Amica TFB 114 TSCDX

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −17 %

Vstavaná parná rúra, Energetická trieda A, Kapacita: 77 l, Počet funkcií: 11, Vstavaný displej, Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový, Gril, Výška: 59,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 57,5 cm. Viac info


Cena 249,99 €

Zľava 17 % z predchádzajúcej ceny: 299,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Vstavaná parná rúra Amica TFB 114 TSCDX je zaradená do energetickej triedy A. S 11 funkciami, vrátane grilu a teplovzdušného ventilátora vykúzlite tie najlahodnejšie pokrmy pre seba i svojich blízkych. Objem dosahuje 77 litrov. S funkciou super rýchleho ohrevu zohrejete rúru na 150 °C už za 3 minúty. Digitálny displej a programátor umožní nastaviť čas prípravy jedla.

 

 

 

Elegantný dizajn

Samostatná, plne zabudovateľná parná rúra Amica TFB 114 TSCDX prichádza v elegantnom vyhotovení z dizajnovej rady Fusion II. Môže sa pochváliť moderným vzhľadom a užitočnými funkciami a vlastnosťami, ktoré maximálne spríjemnia váš čas strávený v kuchyni v spolupráci s týmto pomocníkom. Jedinečnú a čistú líniu dotvára štíhla rukoväť a trojité, tmavé celosklenené dvere. Na prednej vrchnej časti je umiestnený informačný displej a mechanicky ovládateľné Push tlačidlá. Údržba tejto rúry bude jednoduchá, má katalytické dosky, ktoré absorbujú mastnoty a zabraňujú tým usadzovaniu a vzniku nečistôt v rúre.

Amica BakingPro System

Vďaka systému BakingPro System sa už nemusíte obávať nerovnomerne upečených koláčov či buchiet a to vďaka novým väčším vykurovacím telesám. Koláče aj buchty budú vždy perfektne upečené tak ako uprostred, tak aj po okrajoch a to tiež vďaka presnej teplote a dokonalému rozloženiu tepla v celom priestore rúry. Rúra Amica TFB 114 TSCDX má oveľa väčší objem a to až 77 l, vďaka ktorému je možné pečenie naraz na viacerých úrovniach. 

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy plechov zaisťujú jednoduchú manipuláciu s plechmi, bez toho, aby vaše ruky museli zasahovať do horúcej rúry. Celý plech sa vysunie a zabezpečí jednoduchý prístup k pripravovanému pokrmu. Výsuv je ľahko demontovateľný a ľahko čistiteľný. Vstavaná rúra Amica TFB 114 TSCDX má k dispozícii teleskopický výsuv na 1 úrovni.

Soft Close - Tlmené dovieranie dvierok

Vďaka funkcii tlmeného dovieranie dvierok je užívanie rúry ešte jednoduchšie a pohodlnejšie. Funkcia ponúka väčšiu kontrolu pri zatváraní dvierok a tým aj vyšší užívateľský komfort. Taktiež zvyšuje bezpečnosť používania.

SoftSteam

Funkcia SoftSteam zlepšuje vzhľad a chuť pripravovaných potravín. Stačí pridať trochu vody do zásobníka na dno rúry. Vzniknutá para napomáha lepšiemu a rovnomernejšiemu kysnutiu cesta a zlepšuje textúru pri nafúknutí bez rizika prílišného popraskania. SoftSteam je užitočný aj pre iné druhy potravín vrátane mäsa, ktoré bude vďaka pare šťavnatejšie.

Super rýchly ohrev

Funkcia umožňuje dosiahnutie požadovanej teploty v najkratšej dobe. Rúra dosahuje teplotu 150 °C za 3 minúty, to je o 20% rýchlejšie ako je štandard. Môžete sa teda sústrediť na prípravu jedla a nemusíte dlho čakať na správnu teplotu rúry.

Pečenie na viacerých úrovniach

Nová konštrukcia rúry zaisťuje dokonale rovnomerné rozloženie tepla v celej komore. Môžete si byť istí, že aj v prípade pečenia veľkého množstva pečiva bude krásne prepečené a do zlatista upečené. Dokonca na vnútornej strane dverí nájdete aj recepty, ktoré sú vždy po ruke - obsahujú informácie o type pokrmu, teplote, úrovni roštu a času pečenia.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 11

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Amica TFB 114 TSCDX

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Radka

24. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca