Amica MV 656 AW

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Maximálna hlučnosť: 49 dB, Počet programov: 6, Počet súprav riadu: 12, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 299,00 €

Zľava 3 % z pôvodnej ceny: 309,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojacia umývačka riadu Amica MV 656 AW dokáže umyť až 12 obedových súprav. Ponúka 6 umývacích programov, ktoré si jednoducho nastavíte pomocou tlačidiel. K dispozícii sú tiež praktické funkcie ako možnosť umývania polovičnej náplne, odložený štart, ukazovateľ soli a leštidla, podpora tabliet 3v1, systém sušenia Hot Air, zvukový signál ukončenia umývania, detský zámok a Steam Power - parná funkcia, ktorá ničí baktérie. Vnútorné vybavenie umývačky Amica MV 656 AW tvoria 2 koše, kde vrchný kôš je výškovo nastaviteľný, košík na príbory, nezávislé sprchovacie ramená a antibakteriálny filter. Umývačka riadu umožňuje možnosť podstavby po odstránení poklopu 81,5 cm.

Amica MV 656 AW

Voľne stojaca umývačka riadu Amica MV 656 AW sa stane vaším praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Umyje až 12 obedových súprav riadu a na výber budete mať zo 6 programov. Vybavená je praktickými funkciami, ktore určite oceníte pri každodennom používaní. 

Programy:

  • Intenzívny 65 ℃ (205 min)    
  • Univerzálny 55 ℃ (175 min)    
  • Eco 45 ℃ (220 min)    
  • Sklo 50 ℃ (120 min)    
  • Hodinový 60 ℃ (60 min)    
  • Krátky 50 ℃ (30 min)

Systém Steam Power

Umývačka riadu je vybavená praktickým systémom SteamPower. Ten na konci umývacieho cyklu generuje paru, ktorá je tvorená pri poslednom oplachu a teda sa nespotrebuje viac vody. Vďaka pare sa znižuje množstvo baktérií na riade a vo vnútri umyvačky. Riad lepšie prijíma leštidlo, čím sa tak zlepšuje aj proces sušenia. Výsledkom je hygienicky čistý a suchý riad. 

Antibakteriálny filter

Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy antibakterálny filter, ktorý je vyrobený z materálu získaného z triazolu. Vďaka tomu sa eliminujú rôzne baktérie, huby a iné s účinnosťou 99,99%. Umývačka bude zaručene hygienicky čistá a navyše bez nepríjemného zápachu. 

Polovičné umývanie 

Potrebujete umýť riady len s polovičnou náplňou? Žiaden problém. Umývanie s polovičnou náplňou je skvelé riešenie, ktoré šetrí vodu aj elektrinu. Každé ostrekovacie rameno pracuje striedavo, takže všetok riad bude vyčistený a vy sa môžete tešiť až z 20% úspory vody a energie. 

Prispôsobiteľné koše 

Vnútro umývačky ponúka prispôsobiteľné usporiadanie náplne, ktoré zaistí optimálne využitie priestoru so zárukou spoľahlivého umytia riadu. Ľahko môžete previesť vnútorné usporiadanie tak, aby vyhovovalo akémukoľvek riadu. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 49 dB
Počet programov 6
Počet súprav riadu 12
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica MV 656 AW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené