APPLE iMac mini i5 MGEQ2CS/A

Integr.čítačka kariet: Áno, Typ procesora: Intel Core i5, Frekvencia procesora: 2.8 GHz, Verzia procesora: i5, Počet jadier procesora: 2, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 8 GB, Kapacita HDD: 1000 GB. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

APPLE iMac mini i5 MGEQ2CS/A vás očarí najmä svojím malým, praktickým prevedením a veľkým výkonom. Práve vďaka nemu budete mať až dvojnásobný výkon procesora Intel Core i5 s dvomi jadrami pri frekvencií 2,6 GHz s možnosťou Turbo Boost. Bez najpokročilejšieho desktopového operačného systému na svete, OSX Yosemite, by to už ani nešlo, pretože tento operačný systém sa vyznačuje nielen moderným dizajnom, ktorý je príjemný na pohľad, ale zároveň sa aj ľahko používa. APPLE iMac mini i5 MGEQ2CS/A obsahuje aj flashovú pamäť, ktorá dokáže zapisovať či mazať do viacerých častí pamäte v jednej operácii programu. Nový Mac mini je taktiež vybavený množstvom konektorov a aplikácií pre každého. Dodávané bez monitoru a iného príslušenstva.

Malý dizajn a veľký výkon v jednom

Spoločnosť Apple stvorila dokonalý iMac mini i5. Štýlový a kompaktný počítač APPLE iMac mini i5 sa vyznačuje jedinečnou výbavou a jednoduchým ovládaním pre najjednoduchšie možné používanie. Jeho malé rozmery 197x197x36 (ŠxVxH) a hmotnosť 1.19 kg nemajú na výkon žiadny dopad. Práve naopak, sú znakom moderného, výkonného hardvéru a maximálne využitej plochy. Jeho elegantné, malé hliníkové telo budete môcť položiť kamkoľvek, pretože vďaka neutrálnemu bielemu dizajnu vašu domácnosť príjemne osvieži a nezaberie veľa miesta. Spoľahnite sa na nový, moderný iMac mini i5.

Malý dizajn a veľký výkon - APPLE iMac mini i5

Vyspelá technológia, ktorá poteší aj náročnejších uživateľov

Túžili ste po výkonnom procesore? Tak už viac nemusíte hľadať! Dokonalý iMac mini i5 funguje vďaka dvojjadrovému procesoru Intel Core i5 z radu Intel Haswell. Ten vyniká zvýšeným výkonom a pri súčasnej nízkej spotrebe elektrickej energie. APPLE iMac mini i5 disponuje aj Fusion Drive, vďaka ktorému dostanete veľký pevný disk s výkonným flashovým úložiskom. Takže úlohy a prácu zvláda bravúrne rýchlo a efektívne.

Aplikácie a ďalšie vybavenie pre každého

A to ešte nie je všetko! Konečne bude váš hardvér naplno využitý, vďaka intuitívnemu a ľahko používateľnému OS X Yosemite, ktorý má elegantný dizajn a ktorý obsahuje vylepšenia vašich najviac používaných aplikácií. Mac mini umožňuje skvelú spoluprácu s iOS zariadeniami a taktiež disponuje i Bluetooth, čítačkou pamäťových kariet a napájacím káblom. APPLE iMac mini i5 od spoločnosti Apple čaká len na vás!

Bohatá konektivita

Vo vybavení samozrejme nechýba rozmerov nepatrný port Thunderbolt, ktorý ale vyniká ultrarýchlou prenosovou rýchlosťou a širokými možnosťami využitia. Jeho prostredníctvom pripojíte kamery, externé pevné dosky, ale aj displeje s rozhraním Mini DisplayPort. 4 USB 3.0 porty umožnia zase pripojiť ďalšie zariadenia ako mobilné telefóny, tlačiarne atd. Porty USB 3 sú plne kompatibilné s USB 2 zariadeniami a desaťkrát rýchlejšie ako USB 2.0.

Bohatá konektivita - APPLE iMac mini i5

Skvelé aplikácie pre maximum zábavy

V iMacu sa nachádzajú aplikácie ako napr. iPhoto, iMovie, GarageBand, Pages atď. S ich pomocou môžete jednoducho a kreatívne upravovať fotografie, pohrať sa s videami alebo hudbou, upraviť dokumenty, tabuľky alebo prezentácie. Budete tak mať prístup k aplikáciám, ktoré sa postarajú o vybavenie vašich mailov, jednoduché prezeranie webu, posielanie správ alebo videohovorov FaceTime. K dispozícii sú aj aplikácie pre hľadanie nových aplikácií.

Skvelé aplikácie pre maximum zábavy - APPLE iMac mini i5

Technická špecifikácia:

Procesor:

- 2-jádrový 2,8 GHz Intel Core i5 (Turbo Boost do 3.3 GHz)

- 3MB zdieľanou cache L3

Pamäť:

- 8 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM

Úložný priestor:

- 1000 GB Serial ATA HDD, 5400 ot/min.

Grafický akcelerátor:

- Intel HD Graphics 5000

Rozhrania:

- 4 x USB 3.0,

- 2 x Thunderbolt port 2 (do 20 Gbps) - s Mini DisplayPort výstupom,

- HDMI video výstup,

- SDXC card slot,

- Gigabit Ethernet port ( 10/100/1000Base-T)

Pripojenie:

- AirPort Extreme (WiFi 802.11n)

- Bluetooth 4.0

- infračervený príjímač

Zvuk/Mikrofón:

- vstavaný reproduktor, optický digitálny audio vstup / linkový vstup (minijack), optický digitálny audio výstup / slúchadlový výstup (minijack)

Hmotnosť:

- 1,19kg

Rozmery:

- 3,6 x 19,7 x 19,7cm

Maximálny príkon:

- 85W, 14W v Standby režíme

Obsah balenia:

- mac mini, Napájací adapter

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Integr.čítačka kariet Áno
Typ procesora Intel Core i5
Frekvencia procesora 2.8 GHz
Verzia procesora i5
Počet jadier procesora 2
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 8 GB
Kapacita HDD 1000 GB

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie APPLE iMac mini i5 MGEQ2CS/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Juraj

20. 4. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Funguje s MacOS Mojave (10.14).
 • Možnosť výmeny disku za väčší.
 • Možnosť fungovania s dvoma internými diskami.
 • Nemožnosť rozšíriť operačnú pamäť.

O výrobkoch Apple je ťažké písať. Niekomu sa páčia (tí čítať recenziu na počítač spred piatich rokov nebudú), niekomu sa nepáčia (tí takúto recenziu zo zásady čítať nebudú, keďže túto značku nemajú radi).<br /> Pre tých, ktorí takýto počítač potrebujú, by bol ideálnym počítačom taký, ktorý by kombinoval vlastnosti tohto modelu s aktuálnym modelom (2018) - aby bol možný jednoduchý upgrade disku aj operačnej pamäte. Ale to je už politika výrobcu, ktorú ťažko ovplyvniť.<br /> Pretože mi na tomto počítači fungujú aj programy, ktorých nové verzie už na modeli spred 10 rokov nefungujú, som spokojný. O pár rokov bude treba nový = trvalo udržateľný rozvoj.


Adam

19. 9. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon

Na prácu. Aj hry zvládá ale hlavne maká.