Amazon Echo Dot 4. gen s hodinami Glacier White

Techbox roka 2022 Smart Home

Techbox roka 2022 Smart Home

Nominácia


Hlas. asistent, Oblasť využitia: ozvučenie, Napájanie: 230 V, Typ SMART produktu: hlasový asistent, Použitie: interný, Technológia: Bluetooth, Wifi, Kompatibilné s hl. asistentom: Amazon Alexa. Viac info

Farba


Cena 69,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Amazon Echo Dot 4. generácie v sivo-bielom farebnom prevedení je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexa, teraz s úplne novým dizajnom, ešte lepším zvukom a LED displejom, zobrazujúcim čas. Pomocou vášho hlasu môžete Alexu požiadať aby prečítala správy, skontrolovala počasie, zapla svetlá v miestnosti, nastavila termostat, zamkla dvere a mnoho iných pokynov. Echo Dot podporuje streamovanie hudby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších služieb. Vďaka umelej inteligencii sa Alexa neustále učí a automaticky optimalizuje užívateľské prostredie. Echo Dot je kompatibilný s Wi-Fi typu 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz).

Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami

Inteligentný reproduktor Amazon Echo Dot štvrtej generácie bude vašim každodenným pomocníkom vďaka hlasovej asistentke Alexa. Pomocou vášho hlasu môžete ovládať vašu domácnosť, prehrávať hudbu alebo podcasty, zobudí vás v požadovanom čase, vytvorí udalosti vo vašom kalendári a mnoho iného. Štvrtá generácia je teraz omnoho lepšia -  väčší reproduktor, čo vedie k ešte lepšiemu zvuku, mikrofóny, ktoré umožnia jasnejšie prijímanie hlasových príkazov a elegantný, kompaktný dizajn s jemným textilným poťahom ktorý umožní Echo Dot nenápadne integrovať do miesnosti. Echo Dot je možné spárovať s viacerými zariadeniami Echo Dot, čo umožní daľšie funkcie, ako napríklad telefonovanie medzi miestnosťami. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina a japončina. Slovenčina na hlasové ovládanie nie je v súčasnosti podporovaná.

Zručnosti (Skills)

Alexa má desiatky tisíc zručností, ktoré stále pribúdajú. Uľahčite si domáci život. Nastavujte časovače, pýtajte sa rôzne otázky, pridávajte položky do zoznamov a vytvárajte udalosti a pripomenutia v kalendári. Skontrolujte dopravu a počasie alebo si prehrajte správy. Vytvorte si vlastné osobné zručnosti a vlastné odpovede s Alexa Skill Blueprints. Spravujte kompatibilné zariadenia inteligentnej domácnosti - pred vstaním z postele si zapnite lampu, stlmte svetlá, aby ste si mohli pozrieť film, alebo zapnite termostat, keď idete von. A to všetko iba pomocou vášho hlasu.

Maximálne súkromie

Zariadenie Amazon Echo Dot je založené na niekoľkých vrstvách ochrany súkromia. Inteligentný reproduktor Echo má tlačidlo stlmenia, ktoré elektronicky odpojí mikrofóny. Máte tiež kontrolu nad svojimi hlasovými záznamami a môžete si ich kedykoľvek pozrieť, vypočuť alebo vymazať.

Jednoduché nastavenie

Nastavenie a následné používanie je tak jednoduché, že ho zvládne naozaj každý.

Obsah balenia:

  • Amazon Echo Dot 4. gen Glacier White
  • Napájací adaptér do elektrickej zásuvky
  • Európsky zásuvkový adaptér
  • Rýchly návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu hlasový asistent
Oblasť využitia ozvučenie

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2022 Smart Home

Techbox roka 2022 Smart Home

Nominácia

5,0 / 5

2 recenzie Amazon Echo Dot 4. gen s hodinami Glacier White

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Katarína

22. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúcaerika

23. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon
  • Nema negativa

Presne to co som predpokladala