Amica OKC 953 T vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
159,00 €

Pôvodná cena 309,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Amica OKC 953 T je v nerezovom prevedení a k dispozícii je displej s červeným podsvietením je zaradený v energetickej triede E. Ovládanie spotrebiča je senzorové a zvládne ho naozaj každý. Pri odsávaní je možné použiť časovač, vďaka ktorému sa po ukončení práce spotrebič sám vypne. Tento model je vybavený hliníkovými tukovými filtrami a v prípade, že by ste chceli odsávanie zabezpečiť recirkuláciou je nutné dokúpiť uhlíkový filter FWK 250. Osvetlenie varnej plochy je zabezpečené halogénovým osvetlením. Digestor Amica OKC 953 T poskytuje 3 úrovne odsávania s maximálnym výkonom odsávania 366 m³/hod. a priemerom odťahu 150 mm.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 49 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Elica SUN IX A/60 Elica SUN IX A/60

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Odsávač pár Elica SUN IX A/60 v nerezovej farbe, má šírku 60 cm so sacím výkonom 272 - 559 m³/h s možnosťou použitia pre odťah alebo recirkuláciu. Svojim dizajnom sa hodí takmer do každej domácnosti. K dispozícii sú 4 rýchlostné stupne nastavenia. Ovládanie je elektronické. Okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu vďaka zabudovanému osvetleniu. Vďaka silnému výkonu zbaví pary a mastnoty aj väčšiu miestnosť a mnohé moderné technológie mu pomôžu zachovať si dlhodobú spoľahlivosť, efektivitu a odolnosť. Maximálna hlučnosť dosahuje 70 dB.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Maximálna hlučnosť: 70 dB
 • Maximálny výkon odsávania: 735 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

     

 

 

Varenie bez zápachu

Pri varení, pečení alebo grilovaní vzniká prebytok pár ktoré zhoršujú vašu prácu v kuchyni a zapĺňajú celý priestor. Priestorový digestor Amica OKC 953 T sa postará o ich rýchle odsatie a vy sa budete môcť venovať vareniu v príjemnom prostredí. Vďaka jeho výkonu sa môžete najesť v čistej a sviežej kuchyni, v ktorej sa nebudú nachádzať žiadne nepríjemné zápachy. V odsávači pár je zabudovaný kvalitný motor, ktorý zabezpečuje výkon 366 m³/h za hodinu a pracuje s hlučnosťou 61 dB. Ponúka 3 rýchlostné stupne, ktoré si nastavujete prostredníctvom senzorového dotykového ovládania. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 55 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 150 mm. Odsávanie prebieha cez tukové filtre s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach. 

Ovládanie

Výkonný digestor je nielen účinný a dôkladný, je i veľmi nenáročný. Jednoduché ovládanie pomocou dotyku si rýchlo osvojíte. Dokážete nastaviť rýchlosť výkonu z troch možných stupňov. Celý pracovný priestor Vám osvetlí halogénové osvetlenie. Kvalitný nerezový materiál zaručuje odolnosť a dlhú životnosť prístroja, ktorého šírka je až 90 cm. Digestor disponuje okrem účinného odťahu do komína za pomoci tukových filtrov i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter Amica FWK 250 /nie je súčasťou balenia/.

Kvalitné osvetlenie a nízka hlučnosť

Komínový digestor je vybavený kvalitným osvetlením, ktoré vám výrazne uľahčí prácu pri varení. Silné osvetlenie vám posvieti pri príprave chutnej večere. Popritom vás nebude rušiť nadmerným hlukom, pretože tento kvalitný digestor je napriek svojmu vysokému výkonu pomerne tichý. Maximálna hlučnosť prístroja dosahuje 61 dB, čo vás pri varení určite nebude rozptyľovať. Svetlo i odsávanie zapnete jednoducho.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 90 cm
Maximálna hlučnosť: 61 dB
Maximálny výkon odsávania: 366 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
Maximálny výkon odsávania: 366 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 65 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 75 cm
Výška komína (min.): 49 cm
Výška komína (max.): 95 cm
Vhodný uhl. filter: FWK 250
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 90 cm
Výška: 99 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 15 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 61 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Nerez

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: E
Celková spotreba: 107 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 2

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: OKC 953 T

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore