Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Gorenje WHI643ORAW Gorenje WHI643ORAW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Komínový odsávač pár Gorenje WHI643ORAW v prevedení lakovaný biely plech a biele sklo s možnosťou odťahu alebo recyrkulácie. Odsávač je vybavený 1 motorom. K dispozícii sú 3 stupne výkonu, pričom maximálna kapacita odsávania dosahuje 570 m³/h a pri výšenom prúdení PowerBoost 740 m³/h , s možnosťou automatickej prevádzky AdapTech. Maximálna hlučnosť dosahuje 59 dB. Ovládanie je dotykové s funkciou časovača a automatického čistenia vzduchu. Osvetlenie je zabezpečené prostredníctvom 2 8 W LED svetiel s možnosťou stlmenia. Súčasťou odsávača Gorenje WHI643ORAW je umývateľný hliníkový filter s polyuretánovou penou.

Základné parametre

 • Šírka: 60 cm
 • Maximálna hlučnosť: 59 dB
 • Maximálny výkon odsávania: 740 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Moderný dizajn a skvelý výkon

Výkon komínového digestora by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Moderné filtre na recirkuláciu, jasné osvetlenie  - to sú len niektoré z inteligentných riešení digestora Amica OKC IN 600 WS. Tento digestor skvele zapadne do priestoru kuchyne. Má moderný dizajn z bieleho tvrdeného skla s naklonením, ktoré bude vo vašej kuchyni vyzerať výborne.  Na prvom mieste je však účinnosť odsávania. Maximálny výkon odťahu je 700 m³/hod. Podľa svojej potreby si môžete vybrať až zo štyroch stupňov výkonu.

Prevádzkové spôsoby

Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete recirkulačnú prevádzku. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť aj príslušný uhlíkový filter Amica FWK 300. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplyvnená početnosťou jeho používania. Pri štandardnom využívaní 2 - 3 x do týždňa si zachová svoje vlastnosti 3 mesiace. Digestor je vybavený aj  tukovým filtrom. Chránia odsávač pár ako aj odsávací kanál pred znečistením a zachytávajú mastnotu vznikajúcu pri varení. Ich výmena je veľmi jednoduchá.

Hliníkový tukový filter

Tento digestor má hliníkový filter, ktorého úlohou je zachytiť tukové výpary z varenia. Je vyrobený z materiálu odolného voči korózii a veľmi dobre znáša opakované čistenia. Tukový filter predstavuje efektívnu ochranu pred zachytávaním sa tuku na stenách či nábytku.

LED osvetlenie

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie v bielej farbe. Najmodernejší systém širokouhlého LED osvetlenia zvyšuje estetiku zariadenia a garantuje neopakovateľnú atmosféru v kuchyni. Systém navyše šetrí elektrickú energiu.

 

Pripojené súbory

Amica OKC IN 600 WS návod [*.pdf, 1.65 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 60 dB
Maximálny výkon odsávania: 700 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 700 m3
Počet rýchlostí: 4
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 55 cm
Výška komína (min.): 57 cm
Výška komína (max.): 90 cm
Vhodný uhl. filter: FWK 300
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 139,5 cm
Hĺbka: 45,5 cm
Hmotnosť: 21,46 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 60 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: B
Celková spotreba: 61 kWh

Dizajn

Typ ovládania: elektronické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: OKC IN 600 WS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore