Amica OKC 613 RW

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 64 dB, Maximálny výkon odsávania: 403 m3,


Cena 149,00 €

Zľava 21 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Amica OKC 613 RW vo farbe slonovej kosti so šírkou 60 cm výborne zapadne do vašej kuchyne. Digestor má mechanické tlačidlové ovládanie. Vybrať si môžete z troch stupňov výkonu, pričom najvyšší výkon odsaje až 403 m³/hod. Odsávač pár taktiež prináša príjemné LED osvetlenie pracovnej dosky prostredníctvom 2 x 3 W žiarovky. Okrem klasického odťahu do komína môžete s uhlíkovým filtrom filtrovať vzduch aj s recirkulačnou prevádzkou.

 

 

 

Príjemný dizajn a výborná efektivita

Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 65 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Digestor Amica OKC 613 RW skvele zapadne do priestoru kuchyne. Moderné filtre na recirkuláciu, LED osvetlenie  - to sú len niektoré z inteligentných riešení. Na prvom mieste je však účinnosť odsávania. Maximálny výkon odťahu je 403 m³/hod. Podľa svojej potreby si môžete vybrať až z troch stupňov výkonu.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie v slonovinovej farbe. Mechanické ovládanie je veľmi jednoduché a zabezpečí vám maximálny komfort obsluhy. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou širokouhlého LED diódového osvetlenia zvyšuje estetiku zariadenia a garantuje neopakovateľnú atmosféru v kuchyni. Systém navyše šetrí elektrickú energiu.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete prevádzku s recirkuláciou. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Amica FWK 280 - potrebné je zakúpiť 2 ks filtrov. (Balenie FWK 280 obsahuje 1 filter.). Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj  tukovým filtrom. Chráni odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytáva mastnotu vznikajúcu pri varení. Ich výmena je veľmi jednoduchá.

 


Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 64 dB
Maximálny výkon odsávania 403 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica OKC 613 RW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené