Popis produktu

Ľahký, tenký, odolný

Elegantný Apple iPad 2018 ostal po dizajnovej stránke verný preverenému návrhu svojho predchodcu. Môže sa popýšiť odolným a ľahkým prevedením, ktoré vás očarí zlatou farbou. Vďaka hmotnosti menej ako pol kila a profilu tenkému len 7,5 mm ho môžete brávať kamkoľvek so sebou. Vysokokapacitná batéria zabezpečí výdrž až 10 hodín na jedno plné nabitie, takže budete mať viac času na prácu, zábavu, kreslenie či nakupovanie.

Stvorený pre výkon

O bleskové reakcie, plynulý chod a bezproblémovú prevádzku sa postará výkonný procesor Apple A10 Fusion so 64-bitovou architektúrou a pohybovým koprocesorom M10. Takéto rýchle spracovanie oceníte pri práci s grafickými editormi, úprave 4K videí, hraní grafický náročnejších hier či ponorení sa do rozšírenej reality. Aby bola reakcia aplikácií čo najkratšia, bol tablet vybavený rýchlym interným úložiskom s kapacitou 128 GB, ktorá poskytne dostatočný priestor na ukladanie súborov a programov. 

Pohlcujúci obraz s Retina displejom

Apple iPad 2018 disponuje dotykovým Retina displejom s uhlopriečkou 9,7 palcov a rozlíšením 2048×1536 obrazových bodov pri 264 pixeloch na palec (ppi). Ponúkne dostatočne veľkú plochu s mimoriadne detailným obrazom pre komfortné používanie. IPS technológia sa postará o reprodukciu intenzívnejších farieb a odtieňov, zásluhou čoho bude sledovanie filmu i prezeranie webového obsahu skvelým zážitkom. Plusom je oleofóbna vrstva, ktorá zamedzí neželaným šmuhám a odtlačkom prstov.

Ponorte sa do rozšírenej reality

Prežite jedinečnú skúsenosť a ponorte sa do rozšírenej reality (AR). Inovatívna technológia, ktorou zariadenie disponuje, začleňuje virtuálne objekty do reálneho sveta. Všetky atribúty iPadu od výpočtového výkonu, cez displej až po pohybové senzory prispievajú k tomu, aby bolo používanie AR aplikácií ešte mimoriadnejšie. Umožní zmeniť štýl, akým pracujete, učíte sa, hráte hry a komunikujete. Možnosti rozšírenej reality na iPade sú nekonečné.

Apple Pencil – pero, ktoré už nepustite z ruky

Vyjadrite sa na iPade prostredníctvom dotykového pera Apple Pencil teraz rovnako prirodzene ako na klasickom papieri. Apple Pencil sa v ruke drží rovnako ako štandardné pero, no dokáže toho oveľa viac. Zapisujte si myšlienky a nápady, maľujte vodovkami a kreslite farbičkami, komentujte PDF súbory jednoducho a rýchlo. Je zárukou okamžitej odozvy a precíznej presnosti do posledného pixelu. (Dotykové pero Apple Pencil nie je súčasťou balenia a predáva sa samostatne)

Dva fotoaparáty

Neodmysliteľnou súčasťou iPadu sú dva skvelé fotoaparáty, ktoré zvládnu viac než len fotografovať. Pomocou prednej 1,2 Mpx a zadnej 8 Mpx kamery vytvoríte nielen úžasné fotografie a pútavé videá, no využijete ich tiež pri iných úlohách. Umožnia vám skenovať dokumenty a obrázky, využijete ich pri videohovoroch na FaceTime aj pri navrhovaní interiéru v rozšírenej realite.

Rýchle pripojenie

S Apple iPadom sa pripojíte kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Štandardom je bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO, ktorá poskytne vysoké prenosové rýchlosti až 866 Mb/s. Rýchle pripojenie vám umožní sledovať obľúbený seriál, odpovedať na e-maily, zdieľať zážitky z dovolenky. Na pripojenie k zariadeniam poslúži rozhranie Bluetooth a Lightning konektor.

Intuitívny iOS 11

Operačný systém Apple iOS 11 predstavuje prepracovaný štandard pokrokového operačného systému. Otvára obrovské možnosti rozšírenej reality v hrách a aplikáciách. Apple iPad 2018 je silnejší, osobný a inteligentný. Tento operačný systém poskytuje intuitívne a zabezpečené ovládanie telefónu, aby ste z neho dostali čo najviac. Tlačidlo Domov nahradilo praktické potiahnutie odkiaľkoľvek, ktoré vás dostane späť na domovskú stránku. Zaplaťte priateľom cez Správy, nechajte Siri, nech vám prekladá a objavte svet hudby v Apple Hudba. To všetko a omnoho viac – iOS 11.

Obsah balenia

  • Apple iPad 2018
  • Adaptér
  • USB kábel s konektorom Lighting

*Dotykové pero Apple Pencil sa predáva samostatne

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Verzia operač.sys.: iOS 11
Typ procesora: Apple A10
i4G / LTE: Nie
iTyp displeja: AMOLED
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 2048x1536

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple

Display/Grafika

iUhlopriečka: 9,7 "
iTyp displeja: AMOLED
iRozlíšenie displeja (px): 2048x1536

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: zlatá
Šírka: 16,95 mm
Výška: 24 mm
Dĺžka: 7,5 mm
Hmotnosť: 469 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: iOS 11

Funkcie

iGPS: Áno

Procesor

Typ procesora: Apple A10
Verzia procesora: A10 Fusion

Mobilné siete

i4G / LTE: Nie
i3G: Nie

Ďalšie parametre

iGyroskop: Áno
Zadná kamera: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Fotoaparát

iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 8 mpx

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

Kapacita eMMC: 128 GB

Ostatné

Kód produktu: MRJP2FD/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore