Amica TFB 114 TSCDX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
282,00 €

Pôvodná cena 319,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,64 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná parná rúra Amica TFB 114 TSCDX v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Je spoľahlivým pomocníkom pri príprave rôznych jedál, či už koláčov, mäsa alebo príloh. S 11 funkciami, vrátane grilu a teplovzdušného ventilátora vykúzlite tie najlahodnejšie pokrmy pre seba i svojich blízkych. Objem dosahuje 77 litrov. S funkciou super rýchleho ohrevu zohrejete rúru na 150°C už za 3 minúty! Môžete sa tak naplno venovať vareniu. Digitálny displej a programátor umožní nastaviť čas prípravy jedla. Zatláčacie gombíky vytvárajú zaujímavý dizajn výrobku.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Vstavaná rúra Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX s kruhovým výhrevným telesom a s funkciou pary SteamBake je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka funkcie pečenia: spodný ohrev, ventilátor + svetlo, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, Ring + fan + evaporator, vrchný a spodný ohrev, Top + bottom + gril. Pridaním pary pomáha upiesť doma lahodné pokrmy s chrumkavou kôrkou a zároveň vnútri nadýchané. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu ako akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas a množstvo iných. Ovládanie je zabepečené pomocou 2 zásuvacích gombíkov. Objem rúry Electrolux 600 PRO SteamBake EOD3C50TX dosahuje 72 litrov. Príslušenstvo: 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Elegantný dizajn

Samostatná, plne zabudovateľná parná rúra Amica TFB 114 TSCDX prichádza v elegantnom vyhotovení z dizajnovej rady Fusion II. Môže sa pochváliť moderným vzhľadom a užitočnými funkciami a vlastnosťami, ktoré maximálne spríjemnia váš čas strávený v kuchyni v spolupráci s týmto pomocníkom. Jedinečnú a čistú líniu dotvára štíhla rukoväť a trojité, tmavé celosklenené dvere. Na prednej vrchnej časti je umiestnený informačný displej a mechanicky ovládateľné Push tlačidlá. Údržba tejto rúry bude jednoduchá, má katalytické dosky, ktoré absorbujú mastnoty a zabraňujú tým usadzovaniu a vzniku nečistôt v rúre.

Amica BakingPro System

Vďaka systému BakingPro System sa už nemusíte obávať nerovnomerne upečených koláčov či buchiet a to vďaka novým väčším vykurovacím telesám. Koláče aj buchty budú vždy perfektne upečené tak ako uprostred, tak aj po okrajoch a to tiež vďaka presnej teplote a dokonalému rozloženiu tepla v celom priestore rúry. Rúra Amica TFB 114 TSCDX má oveľa väčší objem a to až 77 l, vďaka ktorému je možné pečenie naraz na viacerých úrovniach. 

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy plechov zaisťujú jednoduchú manipuláciu s plechmi, bez toho, aby vaše ruky museli zasahovať do horúcej rúry. Celý plech sa vysunie a zabezpečí jednoduchý prístup k pripravovanému pokrmu. Výsuv je ľahko demontovateľný a ľahko čistiteľný. Vstavaná rúra Amica TFB 114 TSCDX má k dispozícii teleskopický výsuv na 1 úrovni.

Soft Close - Tlmené dovieranie dvierok

Vďaka funkcii tlmeného dovieranie dvierok je užívanie rúry ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. Funkcia ponúka väčšiu kontrolu pri zatváraní dvierok a tým aj vyšší užívateľský komfort. Taktiež zvyšuje bezpečnosť používania.

SoftSteam

Funkcia SoftSteam zlepšuje vzhľad a chuť pripravovaných potravín. Stačí pridať trochu vody do zásobníka na dno rúry. Vzniknutá para napomáha lepšiemu a rovnomernejšiemu kysnutiu cesta a zlepšuje textúru pri nafúknutí bez rizika prílišného popraskania. SoftSteam je užitočný aj pre iné druhy potravín vrátane mäsa, ktoré bude vďaka pare šťavnatejšie.

Super rýchly ohrev

Funkcia umožňuje dosiahnutie požadovanej teploty v najkratšej dobe. Rúra dosahuje teplotu 150 °C za 3 minúty, to je o 20% rýchlejšie ako je štandard. Môžete sa teda sústrediť na prípravu jedla a nemusíte dlho čakať na správnu teplotu rúry.

Pečenie na viacerých úrovniach

Nová konštrukcia rúry zaisťuje dokonale rovnomerné rozloženie tepla v celej komore. Môžete si byť istí, že aj v prípade pečenia veľkého množstva pečiva bude krásne prepečené a do zlatista upečené. Dokonca na vnútornej strane dverí nájdete aj recepty, ktoré sú vždy po ruke - obsahujú informácie o type pokrmu, teplote, úrovni roštu a času pečenia.

 

 

Pripojené súbory

Návod v slovenčine TFB 114 TSCDXSK (stiahnuť) [*.pdf, 3.18 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 77 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3600 W
Typ čistenia: Katalýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 11

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 57,5 cm
Hmotnosť: 37,6 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: termosonda

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Katalýzou
Počet funkcií: 11

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 77 L
Celkový výkon rúry: 3600 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Konektivita

Sieťový kábel: so zástrčkou

Ostatné

Kód produktu: 56884

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore