Amica SKZ 62 DB

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

 • Momentálne nie je možné produkt kúpiť, ale je možné ho rezervovať
 • Dostupné vystavené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
99,90 €

Pôvodná cena 149,00 €
Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

POPIS PRODUKTU

Komínový digestor Amica SKZ 62 DB v čiernom prevedení je zaradený do energetickej triedy C. Na výber máte z 3 rýchlostí nastavenia výkonu, ktoré sa nastavujú pomocou jednoduchého tlačidlového ovládania. Digestor je vhodný pre montáž s odťahom do komína (s priemerom odťahovej rúry 120 mm) alebo s recirkuláciou (s použitím vhodného uhlíkového filtra). Maximálny výkon odsávania dosahuje 280 m³/h. Pracovnú plochu pod digestorom osvetľuje 2 x 30 W LED žiarovka. Maximálna hlučnosť digestora Amica SKZ 62 DB dosahuje 63 dB. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 33 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Amica OKS 952 T Amica OKS 952 T

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Chcete do svojej kuchyne digestor, ktorý vám zaručí 100% kvalitu a spoľahlivosť? Potom je komínový odsávač pár Amica OKS 952 T s piatimi stupňami výkonu stvorený ako pre vás. Uľahčí vám prípravu jedla tak, že sa vo vašej kuchyni už viac nebude tvoriť nepríjemný zápach. Najväčšou jeho výhodou je neuveriteľne jednoduché ovládanie. Obsluhovanie tohto digestora je hračka, pretože jeho súčasťou je aj diaľkové ovládanie, vďaka čomu ho budete môcť pohodlne ovládať z akéhokoľvek miesta. Komínový odsávač pár Amica OKS 952 T obsahuje aj elektronického ukazovateľa znečistenia filtrov a elektronický displej, takže jeho fungovanie budeme mať pod úplnou kontrolou len vy.

Základné parametre

 • Šírka: 89,8 cm
 • Maximálna hlučnosť: 67 dB
 • Maximálny výkon odsávania: 535 m3

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Moderný dizajn

Výkon digestora Amica SKZ 62 DB by mal zodpovedať minimálne desaťnásobku objemu miestnosti, z ktorej má odvádzať výpary. Pokiaľ máte kuchyňu prepojenú s obývacou izbou, musíte započítať obidve izby. Veľmi praktickou funkciou pri odsávači je individuálne nastavenie stupňa výkonu, pomocou ktorého môžete okamžite zvýšiť výkon na maximum. Moderný komínový odsávač pár patrí medzi mimoriadne výkonné a spoľahlivé modely. Skonštruovaný je veľmi efektne v kombinácii kvalitného nerezu a čierneho skla, čo mu dodáva netradičný a originálny vzhľad. Mimo toho je tiež vybavený až troma stupňami výkonu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo.

Výkon a flexibilita

Kuchynský odsávač pár je flexibilnejší a vždy si budete môcť nastaviť stupeň, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Maximálny výkon odťahu dosahuje 280 m³/h. Rovnako dôležité je aj umiestnenie odsávača nad varnou plochou. Podľa noriem by sa mal odsávač umiestniť minimálne 45 cm nad elektrickou varnou doskou a 65 cm nad plynovou varnou doskou. Priemer odťahu digestora je 120 mm. Pokiaľ nemáte možnosť v kuchyni odviesť paru von, využijete funkciu recirkulácie. V bežnom odsávači nájdete tukový filter, ktorý na seba viaže mastnoty. Pri recirkulácii pridáte za tukový filter aj uhlíkový filter FWK 202 alebo FKW 145 (od roku 2019 s LED osvetlením), ktorý pohlcuje pachy. Vzduch je potom prečistený od pachov a vracia sa späť do miestnosti. Schopnosť filtra pohlcovať pachy je ovplynvená početnosťou jeho používania.

 

Osvetlenie varnej plochy

Dizajn odsávača je veľmi elegantný a vhodný do takmer každej kuchyne. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm. Dekoračný komínový digestor má povrchové prevedenie zo skla. Komínový digestor vás určite poteší veľmi silným a spoľahlivým osvetlením varnej plochy. Toto osvetlenie je zaistené prostredníctvom páru LED žiaroviek (2 x 30 W) umiestnených v spodnej časti odsávača.

Pripojené súbory

Amica OKC IN 900 návod [*.pdf, 1.65 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Maximálna hlučnosť: 63 dB
Maximálny výkon odsávania: 280 m3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
iSmart: Nie
Maximálny výkon odsávania: 280 m3
Počet rýchlostí: 3
Počet motorov: 1
Min.vzdial. od el.var.dosky: 45 cm
Min.vzdial.od plyn.var.dosky: 65 cm
Výška komína (min.): 68,5 cm
Výška komína (max.): 104,5 cm
Vhodný uhl. filter: FKW 145
Potrebný počet uhl. filtrov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 60 cm
Výška: 104,5 cm
Hĺbka: 34 cm
Hmotnosť: 13,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 63 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Materiál

Materiál: Sklo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: C
Celková spotreba: 60 kWh

Dizajn

Typ ovládania: mechanické
Typ digestora: odťah+recirkulácia

Filtrovanie

Počet tukových filtrov: 1

Funkcie

Automatické spustenie: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 1160865

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore