Amica PG 3510 X

  • Zľava

Šírka: 29 cm, Typ varnej dosky: Plynová, Počet horákov/varných zón: 2, Typ horného povrchu: Plyn. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová domino varná doska Amica PG 3510 X ponúka 2 plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu: malý horák a stredný horák. Oba horáky sú vybavené bezpečnostnou poistkou proti náhodnému úniku plynu. Ovládacie otočné gombíky čiernej farby majú integrované elektrické zapaľovanie horákov. Hrnce a iné nádoby je možné pohodlne ukladať na samostatný smaltovaný rošt. V balení sú trysky na propán bután. Šírka: 29 cm.

Varné zóny

Plynová varná doska Amica PG 3510 X disponuje 2 varnými zónami s rôznymi priemermi a výkonmi. Sú integrované do elektrického zapaľovania a poskytujú maximálnu bezpečnosť pri varení. Vybavené sú užitočnou poistkou proti zhasnutiu plameňa, ktorá uzavrie prívod plynu pri náhodnom zhasnutí plameňa. Tak bude varenie nielen kvalitné a efektívne, ale i maximálne bezpečné. Príprava pokrmov na tejto varnej doske bude maximálne efektívna a pohodlná. Stabilitu hrncov zabezpečuje 1 smaltovaná ochranná mriežka.

  • Malý horák 4,0 cm (1,0 kW) 1 x
  • Stredný horák 6,5 cm (1,75 kW) 1 x

Domino varné dosky

Domino varné dosky ponúkaju pestrosť a variabilnosť. Kombináciou sklokeramickej, liatinovej či plynovej varnej dosky si môžete vytvoriť varnú zónu podľa vašej predstavy. Varíte len zriedka, alebo máte len maličkú kuchynku? Samostane zabudovaná plynová varná doska bude pre vás ideálna. V nerezovom prevedení s plynovými horákmi a skosenými hranami určite zapadne do vašej kuchyne.

Jednoduché ovládanie

Plynová varná doska  vyniká mimoriadne jednoduchým a pohodlným mechanickým ovládaním, prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným zapaľovaním, ktoré zvládne skutočne každý. Ovládací panel je umiestnený v prednej časti dosky pre lepší prístup a pohodlnú manipuláciu. Praktické ovládanie si rýchlo osvojíte.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 29 cm
Typ varnej dosky Plynová
Počet horákov/varných zón 2
Typ horného povrchu Plyn

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Amica PG 3510 X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Jana

11. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené