Amica WBA 2455 DB


Počet políc: 3, Celkový čistý objem: 63 L, Kapacita fliaš: 24, Trieda energetickej účinnosti 2021: G Viac info


Cena 659,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Jednozónová vstavaná vinotéka Amica WBA 2455 DB v čiernej farbe s jej čistým vnútorným objemom dosahuje 63 l. Jej kapacita je skladovanie 24 ks fliaš vína. Elektronické ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Nastaviteľná teplota sa pohybuje v rozsahu 5 - 20 °C. Odmrazovanie sa realizuje automaticky. Pre bezpečnosť je vinotéka Amica WFBA 2030 DL vybavená alarmom zvýšenej teploty a alarmom otvorených dverí. Vnútornú výbavu tvoria 3 police z bukového dreva a praktické LED osvetlenie. Dvierka sú vybavené UV ochranným sklom a je možné ich v prípade potreby otočiť.

Dizajn

Jednozónová vstavaná vinotéka Amica WBA 2455 DB je určená najmä pre široké využitie na uskladnenie fliaš, či už v domácnosti alebo reštauračných zariadeniach. Poskytuje dokonalé podmienky pre uskladnenie vína. K dispozícii má jednu teplotnú zónu v rozmedzí teplôt 5 – 20 ˚C a je možná regulácia teplôt elektronickým termostatom. Ponúka príjemný dizajn v čiernej farbe. Ovládací panel je umiestnený vo vrchnej časti a ponúka veľmi jednoduché a intuitívne nastavenie teploty.

Chladiaci priestor

Vnútorný priestor pozostáva z 3 políc na fľaše, vyrobených z bukového dreva. Celková kapacita chladničky je postačujúca pre pohodlné uskladnenie až 24 fliaš vína. Pre dokonalý prehľad pri výbere vín je vinotéka vybavená vnútorným LED osvetlením. Vďaka priehľadnému sklu budete mať vždy dokonalý prehľad o uložených fľašiach. Navyše je vybavené UV ochranným sklom.

Nízka hlučnosť

Už žiadne bzučanie či pípanie, jednoducho žiadne rušenie príjemnej atmosféry pri pití lahodného vína. Vinotéka sa môže pochváliť mimoriadne tichým chodom, ktorý poteší každého zákazníka, zaručene vás nebude rušiť nadmerným hlukom a vy si môžete vychutnať nerušené chvíle so svojou rodinou či priateľmi pri pohári chladeného vína. Maximálna hlučnosť dosahuje 39 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet políc 3
Celkový čistý objem 63 L
Kapacita fliaš 24
Trieda energetickej účinnosti 2021 G

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Amica WBA 2455 DB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené