Amazon Echo Dot 3. gen Light Grey

Zobraziť

  • Výpredaj - 32 %

Technológia: Bluetooth, Wifi, Typ SMART produktu: hlasový asistent, Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti,

Farba


Cena 44,90 €

Zľava 32 % z pôvodnej ceny: 65,90 € Zobraziť nápoveď

0,90 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Amazon Echo Dot 3. generácie je smart reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexa, teraz s vylepšeným zvukom a novým dizajnom. Požiadajte hlasom Alex, aby hrala hudbu, odpovedala na otázky, prečítala správy, skontrolovala počasie, nastavila poplachy, riadila kompatibilné inteligentné domáce zariadenia a ďalšie. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, francúzština, nemčina a japončina. Streamujte skladby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších služieb prostredníctvom vylepšeného reproduktora pre kvalitnejší a hlasnejší zvuk. A s kompatibilnými zariadeniami Echo v rôznych miestnostiach môžete naplniť celý svoj domov hudbou. Zabudované Dual-band Wi-Fi podporuje siete 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz).

Amazon Echo Dot 3. generácie

Populárny Amazon Echo smart assistent je teraz omnoho lepší. Prichádza s novým reproduktorom a dizajnom. Echo Dot je hlasovo ovládaný smart reproduktor s asistentkou Alexou, vhodný do každej miestnosti. Stačí povedať, čo potrebujete vedieť, pustiť muziku, počuť správy, informácie a ďalšie. Môžete aj komukoľvek zavolať, alebo ovládať smart domácnosť. Aplikácia Alexa je kompatibilná s Fire OS, Android a iOS zariadeniami a tiež prístupná prostredníctvom vášho webového prehliadača. Pár s druhým Echo Dot (3. gen) vytvorí stereofónny zvuk, alebo sa pripojte k vlastným reproduktorom cez Bluetooth alebo pomocou 3,5 mm audio výstupu.

Vždy pomôže

Zjednodušte si doma svoj život. Ovládajte svojím hlasom nastavenie časovačov, pridávajte si veci do zoznamov, vytvárajte si udalosti v kalendári a pripomienky. Pýtajte sa na výsledky športových zápasov, kedy hrá váš obľúbený film, alebo na otváracie hodiny vašej obľúbenej reštaurácie. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, francúzština, nemčina a japončina. Slovenčina, resp. čeština na hlasové ovládanie nie je v súčasnosti podporovaná.

"Alexa, play top hits"

Svojim hlasom môžete púšťať hudbu od určitého umelca alebo aj podľa žánru, pomocou Amazon Music, Spotify a ďalších streamovacích služieb. S ďalšími zariadeniami, ktoré sú kompatibilné s Echo, môžete svoj domov zaplniť hudbou. Môžete tiež počúvať audioknihy cez Audible, podcasty, rádio stanice, alebo spárujte Echo zariadenie s kompatibilným TV na jeho ovládanie. Niektoré funkcie a služby môžu vyžadovať predplatné alebo iné poplatky.

Ovládajte hlasom svoju chytrú domácnosť

Zapnite svetlo z postele, zapnite pomocou spínaných zásuviek kávovar na ceste do kuchyne, alebo stlmte svetlá z gauča pri sledovaní filmu bez toho, aby ste zdvihli prst. Nastavte termostaty, zamknite dvere, vyhľadajte televízne programy a ovládajte ďalšie funkcie s kompatibilnými pripojenými zariadeniami.

Spojte sa s ostatnými

Zavolajte komukoľvek bez použitia rúk, iba vaším hlasom. Použite možnosť Drop In k instantnému pripojenie k inému kompatibilnému Echo zariadeniu vo vašom dome alebo pošlite oznámenia cez všetky Echo zariadenie, k privolaniu členov rodiny k večeri alebo povedzte deťom, nech idú do postele.

Alexa má zručnosti (skills)

Alexa má viac ako 50000 zručností a stále pribúdajú. Zručnosti sú ako aplikácie a pomáhajú vám robiť viac, ako napríklad zaspávanie pri zvukoch dažďa. Vytvorte si vlastné osobné zručnosti a vlastné odpovede s Alexa Skill Blueprints. Zariadenie Echo Dot vyžaduje pripojenie k sieti Wi-Fi a na internet. V balení je reproduktor Echo Dot, napájací adaptér (15 W) a príručka Quick Start Guide.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu hlasový asistent
Oblasť využitia ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Amazon Echo Dot 3. gen Light Grey

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michal

1. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • jednoduchosť ovládania
  • S výrobkom som po pár použití úplne spokojný,doporučujem aj dalej

Skvelý pomocnik


Mario

18. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • na to aky je maly tak to ma super zvuk

super zvuk