Amazon Echo Dot 3. gen Plum

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 65,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Amazon Echo Dot 3. generácie je smart reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexa, teraz s vylepšeným zvukom a novým dizajnom. Požiadajte hlasom Alex, aby hrala hudbu, odpovedala na otázky, prečítala správy, skontrolovala počasie, nastavila poplachy, riadila kompatibilné inteligentné domáce zariadenia a ďalšie. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, francúzština, nemčina a japončina. Streamujte skladby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších služieb prostredníctvom vylepšeného reproduktora pre kvalitnejší a hlasnejší zvuk. A s kompatibilnými zariadeniami Echo v rôznych miestnostiach môžete naplniť celý svoj domov hudbou. Zabudované Dual-band Wi-Fi podporuje siete 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz).

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 32 %
Popis produktu

Amazon Echo Dot 3. generácie

Populárny Amazon Echo smart assistent je teraz omnoho lepší. Prichádza s novým reproduktorom a dizajnom. Echo Dot je hlasovo ovládaný smart reproduktor s asistentkou Alexou, vhodný do každej miestnosti. Stačí povedať, čo potrebujete vedieť, pustiť muziku, počuť správy, informácie a ďalšie. Môžete aj komukoľvek zavolať, alebo ovládať smart domácnosť. Aplikácia Alexa je kompatibilná s Fire OS, Android a iOS zariadeniami a tiež prístupná prostredníctvom vášho webového prehliadača. Pár s druhým Echo Dot (3. gen) vytvorí stereofónny zvuk, alebo sa pripojte k vlastným reproduktorom cez Bluetooth alebo pomocou 3,5 mm audio výstupu. 

Vždy pomôže

Zjednodušte si doma svoj život. Ovládajte svojím hlasom nastavenie časovačov, pridávajte si veci do zoznamov, vytvárajte si udalosti v kalendári a pripomienky. Pýtajte sa na výsledky športových zápasov, kedy hrá váš obľúbený film, alebo na otváracie hodiny vašej obľúbenej reštaurácie. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, francúzština, nemčina a japončina. Slovenčina, resp. čeština na hlasové ovládanie nie je v súčasnosti podporovaná.

"Alexa, play top hits"

Svojim hlasom môžete púšťať hudbu od určitého umelca alebo aj podľa žánru, pomocou Amazon Music, Spotify a ďalších streamovacích služieb. S ďalšími zariadeniami, ktoré sú kompatibilné s Echo, môžete svoj domov zaplniť hudbou. Môžete tiež počúvať audioknihy cez Audible, podcasty, rádio stanice, alebo spárujte Echo zariadenie s kompatibilným TV na jeho ovládanie. Niektoré funkcie a služby môžu vyžadovať predplatné alebo iné poplatky.

Ovládajte hlasom svoju chytrú domácnosť

Zapnite svetlo z postele, zapnite pomocou spínaných zásuviek kávovar na ceste do kuchyne, alebo stlmte svetlá z gauča pri sledovaní filmu bez toho, aby ste zdvihli prst. Nastavte termostaty, zamknite dvere, vyhľadajte televízne programy a ovládajte ďalšie funkcie s kompatibilnými pripojenými zariadeniami.

Spojte sa s ostatnými

Zavolajte komukoľvek bez použitia rúk, iba vaším hlasom. Použite možnosť Drop In k instantnému pripojenie k inému kompatibilnému Echo zariadeniu vo vašom dome alebo pošlite oznámenia cez všetky Echo zariadenie, k privolaniu členov rodiny k večeri alebo povedzte deťom, nech idú do postele.

Alexa má zručnosti (skills)

Alexa má viac ako 50000 zručností a stále pribúdajú. Zručnosti sú ako aplikácie a pomáhajú vám robiť viac, ako napríklad zaspávanie pri zvukoch dažďa. Vytvorte si vlastné osobné zručnosti a vlastné odpovede s Alexa Skill Blueprints. Zariadenie Echo Dot vyžaduje pripojenie k sieti Wi-Fi a na internet. V balení je reproduktor Echo Dot, napájací adaptér (15 W) a príručka Quick Start Guide.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amazon
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: ružová
Šírka: 9,9 cm
Hmotnosť: 300 g
Výška: 4,3 cm
Hĺbka: 9,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: EU univerzálny adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ostatné

Kód produktu: AMA-ECHO-DOT-3G06

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore