Apple AirPods Pro biele slúchadlá s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom

  • Zľava 19 %
  • Doprava zadarmo

Techbox roka 2020

Techbox roka 2020

1. miesto


Zabudovaný mikrofón: Áno, Štýl nosenia: do uší,


Cena 225,90 €

Zľava 19% z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

4,52 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

43×

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

43 + nakupů

Zobraziť 43 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Štýlové slúchadlá Apple AirPods Pro v nadčasovej bielej prinesú do vašich uší kvalitný zvuk. Technológia aktívneho potlačenia hluku zaručí, že budete počuť len pustenú skladbu a žiadne zvuky z okolia. Po vložení do uší si vychutnajte čistý zvuk a hlboké basy, vďaka špeciálnym reproduktorom s pohyblivou membránou. Po vybratí z ucha sa prehrávanie ihneď pozastaví. Kompatibilné s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Sú vybavené slúchadlovým čipom Apple H1 pre rýchlejšie a stabilnejšie bezdrôtové pripojenie k telefónu alebo hodinkám. Dodávané s nabíjacím puzdrom v bielom prevedení a troma rôznymi koncovkami do uší pre pohodlné nosenie. Spĺňajú certifikáciu IPX4, a preto odolajú potu aj vode. Puzdro môžete nabiť bezdrôtovou nabíjačkou s QI alebo cez konektor Lightning.

Zamerané na zvuk

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro sú vybavené technológiu aktívneho potlačenia hluku. Do vašich uší sa tak dostane len to, čo počúvate. Technológia sa priebežne počas počúvania prispôsobuje vášmu uchu aj štupľom, aby sa vám do uší nedostal žiaden neželaný zvuk. Vy si tak vychutnáte obľúbené skladby a pri telefonovaní budete počuť každé slovo. Disponujú špeciálnym reproduktorom s vysoko pohyblivou membránou a výkonným zosilovačom, ktoré do vašich uší prinesú čistý zvuk s hlbokými basmi. Adaptívny evkalizér sníma a zároveň upravuje zvuk podľa tvaru vášho ucha tak, aby bola výsledná reprodukcia zvuku čo najlepšia.

Jednoduché použitie a režim priepustnosti

Bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro stačí vybrať z nabíjacieho puzdra a hneď ich môžete používať s iPhonom, Apple Watch, iPadom alebo Macom. Automaticky sa zapínajú a pripájaju. Dokonca spoznajú kedy ich máte v ušiach, a pozastavia prehrávanie, keď ich vyberiete. Môžete využiť aj režim priepustnosti, kedy vnímate aj zvuky z okolia. Napríklad pri rozprávaní sa s priateľmi budete počuť svoj hlas úplne prirodzene.  To vďaka špeciálnym mikrofónom, ktoré sú namierené vonku a aj dovnútra vedia AirPody Pro kompenzovať izolačný efekt silikónových koncoviek.
 

Pohodlné nosenie 

Slúchadlá majú v balení až 3 vymeniteľné koncovky do uší. Tie sa prispôsobia tvaru ucha, dobre držia a tesnia, takže sa nemusíte obávať, že vás pri nosení budú tlačiť alebo vypadávať z uší. Konštrukcia slúchadiel je odolná voči vode a potu, je veľmi ľahká a navyše má aj prepracovaný dizajn. Vo vašich ušiach naozaj vyniknú aj vďaka bielemu prevedeniu. 

Výborná výdrž a možnosti nabíjania

Výhodou slúchadiel je aj to, že sú dodávané s praktickým nabíjacím puzdrom. Stačí ich len vložiť do puzdra a nabíjanie sa začne. Puzdro je možné nabiť pomocou bezdrôtovej nabíjačky s certifikáciou Qi, prípadne cez konektor Lightning. V balení nájdete aj USB-C kábel práve s koncovkou Lightning. Výdrž slúchadiel so zapnutým potláčaním hluku je až 4,5 hodiny na jedno nabitie. Telefonovať s nimi môžete až 3,5 hodiny. Ak využívate slúchadlá s nabíjacím puzdrom výdrž sa pri počúvaní hudby predĺži až na 24 hodín. V prípade vybitia, im postačí 5 minút v puzdre, aby ste ich mohli využívať ďalšiu hodinu na počúvanie hudby alebo na telefonovanie.

Slúchadlový čip Apple H1

AirPody sú vybavené slúchadlovým čipom Apple H1, vďaka ktorému pomocou optických senzorov a pohybových akcelerometrov poznajú, kedy sú v ušiach. Či už používate obidva AirPody, alebo len jeden, čip H1 automaticky nasmeruje zvuk tam, kam má, a aktivuje mikrofón. Ďalší akcelerometer počas telefonovania alebo rozprávania pomáha mikrofónom filtrovať okolitý hluk a zamerať sa na váš hlas.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Štýl nosenia do uší

Ocenenie a hodnotenia produktov

Techbox roka 2020

Techbox roka 2020

1. miesto

4,9 / 5

43 recenzií Apple AirPods Pro biele slúchadlá s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Jozef

22.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéRichard

11.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Kvalita spracovania
  • Kvalita zvuku
  • Vydrz na jedno nabitie
  • Ziadne

Dlho som odkladal nakup bezdrotovych sluchadiel a az teraz som sa rozhodol kupit Airpods pro. Su to moje prve bezdrotove sluchadla a som nadmieru spokojny ako dokonale sedia v uchu a aky zvuk su schopne prehravat. Stoja za kazde €, ktore staly.


Radim

3.5.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéVladislav

2.4.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené