APPLE iPad Air 2 Wi-Fi 16GB Space Gray MGL12FD/A

Verzia operač.sys.: iOS 10, Typ procesora: Apple A8, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Kapacita: 16 GB, Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 8 mpx. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Štýlový tablet iPad Air 2 od spoločnosti Apple ponúka nielen príjemné povrchové spracovanie a tenké prevedenie ale aj vysoký výkon, ktorý zabezpečuje nový čip A8X so 64bitovou architektúrou a pohybový koprocesor M8. Vďaka nemu má tablet podstatne vyšší výkon a lepšie grafické spracovanie. Displej s veľkosťou 9,7 palca ponúka zobrazovanie obsahu v intenzívnych farbách a vysokom kontraste s rozlíšením 2048 x 1563. iPad Air 2 má prispôsobený vyspelý operačný systém iOS 8, vďaka čomu je jeho každodenné používanie rýchlejšie, jednoduchšie a pohodlnejšie. Navyše ponúka množstvo vylepšených aplikácií, nový spôsob zdieľania obsahu ako aj šikovné väzby medzi aplikáciami.

Štíhly dizajn

Štýlový iPad Air 2 je navrhnutý pre jednoduché ovládanie a príjemnú manipuláciu. Jeho prevedenie je veľmi tenké a ľahké, vďaka čomu ho môžete pohodlne držať či prenášať a veľmi jednoducho ovládať. Jeho hrúbka je len 6,1 mm a hmotnosť 437 gramov. Tenší a ľahší už snáď ani nemohol byť!

Štíhly dizajn - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji

Zobrazovanie obsahu si môžete vychutnávať vo veľmi vysokej kvalite. Jeho 9,7 palcový širokouhlý Multi-Touch displej s LED podsvietením a technológiou IPS je navrhnutý pre vysokú kvalitu zobrazovania obsahu. Pre dosiahnutie tenkých siluet tabletu spoločnosť Apple zlúčila pôvodné tri vrstvy do jednej, vďaka čomu vznikol Retina displej s pridanou antireflexnou vrstvou. Tablet je nielen tenší ale ponúka aj vyšší kontrast a intenzívnejšie farby.

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Vysoký výkon

O špičkový chod tabletu Apple iPad Air 2 sa stará nový čip A8X so 64bitovou architektúrou. Vďaka tomu je tablet oveľa výkonnejší a graficky prijateľnejší. Pohybový koprocesor M8 zabezpečuje výkonnejší, plynulejší a úspornejší chod. Batéria tabletu vydrží pracovať až 10 hodín a vy si môžete prezerať web, pracovať alebo sa zabávať skoro po celý deň.

Vysoký výkon - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Zabezpečenie

Vďaka prelomovej technológii Touch ID je možné jednoduché zabezpečenie tabletu, pomocou hesla – odtlačku vášho prstu. Váš Apple iPad Air 2 si tak môžete odomknúť jediným dotykom vášho prsta.

Zabezpečenie - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Dve kamery pre kvalitné zábery

iPad Air 2 má prispôsobený aj nový 8 MP fotoaparát iSight s automatickým zaostrovaním, vylepšenou optikou, zdokonaleným snímačom a výkonným obrazovým signálovým procesorom. Ponúka mnoho skvelých funkcií ako napr. panorámu, spomalené video, samospúšť. Videá môžete nahrávať vo vysokej Full HD kvalite v rozlíšení 1080p. K dispozícii je aj prepracovaná predná 1,2 MP kamera FaceTime HD, pomocou ktorej môžete vytvárať zaujímavé selfies fotografie alebo využiť možnosť videohovoru.

Dve kamery pre kvalitné zábery - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Neobmedzená zábava

Výkonné a zaujímavé aplikácie pre rôzne záležitosti sú samozrejmosťou štýlového iPadu Air 2. Sú vyvinuté a navrhnuté pre veľký Retina displej. Môžete si tak jednoducho prezerať web, posielať e-maily, vytvárať zaujímavé snímky alebo čítať knihy.

Neobmedzená zábava - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Operačný systém

Operačný systém iOS 8 ponúka príjemné užívateľské rozhranie, prepracovanejší dizajn, vynikajúcu funkčnosť a jednoduchšie zdieľanie obsahu. Na iCloud Drive si môžete bezpečne ukladať vaše dokumenty rôzneho typu a získať k nim prístup z akéhokoľvek zariadenia.

Operačný systém - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Ochranný kryt

Skvelý výkon a krásu je potrebné dobre chrániť. Preto je k dispozícii kryt Smart Cover alebo puzdro Smart Case, ktoré sa postarajú o ochranu každého pixelu. Kryty sú vyrobené z odolného polyuretánu a sú k dispozícii v rôznych farbách.

Ochranný kryt - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 10
Typ procesora Apple A8
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Kapacita 16 GB
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 8 mpx

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie APPLE iPad Air 2 Wi-Fi 16GB Space Gray MGL12FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Michaela

26. 12. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Zatiaľ sme spokojní, funguje podľa predstáv...synovia ho naplno využívajú...(tvoria videá....) Produkt hodnotím ako vydarený :)


Barczi

1. 12. 2015

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon