Zvážte aj tento produkt

Bosch BFL523MS0 Bosch BFL523MS0

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (13)

Vstavaná mikrovlnná rúra Bosch BFL523MS0 je určená pre energeticky úsporné rozmrazovanie, zohrievanie alebo prípravu jedla v čo najkratšom možnom čase. Otváranie dverí je elektrocické pomocou stlačenia senzorového tlačidla. K dispozícii je aj LED displej a elektronické hodiny, otočný volič a ovládanie TouchControl. Mikrovlnná rúra ponúka 5 stupňov výkonu s maximálnym výkonom 800 W a AutoPilot 7. Vnútorný objem mikrovlnnej rúry Bosch BFL523MS0 dosahuje 20 l. Vnútorné osvetlenie je zabezpečené pomocou LED žiarovky, sklenený otočný tanier má priemer 25,5 cm.

Základné parametre

 • Typ ovládania: elektronické
 • Gril: Nie
 • Vnútorný objem: 20 L

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Moderný pomocník

Vstavaná mikrovlnná rúra Amica EMW 13170 S sa stane nepredstaviteľným pomocníkom pri príprave či ohreve vašich pokrmov. Displej zobrazuje čas ohrevu, výkon, nastavenie alebo aktuálny čas. Výkon mikrovlnnej rúry je 700 W, gril má výkon 900 W. Maximálny priemer taniera je 24,5 cm. Mikrovlnná rúra ponúka 7 úrovní výkonu. Akustický signál konca programu vás upozorní, že váš pokrm je už pripravený. Nechýba ani praktická detská poistka a otváranie dverí.

Prevádzkové spôsoby

Vstavaná mikrovlnná rúra ponúka rôzne spôsoby využitia:

 • Varenie mikrovlnami, grilovanie, rýchly štart, automatické rozmrazovanie, oneskorenie štartu, detská poistka - blokovanie prevádzky, automatické varenie.

Odteraz žiadne zbytočné čakanie na rozmrazenie vašich potravín. Mikrovlnná rúra ponúka skvelé automatické rozmrazovacie programy, vďaka ktorým budú vaše potraviny rozmrazené vo veľmi krátkom čase. Program si sám zvolí optimálny výkon podľa hmotnosti vloženej suroviny. Okrem toho máte vždy záruku, že jedlo je dokonale rozmrazené a pripravené na ďalšie spracovanie. Automatické programy varenia vám umožňujú veľmi jednoduchú prípravu pokrmov. Stačí nastaviť druh pokrmu a jeho hmotnosť, stlačiť tlačidlo a potom v polovičke času varenia pripravovaný pokrm obrátiť (pre rovnomernú prípravu), všetko ostatné už spraví spotrebič sám. Menu pre automatické varenie:

 • mlieko/káva šálka 200 ml
 • ryža
 • špagety
 • zemiaky
 • automatický ohrev
 • ryby
 • kura
 • hovädzie/jahňacie
 • šašlíky

Jednoduché ovládanie

Samozrejmosťou je aj ľahké ovládanie mikrovlnky pomocou dotyku. Nesmie chýbať ani vnútorné osvetlenie či signalizácia ukončenia varenia. Mikrovlnná rúra má objem 20 l. Táto úsporná a účinná mikrovlnná rúra sa pýši predovšetkým ľahkou údržbou a je vybavená nerezovým vnútrajškom, čo vedie k maximálnej optimalizácií výsledkov varenia.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine EMW 13170 SSK (stiahnuť) [*.PDF, 3.48 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ ovládania: elektronické
Gril: Áno
Vnútorný objem: 20 L
Mikrovlnný výkon: 700 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
Vnútorný objem: 20 L
Výkon grilu: 900 W
Mikrovlnný výkon: 700 W
Deakt. otočného taniera: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,4 cm
Šírka pre zabudovanie: 56 cm
Výška: 38,9 cm
Hĺbka: 32,5 cm
Hmotnosť: 12,7 Kg
Hĺbka pre zabudovanie: 32 cm
Výška pre zabudovanie: 37,5 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 9
Gril: Áno
Integrované hodiny: Áno
Otočný tanier: Áno
Prídav.typ varenia: gril

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Kovový Rámček: Nie

Ostatné

Kód produktu: 1103048

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore