APPLE iMac mini i5 MGEM2CS/A

Integr.čítačka kariet: Áno, Typ procesora: Intel Core i5, Frekvencia procesora: 1.4 GHz, Počet jadier procesora: 2, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita HDD: 500 GB. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kvalitný počítač Apple iMac mini je nástrojom, ktorý ponúkne naozaj vysoký výkon a pritom sa stáva maximálne skladný vďaka jeho minimalistickému telu. Dokážete si vďaka nemu spustiť naozaj obrovské množstvo programov vďaka jeho hardwarovému vybaveniu, ktoré tvorí procesor Intel Core i5 s dvomi jadrami pri frekvencii 1,4 GHz s možnosťou Turbo Boost s grafikou HD 5000 a operačná pamäť s veľkosťou 4 GB. S tým poteší aj s maximálne rýchlym prenosom dát prostredníctvom portu Thunderbolt, ktorý naozaj zodpovedá svojmu názvu, pričom takéto porty obsahuje hneď dva. Potešiť môže aj veľkosťou pevného disku, ktorá je 500 GB, čo je dostatok pre vaše dáta. Dodávané bez monitoru a iného príslušenstva.

Malý dizajn a veľký výkon v jednom

Spoločnosť Apple stvorila dokonalý iMac mini i5. Štýlový a kompaktný počítač APPLE iMac mini i5 sa vyznačuje jedinečnou výbavou a jednoduchým ovládaním pre najjednoduchšie možné používanie. Jeho malé rozmery 197x197x36 (ŠxVxH) a hmotnosť 1.19 kg nemajú na výkon žiadny dopad. Práve naopak, sú znakom moderného, výkonného hardvéru a maximálne využitej plochy. Jeho elegantné, malé hliníkové telo budete môcť položiť kamkoľvek, pretože vďaka neutrálnemu bielemu dizajnu vašu domácnosť príjemne osvieži a nezaberie veľa miesta. Spoľahnite sa na nový, moderný iMac mini i5.

Malý dizajn a veľký výkon - APPLE iMac mini i5

Vyspelá technológia, ktorá poteší aj náročnejších uživateľov

Túžili ste po výkonnom procesore? Tak už viac nemusíte hľadať! Dokonalý iMac mini i5 funguje vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Core i5 z radu Intel Haswell. Ten vyniká zvýšeným výkonom a pri súčasnej nízkej spotrebe elektrickej energie. APPLE iMac mini i5 disponuje aj Fusion Drive, vďaka ktorému dostanete veľký pevný disk s výkonným flashovým úložiskom. Takže úlohy a prácu zvláda bravúrne rýchlo a efektívne.

Aplikácie a ďalšie vybavenie pre každého

A to ešte nie je všetko! Konečne bude váš hardvér naplno využitý, vďaka intuitívnemu a ľahko používateľnému OS X Yosemite, ktorý má elegantný dizajn a ktorý obsahuje vylepšenia vašich najviac používaných aplikácií. Mac mini umožňuje skvelú spoluprácu s iOS zariadeniami a taktiež disponuje i Bluetooth, čítačkou pamäťových kariet a napájacím káblom. APPLE iMac mini i5 od spoločnosti Apple čaká len na vás!

Bohatá konektivita

Vo vybavení samozrejme nechýba rozmerov nepatrný port Thunderbolt, ktorý ale vyniká ultrarýchlou prenosovou rýchlosťou a širokými možnosťami využitia. Jeho prostredníctvom pripojíte kamery, externé pevné dosky, ale aj displeje s rozhraním Mini DisplayPort. 4 USB 3.0 porty umožnia zase pripojiť ďalšie zariadenia ako mobilné telefóny, tlačiarne atd. Porty USB 3 sú plne kompatibilné s USB 2 zariadeniami a desaťkrát rýchlejšie ako USB 2.0.

Bohatá konektivita  - APPLE iMac mini i5

Skvelé aplikácie pre maximum zábavy

V iMacu sa nachádzajú aplikácie ako napr. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages atď. S ich pomocou môžete jednoducho a kreatívne upravovať fotografie, pohrať sa s videami alebo hudbou, upraviť dokumenty, tabuľky alebo prezentácie. Budete tak mať prístup k aplikáciám, ktoré sa postarajú o vybavenie vašich mailov, jednoduché prezeranie webu, posielanie správ alebo videohovorov FaceTime. K dispozícii sú aj aplikácie pre hľadanie nových aplikácií.

Skvelé aplikácie pre maximum zábavy - APPLE iMac mini i5

 

Parametre a špecifikácia:

 

 
Typ zostavy: Mini PC
Farba: Biela
Veľkosť skrine: Mini ITX
Rada procesoru: Intel Core i5
Frekvencia procesoru: 1,4 GHz (1 400 MHz)
Kapacita pamäte: 4 GB
Typ WiFi: 802.11ac
USB 3.0
Thunderbolt
Rada procesoru: Intel Core i5
Počet jadier procesoru: 2
Cache procesoru: 3 MB
Core Boost Frekvencie: 2,7 GHz (2 700 MHz)
Max TDP: 35 W
Funkcie procesoru: Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie

Operačná pamäť

Kapacita pamäte: 4 GB
Frekvencia pamäte: 1 600 MHz
Typ pamäte: DDR3
Maximálna kapacita RAM: 16 GB
Počet osadených slotov: 2 ks

Výbava

Základná výbava: Bluetooth, Čítačka pamäťových kariet, Wi-Fi
Typ WiFi: 802.11ac

Disk

Typ úložiska: HDD
Kapacita disku: 500 GB (0,5 TB)

Grafická karta

Model grafickej karty: Intel HD Graphics 5000

Výstupy

USB 3.0
Grafické: HDMI
Ďalšie: LAN, Thunderbolt
Mechanika: Bez mechaniky

Skrinka

Šírka
197 mm
Výška
197 mm
Hĺbka
36 mm
Hmotnosť
1,19 kg

Operačný systém

MAC OS X
 

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Integr.čítačka kariet Áno
Typ procesora Intel Core i5
Frekvencia procesora 1.4 GHz
Počet jadier procesora 2
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 4 GB
Kapacita HDD 500 GB

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií APPLE iMac mini i5 MGEM2CS/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami