APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell 128GB Space Gray MGWL2FD/A

Verzia operač.sys.: iOS 10, Typ procesora: Apple A8, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 8 mpx. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Najtenšiemu a najvýkonnejšiemu iPadu všetkých čias jednoducho neodoláte. Nový iPad Air 2 vás očarí vyspelými technológiami, perfektnými technickými parametrami a kvalitným spracovaním a materiálmi. Novinka od kultovej značky Apple disponuje 9,7" Retina displejom v novom dizajne a revolučným snímačom odtlačkov prstov Touch ID. Pre uloženie vašich dôležitých dát je k dispozícii 128 GB voľného priestoru v pamäti. Skvelé zábery zaobstaráte vďaka vylepšenej FaceTime HD kamere a novej iSight kamere. Nový iPad Air 2 je vybavený operačným systémom iOS 8 a rýchlym bezdrôtovým rozhraním. Táto verzia má nenápadnú a zároveň elegantný farbu Space Gray.

Štíhly dizajn

Štýlový Apple iPad Air 2 ponúka jednoduché ovládanie a príjemnú manipuláciu. Jeho prevedenie je veľmi tenké a ľahké, vďaka čomu ho môžete pohodlne držať či prenášať a veľmi jednoducho ovládať. Jeho hrúbka je len 6,1 mm a hmotnosť 437 gramov. Tenší a ľahší už snáď ani nemohol byť!

Štíhly dizajn - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji

Pre dosiahnutie tenkých siluet tabletu spoločnosť Apple zlúčila pôvodné tri vrstvy do jednej, vďaka čomu vznikol Retina displej s pridanou antireflexnou vrstvou. Tablet je nielen tenší ale ponúka aj vyšší kontrast a intenzívnejšie farby. Zobrazovanie obsahu si môžete vychutnávať na 9,7 palcovom širokouhlom Multi-Touch displej s LED podsvietením a technológiou IPS.

Vysoká kvalita obrazu na Retina displeji - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Vysoký výkon

O špičkový chod tabletu sa stará nový čip A8X so 64bitovou architektúrou. Vďaka tomu je tablet oveľa výkonnejší a graficky prijateľnejší. Pohybový koprocesor M8 zabezpečuje výkonnejší, plynulejší a úspornejší chod. Batéria tabletu vydrží pracovať až 10 hodín a vy si môžete prezerať web, pracovať alebo sa zabávať skoro po celý deň.

Vysoký výkon - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Zabezpečenie

Vďaka prelomovej technológii Touch ID je možné jednoduché zabezpečenie tabletu, pomocou hesla – odtlačku vášho prstu. Váš Apple iPad Air 2 si tak môžete odomknúť jediným dotykom vášho prsta.

Zabezpečenie - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Dve kamery pre kvalitné zábery

iPad Air 2 má prispôsobený aj nový 8 MP fotoaparát iSight s automatickým zaostrovaním, vylepšenou optikou, zdokonaleným snímačom a výkonným obrazovým signálovým procesorom. K dispozícii je aj prepracovaná predná 1,2 MP kamera FaceTime HD, pomocou ktorej môžete vytvárať zaujímavé selfies fotografie alebo využiť možnosť videohovoru.

Dve kamery pre kvalitné zábery - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Wi-Fi + Cellular

Wi-Fi + Cellular model tabletu je vybavený rýchlejšou a vyspelejšou bezdrôtovou technológiou, vďaka ktorej môžete prezerať obsah na webe, streamovať, či sťahovať rôzny obsah. S Apple iPadom Air 2 si užijete vďaka rýchlemu pripojeniu veľa zábavy.

Wi-Fi + Cellular - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Neobmedzená zábava

Výkonné a zaujímavé aplikácie pre rôzne záležitosti sú samozrejmosťou štýlového Apple iPadu Air 2. Sú vyvinuté a navrhnuté pre veľký Retina displej. Môžete si tak jednoducho prezerať web, posielať e-maily, vytvárať zaujímavé snímky alebo čítať knihy.

Neobmedzená zábava - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Operačný systém

Operačný systém iOS 8 ponúka príjemné užívateľské rozhranie, prepracovanejší dizajn, vynikajúcu funkčnosť a jednoduchšie zdieľanie obsahu. Na iCloud Drive si môžete bezpečne ukladať vaše dokumenty rôzneho typu a získať k nim prístup z akéhokoľvek zariadenia.

Operačný systém - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Ochranný kryt

Skvelý výkon a krásu je potrebné dobre chrániť. Preto je k dispozícii kryt Smart Cover alebo puzdro Smart Case, ktoré sa postarajú o ochranu každého pixelu. Kryty sú vyrobené z odolného polyuretánu a sú k dispozícii v rôznych farbách.

Ochranný kryt - APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 10
Typ procesora Apple A8
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Kapacita 128 GB
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 8 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií APPLE iPad Air 2 Wi-Fi Cell 128GB Space Gray MGWL2FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami