Amica OTS 615 W

  • Zľava

Šírka: 65 cm, Maximálna hlučnosť: 61 dB, Trieda energ.účinnosti: E, Typ digestora: odťah+recirkulácia, Maximálny výkon odsávania: 254 m3, Počet motorov: 1. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaný teleskopický digestor Amica OTS615 W v bielej farbe je zaradený do energetickej triedy E. Montáž je možná s odťahom do komína alebo s recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 254 m³/h. Priemer odťahovej rúry je 120 mm. Ovládanie je mechanické, umiestnené na bočnej strane. Ponúka 3 rýchlostné stupne nastavenia výkonu. Digestor Amica OTS615 W má vo výbave 2 hliníkové filtre, ktoré slúžia pre zachytávanie tuku. Pracovnú plochu pod ním osvetľuje halogénové svetlo. Maximálna hlučnosť dosahuje 61 dB. Šírka 60 cm.

          

 

 

Teleskopický digestor

Skoncujte s nepríjemným zápachom z varenia vo vašej kuchyni. Iste to poznáte, idete variť, vyprážate napríklad cibuľku alebo rezne, a potom musíte vetrať celý deň.Teleskopický výsuvný vstavaný digestor Amica OTS615 W je vynikajúcou možnosťou na odstraňovanie nepríjemných výparov a zápachov, ktoré sa vytvárajú počas každodennej prípravy jedál. Pomocou neho si môžete užívať príjemne čisté a svieže prostredie vo vašej kuchyni už počas varenia. Disponuje tromi výkonnostnými stupňami odsávania. Maximálny výkon odsávania dosahuje 254 m³/h. S odsávačom pár si môžete užívať maximálne pohodlie a príjemné prostredie vo vašej kuchyni. Jeho prevádzka je možná s odvetrávaním alebo s cirkuláciou vzduchu. Priemer odťahu je 120 mm. Pri recirkulácii je možnosť odsávač použiť bez odvodu vzduchu do komína. Pre recirkuláciu je potrebné zakúpiť uhlíkový filter Amica FWK 140 - 2 ks.

Vlastnosti

Pracovná plocha pod digestorom by mala byť dôkladne osvetlená, aby ste mohli variť kedykoľvek a za maximálne optimálnych podmienok. Kvalitný odsávač pár je mimoriadne účinným a spoľahlivým pomocníkom pri varení. Disponuje silným halogénovým svetlom, ktoré vám výrazne uľahčí varenie pokrmov. Odteraz budete mať vždy prehľad o všetkom, čo sa nachádza na varnej ploche a varenie chutných jedál bude výrazne jednoduchšie. Prevádzka odsávača je veľmi tichá 50 - 61 dB.

Optimálny pre jednoduché varenie

Dizajn odsávača je veľmi zaujímavý a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Komínový odsávač má povrchové prevedenie v bielej farbe. Disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou halogénových žiaroviek. Vstavaný odsávač pár má 3 rýchlostné stupne. S digestorom, ktorý je vybavený 2 hliníkovými tukovými filtrami bude vaša kuchyňa v tých najlepších rukách. Môžete ho bez problémov umývať, vďaka čomu vám zabezpečí čistý vzduch vo vašej kuchyni ešte dlhší čas.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 65 cm
Maximálna hlučnosť 61 dB
Trieda energ.účinnosti E
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 254 m3
Počet motorov 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica OTS 615 W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami