Amica TXB 118 TCKGX

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 77 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3600 W, Typ čistenia: Katalýzou, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 11,


Cena 389,00 €

7,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Amica TXB 118 TCKGX v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Je spoľahlivým pomocníkom pri príprave rôznych jedál, či už koláčov, mäsa alebo príloh. S 11 funkciami, vrátane grilu a teplovzdušného ventilátora vykúzlite tie najlahodnejšie pokrmy pre seba i svojich blízkych. Objem dosahuje 77 litrov. S funkciou super rýchleho ohrevu zohrejete rúru na 150°C už za 3 minúty! Môžete sa tak naplno venovať vareniu. Digitálny displej a programátor umožní nastaviť čas prípravy jedla. Zatláčacie podsvietené gombíky vytvárajú zaujímavý dizajn výrobku. Obsah balenia: 1x rošt, 2x plech.

 

 

Jednoduchá obsluha

Elegantné a ergonomické zatláčacie gombíky umožňujú ľahkú údržbu ovládacieho panela. Na zatláčacich gombíkoch sa nachádzajú čitateľné, podsvietené piktogramy, ktoré vám uľahčia obsluhu rúry. Svietiaci prstenec aj pri zasunutom gombíka navyše signalizuje, že je rúra zapnutá.

Amica BakingPro System

Vďaka systému BakingPro System sa už nemusíte obávať nerovnomerne upečených koláčov či buchiet a to vďaka novým väčším vykurovacím telesám. Koláče aj buchty budú vždy perfektne upečené tak ako uprostred, tak aj po okrajoch a to tiež vďaka presnej teplote a dokonalému rozloženiu tepla v celom priestore rúry. Rúra Amica TXB 118 TCKGX má oveľa väčší objem a to až 77 l, vďaka ktorému je možné pečenie naraz na viacerých úrovniach. 

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy plechov zaisťujú jednoduchú manipuláciu s plechmi, bez toho, aby vaše ruky museli zasahovať do horúcej rúry. Celý plech sa vysunie a zabezpečí jednoduchý prístup k pripravovanému pokrmu. Výsuv je ľahko demontovateľný a ľahko čistiteľný. Vstavaná rúra Amica TXB 118 TCKGX má k dispozícii teleskopický výsuv na 1 úrovni.

Super rýchly ohrev

Funkcia umožňuje dosiahnutie požadovanej teploty v najkratšej dobe. Rúra dosahuje teplotu 150 °C za 3 minúty, to je o 20% rýchlejšie ako je štandard. Môžete sa teda sústrediť na prípravu jedla a nemusíte dlho čakať na správnu teplotu rúry.

Pečenie na viacerých úrovniach

Nová konštrukcia rúry zaisťuje dokonale rovnomerné rozloženie tepla v celej komore. Môžete si byť istí, že aj v prípade pečenia veľkého množstva pečiva bude krásne prepečené a do zlatista upečené. Dokonca na vnútornej strane dverí nájdete aj recepty, ktoré sú vždy po ruke - obsahujú informácie o type pokrmu, teplote, úrovni roštu a času pečenia.

Automatické otváranie dverí

Ako otvoriť dvere rúry pokiaľ držíme ťažký plech oboma rukami? Vstavaná rúra Amica TXB 118 TCKGX to vie a tak vyvinula systém automatického otvárania dverí. Stačí sa len zľahka dotknúť madla dvierok a dvere rúry sa automaticky otvoria. Vďaka tomuto jednoduchému a pohodlnému riešeniu si to v kuchyni ešte viac užijete.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 77 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3600 W
Typ čistenia Katalýzou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 11

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica TXB 118 TCKGX

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené