanie

Volanie s Alexou je jednoduché. Ak vám niekto bude volať, Alexa vám to prezradí na základe vášho telefónneho zoznamu. Nastavte hlasový profil a učte Alexu, aby rozpoznala váš hlas. Keď poviete ‚Alexa, zavolaj mame.‘ Alexa zavolá vašej mame, aj keď máte vo vašom dome viac užívateľov. Okrem toho môžete posielať správy prostredníctvom hlasu alebo textu komukoľvek s podporovaným Echo zariadením alebo aplikáciou Alexa. 

Ovládajte hlasom váš inteligentný domov 

Použite zariadenie Amazon Echo 2.G na zapnutie lampy predtým, než sa dostanete z postele, otočte termostatom pri čítaní na obľúbenom kresle alebo stlmte svetlá z pohovky, aby ste si pozreli film – to všetko bez zdvihnutia prsta. Stačí použiť hlasový príkaz. Ovládajte viaceré zariadenia v naplánovaných časoch alebo pomocou jediného hlasového povelu, napríklad zamknite dvere a vypnite svetlá pri spánku. Pracuje množstvom inteligentnými zariadeniami známych značiek. 

Rozpoznávanie vášho hlasu na diaľku 

Pod LED krúžkom je umiestnený rád 7 mikrofónov, ktoré využívajú technológiu vytvárania lúčov a zvýšenú stratu šumu. S výkonnejším procesorom má Amazon Echo 2.G zlepšený výkon budiaceho slova, aby ste počuli, že sa opýtate na nejaký smer – aj v hlučnom prostredí alebo počas prehrávania hudby. Keď chcete používať Amazon Echo 2.G stačí povedať Alexa, a zariadenie sa prebudí. Následne využíva službu Alexa Voice Service, ktorá rozpozná a reaguje na vašu požiadavku. 

Aplikácia Alexa 

Pomocou bezplatnej aplikácie Alexa App na zariadenia s Fire OS, Android, iOS a stolných prehliadačoch môžete jednoducho nastaviť a spravovať Amazon Echo 2.G. Aplikácia Alexa slúži na pripojenie hudobných služieb, ktorú už používate ako Spotify a Pandora. Prepojte kalendár so službami Google, Outlook a ďalšie. Nastavte svoje inteligentné domáce zariadenia od Philips, Nest a podobne. 

Ďalšie funkcie aplikácie 

Uskutočňujte hovory, zobrazte históriu konverzácií, spravujte kontakty a získajte upozornenia, keď dostanete správu (len pre zariadenia iOS a Android). Pozrite sa, ktoré knihy sú k dispozícii na čítanie z vašich Kindle a Audible knižníc. Zobrazte si zoznam nákupov a zoznam úloh počas cestovania. Ovládajte časovače a nastavte vlastné tóny pre vaše alarmy a oveľa viac. Aplikácia Alexa je tiež miestom, kde objavíte nové zručnosti.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amazon

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 8,8 cm
Hmotnosť: 821 g
Výška: 14,8 cm
Hĺbka: 8,8 cm

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ostatné

Kód produktu: 958WH800

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore