Amica SKT 65 AX

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.8 cm, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Maximálny výkon odsávania: 550 m3,


Cena 219,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Chcete do svojej kuchyne digestor, ktorý vám zaručí 100% kvalitu a spoľahlivosť? Potom je komínový digestor Amica SKT 65 AX v prevedení nerezu 4 stupňami výkonu stvorený ako pre vás. Je vhodný na odsávanie pár do komína, alebo je možné aj odsávanie recirkuláciou. Maximálny výkon odsávania dosahuje 660 m³/h. s maximálnou hľučnosťou 68 db. Ovládanie je senzorové a okrem efektívneho odsávania primerane osvetlí aj varnú plochu, vďaka zabudovanému osvetleniu 2 x 2 W.

Amica SKT 65 AX

Zbavte sa mastnôt a pary pri varení s komínovým digestorom Amica SKT 65 AX. Elegantný dizajn v kombinácií skla a nerezovej ocele pekne zapadne do akejkoľvek kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm

Spoľahlivý výkon

Digestor má k dispozícií 3 rýchlostné stupne + režim Booster. Maximálny výkon pri bežnom odťahu je 550 m³ za hodinu a pri režime Booster 660 m³ za hodinu. Odsávanie prebieha cez tukové filtre s odvodom do komína, alebo je možnosť odsávania aj s recirkuláciou. Vďaka tomu je odsávanie dôkladné aj v prípade varenia na všetkých varných zónach.

Recirkulácia alebo odťah priamo do komína

Chcete odsávať prebytočnú paru priamo do komína, či si ju radšej želáte vymeniť za čistý vzduch? Je len na vás, ktorú možnosť si vyberiete. Digestor Amica disponuje okrem účinného odťahu do komína za pomoci dvoch tukových filtrov i možnosťou recirkulácie. To znamená, že výpary sa po dôkladnom prefiltrovaní v digestore vrátia späť do miestnosti ako čistý vzduch. Ak sa rozhodnete pre odsávanie s recirkuláciou je potrebné si zakúpiť uhlíkový filter KF 17192 (nie je súčasťou balenia).

Osvetlenie varnej plochy

Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom dvoch LED žiaroviek s kapacitou len 2W.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 68 dB
Maximálny výkon odsávania 550 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica SKT 65 AX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené