Amica PPS 8423 BSIW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
379,00 €

Pôvodná cena 539,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,58 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Parná práčka plnená spredu Amica PPS 8423 BSIW v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 8 kg bielizne s maximálnymi otáčkami odstreďovania 1400 ot./min. Ponúka 16 pracích programov + 7 parných programov SteamTouch. V ponuke má aj funkcie ako Add+ - možnosť pridať bielizeň v priebehu cyklu, Opti Dose (auto dávkovanie detergentov) nastavenie úrovne znečistenia, Steam Touch (parné pranie), nastavenie regulácie otáčok a teplôt, možnosť skrátenia času prania, obľúbený program, detský zámok a odložený koniec. Ovládate ju pomocou otočného voliča a panela s multifunkčným LCD displejom. Práčka Amica PPS 8423 BSIW disponuje tiež ochranou proti pretečeniu, senzorom naplnenia. Maximálna hlučnosť vďaka BLDC motoru pri praní dosahuje 54 dB a pri odstreďovaní 78 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 30 %

Zvážte aj tento produkt

AEG ProSteam L7FEE68SC AEG ProSteam L7FEE68SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Extra úsporná automatická práčka AEG L7FEE68SC s parnou technológiou ProSteam a s kapacitou na 8 kg špinavej bielizne. Max. rýchlosť pri odstreďovaní (ot./min) 1600. Práčka sa tiež môže pochváliť tichým a odolným Ökoinvertorovým motorom s doživotnou zárukou. Medzi ďalšie prednosti patrí rýchly 20 minútový program, antialergický program, funkcie odloženého štartu, funkcia proti škvrnám alebo ochrana proti pretečeniu Aqua control (AquaStop). Táto práčka je o 30% úspornejšia, než sú štandardy energetickej triedy A +++. Ročná spotreba vody 10800 l a spotreba energie 136 kWh/ rok, čo prináša úsporu finančných prostriedkov a šetrný prístup k životnému prostrediu.

Základné parametre

 • Hĺbka: 60 cm
 • Maximálna hlučnosť: 51 dB
 • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Parná práčka

Parná práčka plnená spredu Amica PPS 8423 BSIW disponuje parným praním vďaka ktorému bude vaše oblečenie stále ako nové. Silu parného prania oceníte aj v prípade, že patríte medzi ľudí s citlivou pokožkou. Pri parnom praní sa totiž zničí až 99,9 % alergénov. Vaša bieližen tak bude dokonale čista a pritom si zachová stále svoju kvalitu. V šetrnom bubne práčky SoftDrum môžete vyprať až 8 kg bielizne. Otáčky odstreďovania si pritom môžete nastaviť podľa potreby, s maximálnou rýchlosťou 1400 ot. /min. Hlučnosť pri praní dosahuje 54 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Moderný ovládací panel s multifunkčným LCD displejom vám uľahčí obsluhu práčky. Umožňuje jednoduché a rýchle nastavenie parametrov a sledovanie času ukončenia programu. 

Programy a funkcie

Medzi 16 štandardnými + 7 parnými a prídavnými pracími programami si iste vyberiete vždy ten najvhodnejší pre vaše oblečenie. Teplotu prania si môžete nastaviť --/20/30/40/60/90 °C čo môžete využiť aj pri jednoduchej údržbe práčky.

 • Programy: bavlna, bavlna ECO, vlna, syntetika, chúlostivá tkanina
 • Ostatné programy: každodenný 58 min., Tričká, fitness, šport, tmavé oblečenie, plákanie, ručné pranie, expresné 15 min., antialergénne, samočistenie bubna
 • Prídavné funkcie: Predpierka / Rýchle pranie

Parné pranie s funkciou Steam Touch

S parnou práčkou už nemusíte mať oblečenie pokrčené, ale len čisté, mäkké a voňavé. S funkciou Steam Touch bude vaša bielizeň až o 70 % menej pokrčená. Navyše bude omnoho jednoduchšie aj jej následné žehlenie. Funkcia Steam Touch na začiatku a konci pracieho cyklu vypúšta prúd pary, ktorá jemne preniká do vlákien, uvolní a vyrovná vaše oblečenie, ktoré zostane omnoho nadýchanejšie. Vďaka tejto funkcii sa aj tie najodolnejšie škvrny vyparia. Ďalšími výhodami funkcie Steam Touch sú tiež:

 • Dlhodobá svieža vôňa: vodná para, ktorá preniká hlboko do tkaniny neutralizuje nepríjemné pachy, a likviduje zdroj nepríjemného pachu. Vaša bielizeň tak ostane dlho voňavá a svieža.
 • Čistota bez mikróbov: oblečenie je vyprané, dezinfikované a bez mikróbov. Para rýchlo vyčistí aj jemné oblečenie a zanechá ho bezpečné pre alergikov, deti i ľudí s citlivou pokožkou.
 • Príjemné na dotyk: vaša bielizeň bude nadýchaná a príjemná na dotyk. Vodná para, ktorá prenikne do vlákien ju uvolní a zjemní.

Funkcia Add+

Dokonalým riešením pre zábudlivcov je funkcia Add+. Vďaka nej je možné aj počas prania otvoriť celé dvierka práčky a pridať alebo vybrať z bubna oblečenie. Pod tlačidlom štart/pauza nájdete symbol Add+ pre možnosť dodatočného pridania bielizne v priebehu prania. Práčka vždy signalizuje, kedy je táto možnosť ešte aktívna a kedy už nie. Pre maximálny efekt prania sa odporúča túto funkciu využívať v priebehu prvých 30 minút od štartu programu.

OptiDose

Ružné dávkovanie pracieho prostriedku a aviváže nepohodlné a nepresné. Poznáte tie situácie, keď dáte raz do práčky viac pracieho prostriedku a druhý raz menej. S týmto modelom s OptiDose budete mať kľud na viac ako 20 praní. Stačí ak naplníte dávkovač, nastavíte jednu z troch úrovní dávkovania a vaša práčka si potrebné množstvo pracieho prostriedku odoberie automaticky sama.

Program pre čistenie bubna

Samočistiaci program bubna práčky vám umožnuje udržiavať bubon hygienicky čistý, čo vplýva na každé pranie. Hygienická čistota bubna je obzvlášť dôležitá pri praní oblečenia pre deti a alergikov. Likviduje väčšinu alergénov (baktérie, huby, plesne a mikroorganizmy), ktoré sa nachádzajú v bubne. Program sa využíva iba s prázdnym bubnom. Pri pravidelnom používaní sa odstraňujú nepríjemné pachy v bubne. Program vyparuje bubon práčky pri teplote 90-95 °C a trvá cca jednu hodinu.

Bubon SoftDrum

Ak vám záleží na tom, či vaša bielizeň ostane dlho krásna unikátna štruktúra bubna SoftDrum vám zabezečí jemnešie a šetrnejšie pranie pre vlákna.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 47 cm
Maximálna hlučnosť: 54 dB
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 23
Trieda účin.odstreď.: B
Dizajn skrine: voľnestojací
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 47 cm
Hmotnosť: 67 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 54 dB
Hluk pri odstreďovaní: 78 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 23
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Trieda účin.odstreď.: B
Spotreba vody na cyklus: 54 L
Celková spotreba: 0,71 kWh
Ročná spotr.energ.pri praní: 137 kWh
Ročná spotr.vody pri praní: 11000 L

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + tlačítka
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 1140364

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Zobraziť všetko príslušenstvo na špeciálnej stránke

Všetko

Sieťky na pranie

Ost. prís.práč,sušič

Čist.práčky a sušič.

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore