Ambilight TV

Vyskúšajte televízor Ambilight Philips, ktorý mení všetko. Hry, filmy, hudbu, zážitky. Svetelný LED pás sfarbí stenu rôznymi farbami podľa toho, čo práve sledujete. Získate tak dokonale vyladené osvetlenie. A jeden dôvod naviac, prečo si televízor ešte viac zamilovať.

Filtrovať

V kategórii aktuálne zobrazujeme 30 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Čo je to Ambilight?

Dynamická svetelná show, ktorá zaleje vašu miestnosť príjemnými farbami a fascinujúcim osvetlením. Technológiu Ambilight vyvinutú od značky Philips a rozžarujúcu váš televízor už nebudete chcieť vymeniť. LED svetlá ohraničujúce 2, 3 alebo 4 okraje televízora sa farebne prispôsobujú tomu, čo hráte, sledujete alebo počúvate.

Všetko sa zrazu bude zdať hravejšie, príjemnejšie a opticky väčšie. A čo ak už nechcete sledovať televízor? Vypnite ho a rozsvieťte iba svetelný LED pás, ktorý vytvorí dokonalú a upokojujúcu atmosféru a podkreslí vašu náladu.

Aké sú benefity Ambilight TV?

Za Ambilight technológiou nezaostáva ani obraz. Objavte jedinečné rady televízorov Philips Ambilight, ktoré vás uchvátia nielen 4K Ultra HD rozlíšením 3840 x 2160, ale aj technológiou P5 AI Perfect Picture Engine prinášajúcou ostrý obraz a bohaté farby.

Tá vďaka výkonnému procesoru, algoritmu na báze umelej inteligencie a schopnosti hlbokého učenia prezentuje obraz tak, ako ho spracováva ľudský mozog. Sledovanie Philips Ambilight TV si tak vychutnáte naplno.

Poteší rôznymi funkciami. Philips Smart TV Ambilight beží na systéme Android, kde nájdete vstavaný Youtube, Netflix, HBO GO, Google Assistant a ďalšie skvelé možnosti využitia vášho televízora. A ak sa vám práve nechce hľadať diaľkový ovládač, Philips Ambilight môžete ovládať aj hlasom pomocou asistenta Amazon Alexa.

Dotknite sa zvuku. Vďaka podpore špičkového zvuku a formátov videa Dolby Vision a Dolby Atmos sa budete cítiť ako v kine – vynikajúci kontrast, jas a farby, ale aj detailný a hlboký priestorový zvuk.

Niektoré modely TV Philips Ambilight sú taktiež vybavené skvelým zvukom od značky Bowers & Wilkins, ktorá dodáva svoje audio systémy firmám ako BMW, Maserati, Volvo alebo práve Philips.

Ak si chcete divácky zážitok naozaj okoreniť a zakúsiť farebnú show vo veľkom, prezrite si ponuku televízorov Philips Ambilight 65“ (164 cm) alebo Philips Ambilight 70“ (178 cm). Pokiaľ hľadáte Philips LED TV alebo OLED TV s menšou uhlopriečkou, odporúčame Philips Ambilight 55“ (139 cm).

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore