Amazon Echo Dot 4. gen Twilight Blue

Cena:
69,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Amazon Echo Dot 4. generácie v modrom farebnom prevedení je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexa, teraz s úplne novým dizajnom a ešte lepším zvukom. Pomocou vášho hlasu môžete Alexu požiadať aby prečítala správy, skontrolovala počasie, zapla svetlá v miestnosti, nastavila termostat, zamkla dvere a mnoho iných pokynov. Aktuálne podporavené jazyky hlasového ovládania sú angličtina, nemčina, francúzština a japončina. Echo Dot podporuje streamovanie hudby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších služieb. Vďaka umelej inteligencii sa Alexa neustále učí a automaticky optimalizuje užívateľské prostredie. Echo Dot je kompatibilný s Wi-Fi typu 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 a 5 GHz).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Amazon Echo Dot 4. generácie

Inteligentný reproduktor Amazon Echo Dot štvrtej generácie bude vašim každodenným pomocníkom vďaka hlasovej asistentke Alexa. Pomocou vášho hlasu môžete ovládať vašu domácnosť, prehrávať hudbu alebo podcasty, zobudí vás v požadovanom čase, vytvorí udalosti vo vašom kalendári a mnoho iného. Štvrtá generácia je teraz omnoho lepšia -  väčší reproduktor, čo vedie k ešte lepšiemu zvuku, mikrofóny, ktoré umožnia jasnejšie prijímanie hlasových príkazov a elegantný, kompaktný dizajn s jemným textilným poťahom ktorý umožní Echo Dot nenápadne integrovať do miesnosti. Echo Dot je možné spárovať s viacerými zariadeniami Echo Dot, čo umožní daľšie funkcie, ako napríklad telefonovanie medzi miestnosťami. Aktuálne jazykové možnosti ovládania sú angličtina, nemčina, francúzština, taliančina, španielčina a japončina. Slovenčina na hlasové ovládanie nie je v súčasnosti podporovaná.

Zručnosti (Skills)

Alexa má desiatky tisíc zručností, ktoré stále pribúdajú. Uľahčite si domáci život. Nastavujte časovače, pýtajte sa rôzne otázky, pridávajte položky do zoznamov a vytvárajte udalosti a pripomenutia v kalendári. Skontrolujte dopravu a počasie alebo si prehrajte správy. Vytvorte si vlastné osobné zručnosti a vlastné odpovede s Alexa Skill Blueprints. Spravujte kompatibilné zariadenia inteligentnej domácnosti - pred vstaním z postele si zapnite lampu, stlmte svetlá, aby ste si mohli pozrieť film, alebo zapnite termostat, keď idete von. A to všetko iba pomocou vášho hlasu.

Maximálne súkromie

Zariadenie Amazon Echo Dot je založené na niekoľkých vrstvách ochrany súkromia. Inteligentný reproduktor Echo má tlačidlo stlmenia, ktoré elektronicky odpojí mikrofóny. Máte tiež kontrolu nad svojimi hlasovými záznamami a môžete si ich kedykoľvek pozrieť, vypočuť alebo vymazať.

Jednoduché nastavenie

Nastavenie a následné používanie je tak jednoduché, že ho zvládne naozaj každý.

Obsah balenia:

  • Amazon Echo Dot 4. gen Twilight Blue
  • Napájací adaptér do elektrickej zásuvky
  • Európsky zásuvkový adaptér
  • Rýchly návod

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ozvučenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amazon
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 10 cm
Hmotnosť: 341 g
Výška: 8,9 cm
Hĺbka: 10 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Amazon Echo Dot 4.Gen, nap. adaptér + EU redukcia
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ozvučenie

Ostatné

Kód produktu: B084J4MZK8

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore