Amica TMI 20 AXX

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −19 %

Vstavaná mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 20 l, Mikrovlnný výkon: 800 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: čierna, Výška: 38,2 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 33,3 cm. Viac info


Cena 199,99 €

Zľava 19 % z predchádzajúcej ceny: 246,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mikrovlnná rúra Amica TMI 20 AXX s vnútorným objemom 20 l dosahuje maximálny mikrovlnný výkon 800 W a výkon grilu 1000 W. Ponúka 5 stupňov výkonu a 8 programov. K dispozícii je funkcia rozmrazovania aj digitálna minútka. Na konci programu vás mikrovlnka upozorní akustickým signálom. Pre bezpečnosť je vybavená detskou poistkou. Vnútorný priestor je nerezový a ovládanie je elektronické pomocou dotyku.

Moderný pomocník

Vstavaná mikrovlnná rúra Amica TMI 20 AXX sa stane nepredstaviteľným pomocníkom pri príprave či ohreve vašich pokrmov. Displej  zobrazuje čas ohrevu, výkon, nastavenie alebo aktuálny čas. Výkon mikrovlnnej rúry je 800 W, gril má výkon 1000 W. Maximálny priemer taniera je 25,5 cm. Mikrovlnná rúra ponúka 5 úrovní výkonu. Akustický signál konca programu vás upozorní, že váš pokrm je už pripravený. Nechýba ani praktická detská poistka.

Automatické rozmrazovacie programy.

Odteraz žiadne zbytočné čakanie na rozmrazenie vašich potravín. Mikrovlnná rúra ponúka skvelé automatické rozmrazovacie programy, vďaka ktorým budú vaše potraviny rozmrazené vo veľmi krátkom čase. Program si sám zvolí optimálny výkon podľa hmotnosti vloženej suroviny. Okrem toho máte vždy záruku, že jedlo je dokonale rozmrazené a pripravené na ďalšie spracovanie.

Jednoduché obládanie

Samozrejmosťou je aj ľahké ovládanie mikrovlnky pomocou dotyku. Nesmie chýbať ani vnútorné osvetlenie či signalizácia ukončenia varenia. Mikrovlnná rúra má objem 20 l. Táto úsporná a účinná mikrovlnná rúra sa pýši predovšetkým ľahkou údržbou a je vybavená nerezovým vnútrajškom, čo vedie k maximálnej optimalizácií výsledkov varenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ ovládania elektronické
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Mikrovlnný výkon 800 W

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica TMI 20 AXX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami