Amica DI 6422 DB


Šírka: 59.2 cm, Typ varnej dosky: Indukčná, Počet horákov/varných zón: 4, Napájanie: 400 V, 230 V, Funkcia Boost: Áno, Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno, Celkový príkon dosky: 7.4 kW,


Cena 419,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska Amica DI 6422 DB v čiernej farbe má 4 varné zóny. Disponuje 2 varnými zónami Power Booster 21x19 cm a 2 indukčnými zónami 21x38 cm. Vybavená je senzorovým ovládaním výkonu pomocou Slider-u, ktorý sa nachádza vpredu. Bezpečnosť zabezpečuje indikátor zostatkového tepla, kde sa rozsvieti symbol "H" ako indikácia horúceho poľa. Do výbavy tiež obdržala možnosť úpravy príkonu (Power Choise), technológiu Auto Bridge, funkciu Hob&Go, časovač, funkciu udržiavania tepla, funkciu Pauza, 3 prednastavené programy varenia (42°C, 70°C, 94°C) a detskú poistku.

Varné zóny

Indukčná varná doska Amica DI 6422 DB poskytne veľa funkcií, ktoré využijete pri každodennom varení. K dispozícií ma 4 varné zóny, ktoré sú rôzných veľkostí a rôznym výkonom. Dve indukčné zóny disponujú funkciou Booster pre zvýšenie ich výkonu. Vďaka tejto funkcii je varenie rýchlejšie a váš čas strávený v kuchyni sa podstatne skráti.

  • 2× Indukčná zóna 21×19 cm; výkon 2,1 / 3,0 kW
  • 2× Indukčná zóna  21 × 38 cm;  výkon 4,2 kW

Prednastavené programy

Induknčá varná doska je vybavená 3 prednastavenými funkciami s teplotami 42°C, 70°C a 94°C. Pri teplote 42°C si môžete rozohriať napríklad maslo alebo čokoládu. Pri teplote 70°C môžete zase ohrievať polievky či omáčky, a teplota 94°C je ideálna na prípravu ryže a cestovín. 

Zabudovaný časovač

Táto funkcia umožňuje nastaviť čas prípravy pre každú zónu dosky, čím je príprava niekoľkých pokrmov naraz ľahšia ako kedykoľvek predtým. Časovač umožňuje nastavenie doby trvania varenia na danom poli (až 99 minút). Po uplynutí nastavenej doby sa pole vypne a informuje o dokončení varenia zvukovým signálom.

Ovládanie Slider

Varnú dosku budete ovládať pekne plynule vďaka funkcii SLIDER, ktorá nahradila klasické ovládanie. Pomocou posuvníka si nastavíte požadovaný stupeň ohrevu, čo vám zjednoduší ovládanie indukčnej dosky. 

Detský zámok

Funkcia Detský zámok slúži na ochranu vypnutého varného poľa pred náhodným zapnutím, napríklad deťmi. Vďaka tomu chránite seba a svojich blízkych pred zranením a máte istotu, že váš domov aj jeho obyvatelia sú v bezpečí.

Bezpečnostná funkcia 

S funkciou ukazovateľa zvyškového tepla sa nemusíte obávať, že zabudnete na rozpálenú varnú plochu. Po vypnutí varnéeho poľa sa rozsvieti symbol "H", ako indikácia horúceho poľa. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.2 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Napájanie 400 V, 230 V
Funkcia Boost Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla Áno
Celkový príkon dosky 7.4 kW

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica DI 6422 DB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené