Apple iMac 24" (2021) 4,5K Retina M1 / 8-jadrové GPU / 8 GB / 512 GB MGPD3SL/A strieborný

  • Doprava zadarmo

Značka: Apple, Uhlopriečka: 23.5 ", Integr.čítačka kariet: Nie, Poskytovaný OS: Mac OS, Dotyková obrazovka: Nie, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Rozlíšenie displeja (px): 4480x2520, Kapacita SSD: 512 GB, Názov procesoru: Apple M1, GPU: 8-jadrové GPU Viac info

Farba

Kapacita SSD


Cena 1 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 37,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Stolný All-in-One počítač Apple iMac 24" v striebornom vyhotovení vás zaujme svojím moderným dizajnom a tenkým profilom. Skvelý výkon poskytne čip Apple M1 zložený z 8-jadrového CPU procesora, 8-jadrového GPU procesora a 16-jadrového Neural Engine, ktorý spolupracuje s 8 GB operačnou pamäťou RAM. Pre vaše dáta je k dispozícii 512 GB SSD disk. Nádherný obraz si vychutnáte na 23,5-palcovom Retina displeji s 4,5K rozlíšením 4480x2520 pixelov pri 218 PPI, jasom 500 nitov a technológiou True Tone. Vo výbave nájdete 6 reproduktorov, 3 mikrofóny, FaceTime kameru s rozlíšením 1080p, rozhrania 2x USB 3.1 typ C, 2x Thunderbolt / USB 4 aj bezdrôtové technológie Bluetooth a Wi-Fi 6 (802.11ax). Počítač je dodávaný s operačným systémom macOS Big Sur.

Moderný dizajn a tenký profil

All-in-One počítač iMac 24" je dostupný v niekoľkých farebných vyhotoveniach. Má moderný a jedinečný dizajn s profilom v hrúbke len 11,5 mm. Jeho elegantný vzhľad dopĺňa dokonale vyvážený stojan aj magnetický napájací konektor a opletený kábel vo farbe zariadenia.

Čip Apple M1

Výkonný čip Apple M1 v sebe kombinuje CPU procesor, GPU procesor aj Neural Engine. Je energetický úsporný a jednoducho si poradí aj s náročnejšími úlohami. Vďaka nemu môžete bleskovo kompilovať aplikácie v Xcode, upravovať fotografie v Affinity Photo alebo využiť strojové učenie pri rýchlom prevádzaní fotografie do vektorových vrstiev vo Vectornatore. 

Retina 4,5K displej

Detailný a ostrý obraz ponúkne 23,5-palcový Retina displej s 4,5K rozlíšením 4480x2520 pixelov pri 218 PPI, jasom 500 nitov a širokým farebným rozsahom P3. Technológia True Tone automaticky prispôsobí farebnú teplotu obrazovky svetelným podmienkam prostredia, aby výsledné zobrazenie bolo čo najprirodzenejšie. Nežiadúcim odleskom svetla na displeji zabráni antireflexná vrstva.

FaceTime HD kamera s rozlíšením 1080p

Videohovory s kolegami alebo rodinou umožní FaceTime HD kamera s rozlíšením 1080p. Jej väčší snímač zachytí viac svetla, zatiaľ čo vyspelý obrazový signálový procesor (ISP) v čipe Apple M1 výrazne vylepšuje kvalitu obrazu.

Mikrofóny štúdiovej kvality

All-in-One počítač má v ponuke tri mikrofóny štúdiovej kvality, ktoré sú navrhnuté tak, aby potlačovali spätnú väzbu a rozhovory boli tak prirodzenejšie a plynulejšie. A vďaka technológii formovania lúča mikrofóny filtrujú hluk na pozadí, takže je počuť všetko čo hovoríte, ale nie to, čo sa deje okolo vás.

Šesť reproduktorov

Na iMacu si vychutnáte ohromný zvuk s presným podaním detailov. O hlboké basy bez nežiadúcich vibrácií sa postarajú dva páry wooferov v antirezonančnom usporiadaní, pričom každá dvojica je doplnená o výkonný tweeter. Pri prehrávaní videa vo formáte Dolby Atmos si vďaka týmto reproduktorom a vyspelým algoritmom vypočujete aj priestorový zvuk.

Jednoduché prepojenie s iPhonom

Po prepojení iMacu s iPhonom môžete to najlepšie z mobilného telefónu zobraziť na veľkom displeji a z iPhonu sa dostanete k všetkému potrebnému, čo máte na iMacu. V All-in-One počítači príjmete hovory aj si prečítate správy a cez AirDrop jednoducho nazdieľate fotografie, webové stránky alebo súbory. Univerzálna schránka vám umožní skopírovať text, obrázky a ďalšie veci z iPhonu a vložiť ich na iMac.

Farebne zladené príslušenstvo

All-in-One počítač iMac 24" je dodávaný spolu s myšou Magic Mouse a klávesnicou Magic Keyboard, ktoré sú farebne zladené s hlavným zariadením. Klávesnica má klávesy pre Spotlight, diktovanie, funkciu Nerušiť a emotikony. Navyše disponuje integrovaným snímačom odtlačkov prstov Touch ID, takže iMac môžete jednoducho a bezpečne odomknúť, platiť pomocou Apple Pay alebo rýchlo sťahovať aplikácie len priložením prsta.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Apple
Uhlopriečka 23.5 "
Integr.čítačka kariet Nie
Poskytovaný OS Mac OS
Dotyková obrazovka Nie
Operačná pamäť RAM 8 GB
Rozlíšenie displeja (px) 4480x2520
Kapacita SSD 512 GB
Názov procesoru Apple M1
GPU 8-jadrové GPU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iMac 24" (2021) 4,5K Retina M1 / 8-jadrové GPU / 8 GB / 512 GB MGPD3SL/A strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené