Amica DI 6412 CB

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.2 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 230 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.4 kW,


Cena 349,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Amica DI 6412 CB v čiernej farbe má 4 varné zóny. Disponuje 2 varnými zónami Power Booster 16 cm, indukčná zóna Power Booster 16x32 cm a indukčnou zónou Power Booster 20 cm. Vybavená je senzorovým ovládaním výkonu pomocou Slider-u, ktorý sa nachádza vpredu. Bezpečnosť zabezpečuje indikátor zostatkového tepla, kde sa rozsvieti symbol "H" ako indikácia horúceho poľa. Do výbavy tiež obdržala možnosť úpravy príkonu (Power Choise), technológiu Auto Bridge, funkciu Hob&Go, časovač, funkciu udržiavania tepla, funkciu Pauza, 3 prednastavené programy varenia (42°C, 70°C, 94°C) a detskú poistku.

Varné zóny

Vstavaná indukčná varná doska Amica DI 6412 CB poskytne veľa funkcií, ktoré využijete pri každodennom varení. K dispozícií ma 4 varné zóny, ktoré sú rôzných veľkostí a rôznym výkonom. Všetky indukčné zóny disponujú funkciou Booster pre zvýšenie ich výkonu. Vďaka tejto funkcii je varenie rýchlejšie a váš čas strávený v kuchyni sa podstatne skráti.

  • 1× Indukčná zóna BOOSTER Ø 20 cm, výkon 2,3/3,0 kW
  • 1× Indukčná zóna BOOSTER Ø 16 cm, výkon 1,2/2,1 kW
  • 2× Indukčná zóna BOOSTER Ø 16 cm; výkon 1,4 / 2,1 kW
  • alebo Bridge 16 × 32 cm 2,8 kW

Prednastavené programy

Induknčá varná doska je vybavená 3 prednastavenými funkciami s teplotami 42°C, 70°C a 94°C. Pri teplote 42°C si môžete rozohriať napríklad maslo alebo čokoládu. Pri teplote 70°C môžete zase ohrievať polievky či omáčky, a teplota 94°C je ideálna na prípravu ryže a cestovín. 

Ovládanie Slider

Varnú dosku budete ovládať pekne plynule vďaka funkcii SLIDER, ktorá nahradila klasické ovládanie. Pomocou posuvníka si nastavíte požadovaný stupeň ohrevu, čo vám zjednoduší ovládanie indukčnej dosky. 

Funkcia Pauza 

S praktickou funkciou Pauza môžete odísť z kuchyne bez strachu žeby sa niečo pripálilo. Pomocou funkcie vypnete varnú dosku, ale tá si zapamätá všetky predchádzajúce nastavenia. Stlačením senzora sa doska znova zapne a aktivuje predchádzajúce nastavenia. Vďaka tomu môžete pohodlne pokračovať v príprave pokrmov.  

SlimHob

Varná doska sa zmestí aj do kuchynskej dosky nad rúry Amica a vďaka tomu sa priestor vo vašej kuchyni stane oveľa viac flexibilný. Umiestniť ju môžete na akýkoľvek povrch od hrúbky 12 mm

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.2 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 230 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.4 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica DI 6412 CB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené