Amica VJ 1432 AW vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
229,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup na objednávku len v predajni

POPIS PRODUKTU

Jednodverová chladnička Amica VJ 1432 AW v bielej farbe je zaradená do energetickej triedy A++. Celkový čistý využiteľný objem chladničky je 229 l. Vnútornú výbavu tvorí 5 poličiek z bezpečnostného skla, zásuvka pre skladovanie ovocia a zeleniny a 4 dverové priehradky. Maximálna hlučnosť jednodverovej chladničky Amica VJ 852.3 AW je 42 dB. Termostat sa ovláda mechanicky. Odmrazovanie sa realizuje automaticky.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 21 %
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Skriňová mraznička Liebherr GP 1213 ponúka celkový objem 98 litrov a kompaktné rozmery. Je ideálna predovšetkým do menších kuchýň, na chaty alebo chalupy. Spadá do mimoriadne energeticky účinnej triedy A++, takže vďaka nej šetríte nielen životné prostredie, ale aj vašu peňaženku. Prevádzka mrazničky je veľmi tichá, dosahuje maximálne 40 dB. Mraznička disponuje špeciálnym priestorom VarioSpace, ktorý môžete využiť pre skladovanie skutočne objemných potravín. Už nikdy nebudete mať problém s uskladnením veľkých kusov mäsa alebo iných surovín. Technológia SmartFrost zabraňuje tvorbe námrazy vďaka rovnomernému rozdeleniu teplôt.

Základné parametre

  • Výška: 85,1 cm
  • Trieda energ.účinnosti: A++

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktická jednodverová chladnička

Vďaka dostatočne veľkému objemu jednodverovej chladničky Amica VJ 1432 AW a jej šikovnému vnútornému usporiadaniu môžete do nej bez problémov uložiť aj nákup pre väčšiu rodinu alebo kanceláriu. Jej klasický dizajn v bielej farbe s praktickým madlom dokonale ladí takmer do každej modernej kuchyne. V energetickej triede A++ dosahuje nižšiu spotrebu energie ako je obvyklé a zároveň tak šetrí životné prostredie aj vašu peňaženku.

Vnútorné usporiadanie

Jednodverová chladnička má kapacitu 229 l. Vnútorné vybavenie chladničky tvorí 5 poličiek vyrobených z tvrdeného bezpečnostného skla, plastová zásuvka na zeleninu a ovocie, 4 dverové poličky, ktoré umožnia prakticky a prehľadne usporiadať drobné potraviny. Vnútorný priestor s LED osvetlením je oveľa jasnejší a belší než tradičné osvetlenie žiarovkou. Chladiaca časť sa odmrazuje automaticky. Termostat je ovládaný mechanicky. Hlučnosť jednodverovej chladničky vás nebude veľmi obťažovať, dosahuje 42 dB.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výška: 143 cm
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 229 L

Ďalšie vlastnosti

Značka: Amica

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55 cm
Výška: 143 cm
Hĺbka: 63 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 99 kWh
Klimatická trieda: ST

Dizajn

Celkový čistý objem: 229 L

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Nie
Smart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 1171419

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore