Amica SPA 110 TPX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
280,00 €

Pôvodná cena 339,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,60 €

KÚPTE VO VÝHODNOM SETE A UŠETRITE 15,99 € Zobraziť sety

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaný sporák Amica SPA 110 TPX v nerezovom prevedení je zaradený do energetickej triedy A. Varná doska je plynová. Plynové horáky majú rôzny výkon. Liatinové rošty zabezpečujú stabilitu uložených nádob. Sklenený poklop je možné sklopiť a ochrániť tak varnú dosku pred znečistením. Ovládanie pomocou otočných gombíkov má v sebe integrované elektrické zapaľovanie horákov. Elektrická rúra má objem 65 l, ponúka 10 funkcií pečenia. Jej vnútorný povrch je pokrytý ľahko čistiteľným smaltom. Programátor signalizuje akutálny stav a umožňuje nastaviť začiatok a koniec pečenia. V spodnej časti sporáka Amica SPA 110 TPX sa nachádza praktický výsuvný úložný priestor pre skladovanie plechov, pavníc a pod. Šírka 50 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Ponúkame vo výhodnom sete

Zvážte aj tento produkt

Bosch HXN39AD50 Bosch HXN39AD50

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (10)

Kombinovaný sporák Bosch HXN39AD50 v nerezovom prevedení je zaradený v energetickej triede A. Varná doska má 4 plynové horáky: 1 úsporný, 1 silný a 2 normálne. Každý horák disponuje termoelektrickou poistkou. Smaltované mriežky majú gumové nožičky. Praktický a štýlový je aj sklenený poklop. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne prostredníctvom 6 otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním a LED displeja. Elektrická rúra ponúka 7 druhov ohrevu v rozmedzí teplôt 50 °C - 275 °C. Vnútorný objem rúry tvorí 66 l. Je vybavená závesnými roštami. Čistenie rúry prebieha pomocou EcoClean Direct na zadnej stene. Dodávané príslušenstvo: kombinovaný rošt, univerzálna panvica. Šírka: 60 cm.

Základné parametre

  • Typ varnej dosky: Plynová
  • Gril: Áno
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Jednoduchý ale účelný

Praktický kombinovaný sporák Amica SPA 110 TPX, vás príjemne prekvapí jednoduchým ovládaním prostredníctvom otočných gombíkov s integrovaným elektrickým zapaľovaním. Stačí stlačiť gombík, následne otočiť a vybraný horák sa automaticky zapáli. Elektrická rúra ponúka 10 funkcií pečenia. Celkový objem rúry dosahuje 65 l. Sporák je zaradený do energetickej triedy A. Praktický sklenený poklop poskytuje bezpečnosť a komfort pri používaní.

Plynová doska

Plynová varná doska ponúkne 4 varné zóny rôzneho výkonu. Zapínanie plynových horákov prebieha pomocou elektrického zapaľovania umiestneného v každom ovládači. Doska je vybavená liatinovými roštami, na ktoré môžete uložiť hrniec s pokrmom.

  • Malý hoták 4 cm (1,0 kW)
  • Stredný horák 6,5 cm (1,8 kW): 2 ks.
  • Veľký horák 9 cm (2,8 kW)

Priestranná elektrická rúra

Kombinovaný sporák je tiež vybavený priestrannou elektrickou rúrou s objemom 65 litrov. Ponúka 10 programy na pečenie, ktoré vám poskytnú množstvo priestoru na sebarealizáciu pri príprave pokrmov. Rúra disponuje aj funkciou grilu, dokonaca aj rozmrazovanie. Oceníte super rýchly ohrev 150 °C za 4 min. Pri každom pečení je dôležité, aby ste mali pracovný priestor dostatočne osvetlený halogénovými žiarovkami. Takto budete mať vždy prehľad o dianí v rúre pred pečením, počas pečenia i po ňom. S elektrickým sporákom, bude odteraz pre vás pečenie i varenie radosťou. Programátor signalizuje súčasný stav, možnosť nastavenia začiatku a konca pečenia, akustický alarm.

  • druhy ohrevu: horný + dolný ohrev + ventilátor, horný ohrev + gril, rozmrazovanie, horný ohrev, rýhly ohrev, horúci vzduch + dolný ohrev, horúci vzduch, horný ohrev + gril + ventilátor, horný ohrev + dolný ohrev.

Údržba a výbava

Sporák sa komfortne udržiava v čistote bežnými čistiacimi prostriedkami. Smaltovaný povrch rúry je výhodný v tom, že sa na ňom neprichytáva mastnota, a preto sa ľahko udržiava čistý. V spodnej časti sa nachádza praktický výsuvný odkladací priestor na kolieskach. Môžete ho jednoducho vysunúť a uložiť v ňom napríklad hrnce, pekáče či panvice. Otočný ražeň umožňuje prípravu chrumkavého mäsa, najmä hydiny. Závesné bočné lišty sú nerezové, uľahčujú manipuláciu s plechmi.

Pripojené súbory

Návod Amica SPA 110 TPX [*.pdf, 1.16 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ varnej dosky: Plynová
Gril: Áno
Počet horákov/varných zón: 4
Počet plynových horákov: 4

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 41 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Trysky na propán bután

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Funkcie

Počet programov: 10
Gril: Áno
Bezpeč. plynový systém: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Plynová

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L
Typ rúry: Elektrický
Celkový výkon rúry: 3100 W

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4
Štandard.horák/varná zóna: 1800 W
Veľký horák/ varná zóna: 2800 W
Počet plynových horákov: 4
Malý horák/ varná zóna: 1000 W
Priemer var.horáka/var.zóny: 40 mm
Priemer normál.horáka/var.zóny: 65 mm
Priemer veľ.horáka/var.zóny: 90 mm

Ostatné

Kód produktu: 55570

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore