APPLE iPad Air 2 Wi-Fi 64GB Space Gray MGKL2FD/A

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Rýchly tablet Apple iPad Air 2 je skvelým dizajnovým doplnkom vďaka jeho farbe vo vesmírnej šedej, ale hlavne výkonným nástrojom, ktorý si so sebou budete môcť zobrať kamkoľvek a vychutnať si tak každú činnosť. Zvládne totiž spustiť aj najnovšie hry a aplikácie a to vďaka jeho procesoru A8X s pomocným koprocesorom M8. Aplikácie bude určite aj kam ukladať, pretože pevná pamäť, ktorou tablet disponuje, má veľkosť až 64 GB. Poteší váš určite svojim rýchlym pripojením k WiFi, s ktorým môžete hneď surfovať a aj zobrazovacími vlastnosťami, ktoré dostáva vďaka 9,7 palcovému Retina displeju s vysokým Full HD rozlíšením a LED podsvietením.

Štíhly dizajn

Štýlový iPad Air 2 je navrhnutý pre jednoduché ovládanie a príjemnú manipuláciu. Jeho prevedenie je veľmi tenké a ľahké, vďaka čomu ho môžete pohodlne držať či prenášať a veľmi jednoducho ovládať. Jeho hrúbka je len 6,1 mm a hmotnosť 437 gramov. Tenší a ľahší už snáď ani nemohol byť!

Štíhly dizajn - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji

Zobrazovanie obsahu si môžete vychutnávať vo veľmi vysokej kvalite. Jeho 9,7 palcový širokouhlý Multi-Touch displej s LED podsvietením a technológiou IPS je navrhnutý pre vysokú kvalitu zobrazovania obsahu. Pre dosiahnutie tenkých siluet tabletu spoločnosť Apple zlúčila pôvodné tri vrstvy do jednej, vďaka čomu vznikol Retina displej s pridanou antireflexnou vrstvou. Tablet je nielen tenší ale ponúka aj vyšší kontrast a intenzívnejšie farby.

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Vysoký výkon

O špičkový chod tabletu Apple iPad Air 2 sa stará nový čip A8X so 64bitovou architektúrou. Vďaka tomu je tablet oveľa výkonnejší a graficky prijateľnejší. Pohybový koprocesor M8 zabezpečuje výkonnejší, plynulejší a úspornejší chod. Batéria tabletu vydrží pracovať až 10 hodín a vy si môžete prezerať web, pracovať alebo sa zabávať skoro po celý deň.

Vysoký výkon - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Zabezpečenie

Vďaka prelomovej technológii Touch ID je možné jednoduché zabezpečenie tabletu, pomocou hesla – odtlačku vášho prstu. Váš Apple iPad Air 2 si tak môžete odomknúť jediným dotykom vášho prsta.

Zabezpečenie - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Dve kamery pre kvalitné zábery

iPad Air 2 má prispôsobený aj nový 8 MP fotoaparát iSight s automatickým zaostrovaním, vylepšenou optikou, zdokonaleným snímačom a výkonným obrazovým signálovým procesorom. Ponúka mnoho skvelých funkcií ako napr. panorámu, spomalené video, samospúšť. Videá môžete nahrávať vo vysokej Full HD kvalite v rozlíšení 1080p. K dispozícii je aj prepracovaná predná 1,2 MP kamera FaceTime HD, pomocou ktorej môžete vytvárať zaujímavé selfies fotografie alebo využiť možnosť videohovoru.

Dve kamery pre kvalitné zábery - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Neobmedzená zábava

Výkonné a zaujímavé aplikácie pre rôzne záležitosti sú samozrejmosťou štýlového iPadu Air 2. Sú vyvinuté a navrhnuté pre veľký Retina displej. Môžete si tak jednoducho prezerať web, posielať e-maily, vytvárať zaujímavé snímky alebo čítať knihy.

Neobmedzená zábava - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Operačný systém

Operačný systém iOS 8 ponúka príjemné užívateľské rozhranie, prepracovanejší dizajn, vynikajúcu funkčnosť a jednoduchšie zdieľanie obsahu. Na iCloud Drive si môžete bezpečne ukladať vaše dokumenty rôzneho typu a získať k nim prístup z akéhokoľvek zariadenia.

Operačný systém - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Ochranný kryt

Skvelý výkon a krásu je potrebné dobre chrániť. Preto je k dispozícii kryt Smart Cover alebo puzdro Smart Case, ktoré sa postarajú o ochranu každého pixelu. Kryty sú vyrobené z odolného polyuretánu a sú k dispozícii v rôznych farbách.

Ochranný kryt - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi

Hodnotenie

5,0 / 5

4 recenzie APPLE iPad Air 2 Wi-Fi 64GB Space Gray MGKL2FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Róbert

27. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava

Tomáš

11. 1. 2016

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Jaroslav

10. 12. 2015

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Ivan

8. 11. 2015

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Jednoducho fungujuce riesenie. Akonahle ma niekto dalsie produkty Apple, neocenitelne fungujuci ekosystem, ktory uzivatelovi prinasa vysoky komfort pouzivania a zjednodusuje pracovne aj volnocasove aktivity.