Amica DRP 6411 ZBW

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Liatina, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Amica DRP 6411 ZBW vo farbe slonovej kosti ponúka 4 horáky na ktorých si pripravíte svoje obľúbené jedlá. S plynovou varnou doskou Amica DRP 6411 ZBW máte možnosť jednoduchého ovládania pomocou otočných gombíkov s elektronickým zapaľovaním. Na začiatok prípravy stačí hrnce a panvice akýchkoľvek rozmerov umiestniť na dva stabilné liatinové rošty. Ak náhodou plyn zhasne, o vašu bezpečnosť sa postará bezpečnostná poistka ktorá bráni úniku plynu.

Varné zóny

Plynová varná doska Amica DRP 6411 ZBW disponuje 4 varnými zónami s rôznymi priemermi a výkonmi. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlná. Stabilitu hrncov zabezpečujú dve samostatné liatinové ochranné mriežky.

  • Malý horák 4,0 cm (1,0 kW) 1 x
  • Stredný horák 6,5 cm (1,8 kW) 2 x
  • Veľký horák 9,0 cm (2,8 kW) 1 x

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska  vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládaním, prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je umiestnený v bočnej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Praktické ovládanie si rýchlo osvojíte.

Flame Control

Lepšia kontrola plameňa vďaka 9 úrovniam výkonu. Gombíkom môžete presne upraviť veľkosť plameňa podľa typu pripravených pokrmov. Menšie plameň, na úrovni 2-3, je ideálny pre dusené pokrmy, úrovne 6-7 sú optimálne pre varenie zeleniny a 8-9 pre smaženie mäsa alebo rýb.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica DRP 6411 ZBW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené