Apple iMac MK472SL/A

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 21 %

Značka: Apple, Uhlopriečka: 27 ", Integr.čítačka kariet: Áno, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Rozlíšenie displeja (px): 5120x2880, Kapacita HDD: 1000 GB, GPU: AMD Radeon R9 M390 2GB, Optická mechanika: Nie Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skvelé zariadenie All In One od svetoznámeho výrobca Apple, prichádza s novou modelovou radou, ktorá vyniká hlavne svojím nadčasovým dizajnom. Apple iMac 27" 5K, i5 MK472SL/A na prvý pohľad zaujme svojím 27" veľkým 5K Retina displejom s rozlíšením 5120 x 2880 obrazových bodov. Vo vnútri jeho perfektne spracovaného tela sa nachádza dvojjadrový procesor Intel Core i5 6. generácie s frekvenciou 3,2 GHz a s možnosťou Turbo boost, ktorá navýši frekvenciu až na 3,6 GHz v prípade potreby. Procesora je nápomocná operačná pamäť RAM s kapacitou 8 GB a frekvenciou 1867 MHz. Ďalej je vo výbave grafická karta AMD Radeon R9 M390 s pamäťou 2 GB GDDR5. Apple iMac je vybavený dvoma Thuderbolt porty, štyrmi USB 3,0 portami, WiFi a Bluetooth adaptérmy a nechýba ani čítačka pamäťových kariet. Na dáta je pripravený 1 TB veľký HDD s technologií Fusion Drive. Toto zariadenie All In One je dodávané s najaktuálnejším systémom Mac OS X El Capitan.

Skvelý výkon

Nový Apple iMac stojí na perfektnom základu, a to na procesoroch Intel 6. generácie. Tieto procesory zaisťujú, že váš nový iMac dokáže ešte viac operácií za oveľa kratší čas. Je teda skvelý pre tých, ktorí hľadajú perfektné pracovný stroj, ktorý je navyše navrhnutý tak, že zodpovedá zariadenie All In One a vám teda ušetrí veľa priestoru. V základnej zostave sú iMacy dodávané s 8 GB operačnej pamäte RAM, čo je hodnota viac ako dostatočná. Ak si tento All In One zaobstaráte, budete nadšení jeho perfektným výkonom za každých okolností.

Nádherný vo všetkých smeroch

Dizajn tohto zariadenia je naozaj luxusný a zaujme úplne každého. Jeho spracovanie pôsobí veľmi kvalitne, bezšvíkové telo navyše dodáva na pocite precíznosti. Nový iMac je naozaj tak veľký, ako je nevyhnutne potrebné, čo znamená, že na krajoch je jeho šírka len 5 mm. Postupne sa jeho zadnú časť rozširuje do vajcovitého tvaru. Podstavec je taktiež skvele navrhnutý a perfektne ladia k celému počítaču. Počítač je nielen veľmi výkonný, ale zároveň je to aj skvelý módny doplnok do vašej kancelárie, alebo vašej obývačky.

Všestrannosť

Apple iMac je naozaj všestranný pomocník. Môžete na ňom robiť všetko čo potrebujete a môžete sa na neho kedykoľvek spoľahnúť. Využitie nájde ako v kanceláriách, tak v profesiách, ktoré vyžadujú vysoký výkon, spoľahlivosť a veľmi krátku odozvu. Apple iMac iste osloví aj tých užívateľov, ktorí majú v obľube kvalitné a veľmi dobre navrhnuté produkty od americkej spoločnosti Apple, ktorá sa v predaji týchto zariadení pohybuje na popredných priečkach predaja.

Luxusné zobrazenie

Displej je naozaj perla tohto počítača. Jedná sa 27" veľký Retina displej s rozlíšením 5K čo je 5120 x 2880 obrazových bodov a celkovo 14,7 milióna pixelov. Táto hodnota zabezpečuje, že bude obraz naozaj nádherný, jemný a vďaka Retina technológii, bude podanie farieb, veľkosť pozorovacích uhlov a čistota zobrazenie naozaj radosť. Na tomto skvelom displeji si môžete užiť film s celou rodinou, veľkosť pozorovacích uhlov zabezpečí, že na máš iMac bude vidieť skvele z každého kúta vašej domácnosti.

Skvelý operačný systém

Operačný systém Mac OS X El Capitan, je najaktuálnejšia verzia tohto veľmi známeho systému od spoločnosti Apple. Tento systém je navrhnutý tak aby práca s iMacom bola skvelá, rýchla a hlavne zábavná a intuitívná. Najnovšia verzia El Capitan, opravuje veľa chýb a nedostatkov, pridáva mnoho nových prvkov ovládania a o mnoho sa tiež zlepšila stabilita celého systému. Grafické prevedenie Mac OS X El Capitan je naozaj skvelé a zaisťuje užívateľovi jednoduchosť pri jeho používaní.

Použitý softvér

Ihneď po zapnutí bude váš nový iMac pripravený k použitiu. Bude mať nainštalované veľa aplikácií, vďaka ktorým sa budete môcť ihneď vrhnúť do práce. Medzi aplikáciami nebude chýbať napríklad Photos, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers, Keynote, Safari, Mail, Messages, FaceTime, Calendar, Notes a mnoho iných aplikácií. Ďalšou možnosťou ako získať nové aplikácie je Mac AppStore, kde ich je naozaj nepreberné množstvo a veľa z nich je aj zadarmo.

Perfektná komunikácie a konektivita

Apple iMac je vybavený štvoricou konektorov USB 3.0 čo zaistí super rýchle čítanie a zápis z prenosných zariadení ako je flash disk alebo externý pevný disk. Ďalej nechýba ani dvojica Thunderbolt konektorov, ktoré zaisťujú skvelú priepustnosť dát a využívajú konektorov MiniDisplay portov. V neposlednom rade, iMac disponuje tiež čítačkou pamäťových kariet. Skvelú komunikáciu cez sociálne siete zaistí webkamera s rozlíšením 720p a dvojica mikrofónov, ktoré budú snímať váš hlas s veľkou kvalitou.

Obrovské úložisko s iCloud

Apple iMac ponúka vždy minimálne 1TB úložného priestoru. Navyše môžete využiť aj cloudového úložiska iCloud a vďaka tomu mať vždy všetky svoje dáta na všetkých vašich zariadeniach či už na iPade alebo iPhone. Nemusíte už prenášať ručne dáta z kalendára, alebo z telefónneho zoznamu medzi zariadeniami, ale budete mať všetko uložené na jednom mieste s prístupom zo všetkých svojich Apple zariadení. Apple iMac je vybavený hybridným diskom FusionDrive, ktorý v sebe skrýva SSD a HDD jednotku. Princíp fungovania spočíva v tom, že vaše najpoužívanejšie dáta budú na jednotke SSD a tie ktoré používate mene budú automaticky presunuté na HDD jednotku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Apple
Uhlopriečka 27 "
Integr.čítačka kariet Áno
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 8 GB
Rozlíšenie displeja (px) 5120x2880
Kapacita HDD 1000 GB
GPU AMD Radeon R9 M390 2GB
Optická mechanika Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iMac MK472SL/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené