Amica DI 6403 MB

  • Doprava zadarmo

Šírka: 57.6 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 230 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 19.9 kW,


Cena 309,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Amica DI 6403 MB v čiernej farbe má 4 varné zóny. Disponuje 2 varnými zónami 16 cm a 2 varnými zónami 21 cm. Vybavená je senzorovým ovládaním výkonu pomocou Slider-u, ktorý sa nachádza vpredu. Bezpečnosť zabezpečuje indikátor zostatkového tepla, kde sa rozsvieti symbol "H" ako indikácia horúceho poľa. Do výbavy tiež obdržala možnosť úpravy príkonu (Power Choise), časovač, funkciu udržiavania tepla a detskú poistku.

Varné zóny

Vstavaná indukčná varná doska poskytne veľa funkcií, ktoré využijete pri každodennom varení. K dispozícií ma 4 varné zóny, ktoré sú rôzných veľkostí a rôznym výkonom. Všetky indukčné zóny disponujú funkciou Booster pre zvýšenie ich výkonu. Vďaka tejto funkcii je varenie rýchlejšie a váš čas strávený v kuchyni sa podstatne skráti.

  • 2× Indukčná zóna BOOSTER Ø 21 cm, výkon 2,0/2,8 kW
  • 2× Indukčná zóna BOOSTER Ø 16 cm; výkon 1,2 / 1,4 kW 

Zabudovaný časovač

Táto funkcia umožňuje nastaviť čas prípravy pre každú zónu dosky, čím je príprava niekoľkých pokrmov naraz ľahšia ako kedykoľvek predtým. Časovač umožňuje nastavenie doby trvania varenia na danom poli (až 99 minút). Po uplynutí nastavenej doby sa pole vypne a informuje o dokončení varenia zvukovým signálom.

Detský zámok

Funkcia Detský zámok slúži na ochranu vypnutého varného poľa pred náhodným zapnutím, napríklad deťmi. Vďaka tomu chránite seba a svojich blízkych pred zranením a máte istotu, že váš domov aj jeho obyvatelia sú v bezpečí.

Bezpečnostná funkcia 

S funkciou ukazovateľa zvyškového tepla sa nemusíte obávať, že zabudnete na rozpálenú varnú plochu. Po vypnutí varnéeho poľa sa rozsvieti symbol "H", ako indikácia horúceho poľa. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 57.6 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 230 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 19.9 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica DI 6403 MB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené