Apple iPad 2018 WiFi Cell 32GB MR6P2FD/A strieborný

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Verzia operač.sys.: iOS 11, Typ procesora: Apple A10, 4G / LTE: Áno, Typ displeja: Amoled, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Rozlíšenie displeja (px): 2048x1536, Uhlopriečka: 9.7 "

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlový Apple iPad 32 GB WiFi Cellular 2018 v striebornej farbe s podporou dotykového pera Apple Pencil využijete doma, v práci i škole. O plynulý chod sa postará procesor Apple A10 Fusion so 64-bitovou architektúrou a pohybovým koprocesorom M10. Retina 9,7-palcový dotykový displej s IPS panelom zobrazí obsah v rozlíšení 2048×1536 obrazových bodov. Na ukladanie súborov a aplikácií je k dispozícii interná pamäť s kapacitou 32 GB. Vo výbave nechýba zadná 8 Mpx a predná 1,2 Mpx kamera, senzor odtlačku prsta Touch ID a Lightning konektor. Na bezdrôtové pripojenie poslúži rozhranie Wi-Fi 802.11ac s MIMO, Bluetooth 4.2 a LTE. Užívateľské rozhranie poskytne operačný systém iOS 11.

Ľahký, tenký, odolný

Elegantný Apple iPad 2018 ostal po dizajnovej stránke verný preverenému návrhu svojho predchodcu. Môže sa popýšiť odolným a ľahkým prevedením, ktoré vás očarí striebornou farbou. Vďaka hmotnosti menej ako pol kila a profilu tenkému len 7,5 mm ho môžete brávať kamkoľvek so sebou. Vysokokapacitná batéria zabezpečí výdrž až 10 hodín na jedno plné nabitie, takže budete mať viac času na prácu, zábavu, kreslenie či nakupovanie.

Stvorený pre výkon

O bleskové reakcie, plynulý chod a bezproblémovú prevádzku sa postará výkonný procesor Apple A10 Fusion so 64-bitovou architektúrou a pohybovým koprocesorom M10. Takéto rýchle spracovanie oceníte pri práci s grafickými editormi, úprave 4K videí, hraní grafický náročnejších hier či ponorení sa do rozšírenej reality. Aby bola reakcia aplikácií čo najkratšia, bol tablet vybavený rýchlym interným úložiskom s kapacitou 32 GB, ktorá poskytne dostatočný priestor na ukladanie súborov a programov. 

Pohlcujúci obraz s Retina displejom

Apple iPad 2018 disponuje dotykovým Retina displejom s uhlopriečkou 9,7 palcov a rozlíšením 2048×1536 obrazových bodov pri 264 pixeloch na palec (ppi). Ponúkne dostatočne veľkú plochu s mimoriadne detailným obrazom pre komfortné používanie. IPS technológia sa postará o reprodukciu intenzívnejších farieb a odtieňov, zásluhou čoho bude sledovanie filmu i prezeranie webového obsahu skvelým zážitkom. Plusom je oleofóbna vrstva, ktorá zamedzí neželaným šmuhám a odtlačkom prstov.

Ponorte sa do rozšírenej reality

Prežite jedinečnú skúsenosť a ponorte sa do rozšírenej reality (AR). Inovatívna technológia, ktorou zariadenie disponuje, začleňuje virtuálne objekty do reálneho sveta. Všetky atribúty iPadu od výpočtového výkonu, cez displej až po pohybové senzory prispievajú k tomu, aby bolo používanie AR aplikácií ešte mimoriadnejšie. Umožní zmeniť štýl, akým pracujete, učíte sa, hráte hry a komunikujete. Možnosti rozšírenej reality na iPade sú nekonečné.

Apple Pencil – pero, ktoré už nepustite z ruky

Vyjadrite sa na iPade prostredníctvom dotykového pera Apple Pencil teraz rovnako prirodzene ako na klasickom papieri. Apple Pencil sa v ruke drží rovnako ako štandardné pero, no dokáže toho oveľa viac. Zapisujte si myšlienky a nápady, maľujte vodovkami a kreslite farbičkami, komentujte PDF súbory jednoducho a rýchlo. Je zárukou okamžitej odozvy a precíznej presnosti do posledného pixelu. (Dotykové pero Apple Pencil nie je súčasťou balenia a predáva sa samostatne)

Dva fotoaparáty

Neodmysliteľnou súčasťou iPadu sú dva skvelé fotoaparáty, ktoré zvládnu viac než len fotografovať. Pomocou prednej 1,2 Mpx a zadnej 8 Mpx kamery vytvoríte nielen úžasné fotografie a pútavé videá, no využijete ich tiež pri iných úlohách. Umožnia vám skenovať dokumenty a obrázky, využijete ich pri videohovoroch na FaceTime aj pri navrhovaní interiéru v rozšírenej realite.

Rýchle pripojenie

S Apple iPadom sa pripojíte kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Štandardom je bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 802.11ac s technológiou MIMO, ktorá poskytne vysoké prenosové rýchlosti až 866 Mb/s. Výhodou je prítomnosť inovatívnej technológie mobilného pripojenia 4G LTE s rýchlosťou až 300 Mb/s, s ktorou budete môcť i na cestách sledovať obľúbený seriál, odpovedať na e-maily, či zdieľať zážitky z dovolenky. Na pripojenie k zariadeniam poslúži rozhranie Bluetooth a Lightning konektor.

Intuitívny iOS 11

Operačný systém Apple iOS 11 predstavuje prepracovaný štandard pokrokového operačného systému. Otvára obrovské možnosti rozšírenej reality v hrách a aplikáciách. Apple iPad 2018 je silnejší, osobný a inteligentný. Tento operačný systém poskytuje intuitívne a zabezpečené ovládanie telefónu, aby ste z neho dostali čo najviac. Tlačidlo Domov nahradilo praktické potiahnutie odkiaľkoľvek, ktoré vás dostane späť na domovskú stránku. Zaplaťte priateľom cez Správy, nechajte Siri, nech vám prekladá a objavte svet hudby v Apple Hudba. To všetko a omnoho viac – iOS 11.

Obsah balenia

  • Apple iPad 2018
  • Adaptér
  • USB kábel s konektorom Lighting

*Dotykové pero Apple Pencil sa predáva samostatne

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 11
Typ procesora Apple A10
4G / LTE Áno
Typ displeja Amoled
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Rozlíšenie displeja (px) 2048x1536
Uhlopriečka 9.7 "

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPad 2018 WiFi Cell 32GB MR6P2FD/A strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené