APPLE iPad mini 4 Wi-Fi 128GB (vesmírne šedý) MK9N2FD/A

Verzia operač.sys.: iOS 10, Typ procesora: Apple A8, Poskytovaný OS: Mac OS, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 8 mpx. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkový tablet APPLE iPad mini 4 v sebe spája unikátny dizajn s kvalitným vybavením. Multidotykový 7,9-palcový Retina displej má rozlíšenie 2048 x 1536 pixelov a je vybavený antireflexným povrchom, ktorý navyše nezanecháva stopy po odtlačkoch prstov. Aj napriek úžasne tenkému telu model ukrýva dvojjadrový procesor ARMv8-A s A8 čipom z druhej generácie procesorov taktovaný na 1,5 GHz. Vnútorné ukladacie médium poskytuje 128 GB pamäte a ďalšia pamäť, ktorú je treba spomenúť je 2 GB veľká operačná pamäť. Tablet tiež disponuje dvomi fotoaparátmi – hlavný má rozlíšenie 8 Mpx a možnosť nahrávania vo FullHD. Predná kamera má rozlíšenie 1,2 Mpx a je perfektným nástrojom pre videotelefonáty. Tento výkonný tablet zvláda graficky náročné hry, prácu v editoroch a taktiež 3D modelovanie. Farebné prevedenie je Space Gray.

Ultratenký tablet s hrúbkou iba 6,1mm

Prekvapujúco ľahký tablet iPad mini 4 si vás získa hneď na prvý pohľad svojím dizajnom. Model je o 18% tenší ako jeho už tenký predchodcovia z rodiny iPad a jeho hrúbka dosahuje iba 6,1 mm! Napriek svojmu štíhlemu telu a hmotnosti len 298,8g tablet nestratil na kvalite použitých materiálov. Odolné hliníkové telo poskytuje pevnosť, ktorá vydrží roky a súčasne skvelý vzhľad na pohľad. Vďaka rozmerom, 7,9 palcovému displeju a malej hmotnosti je vynikajúci na prenos, ľahko sa zmestí do kabelky či tašky a vy ho tak môžete zobrať so sebou kamkoľvek.

Vysokokvalitný 7,9 palcový Retina displej

Displej nového iPadu mini 4 je nielen tenší ako predošlé generácie iPadov, tento displej je ešte lepší. Výrobca spojil tri vrstvy komponentov potrebných pre displej do jedinej vrstvy, čím eliminoval hrúbku celej obrazovky. Spoločnosť Apple touto zmenou priniesla ešte lepšie kvalitnejší Retina displej s uhlopriečkou o veľkosti 7,9 palca. Farby sú živšie a kontrast výraznejší aj vďaka LED podsvieteniu, ktoré je súčasťou obrazovky. Rozlíšenie je 2048 x 1536 pixelov so skvelou hustotou bodov až 326 ppi. Multidotykový displej má tiež antireflexný povrch odolný voči šmuhám z odtlačkov prstov.

O 30% rýchlejší výkon

Technická výbava zariadenia potvrdzuje celkovú kvalitu iPadu mini 4. Procesor, ktorým disponuje je silný ARMv8-A s A8 čipom z druhej generácie procesorov taktovaný na 1,5 GHz a má 64-bitovú architektúru porovnateľnú so stolnými počítačmi. Dvojjadrový procesor zvláda o 30% rýchlejší výkon a zabezpečuje plynulý chod už od zapnutia samotného zariadenia. Tento CPU má zároveň o 60% rýchlejší grafický výkon ako jeho predchodca, čím umožňuje chod aj vysoko graficky náročných aplikácii, napríklad na úpravu videa či obrázkov a samozrejme hier. Čo by ste na tablete neočakávali a Apple prináša, je 3D modelovanie, ktoré je možné práve vďaka skvelému procesoru.

Dlhotrvácna batéria a dosť miesta pre vaše dokumenty

Ukladacie médium tabletu iPad mini 4 má veľkosť 128 GB, aby ste mohli mať všetko potrebné vždy so sebou. Dosť miesta pre hudbu, filmy ale aj pracovné dokumenty či knihy je vám kedykoľvek k dispozícii. Operačná RAM pamäť tohto prepracovaného zariadenia má veľkosť 2 GB. V kombinácii s procesorom je súzvuk komponentov viditeľný v nadštandardnom prevedení. Pre dlhú výdrž batérie má tablet integrovanú lítium-polymérovú batériu s výdržou až 10 hodín pri surfovaní po webe, počúvaní hudby alebo sledovaní videí.

Zabezpečenie dotykom prstu

Zdieľajte svoje výtvory s priateľmi a pripojte sa na internet cez integrovanú Wifi. Zariadenie má tiež vstavaný digitálny kompas a mikrolokalizačnú funkciu iBeacon. Dotykový displej disponuje senzorom pre odtlačky prstov, čím viete odomknúť iPad, ale aj ochrániť svoje osobné údaje. Nemusíte si viac pamätať zbytočné heslá, iPad mini 4 vás rozozná práve z odtlačku vášho prstu, nezáleží v akom smere ho priložíte na tlačidlo Domov. Bleskurýchle prihlasovanie do aplikácii je taktiež možné jediným dotykom prstu.

8 megapixelová kamera s FullHD videozáznamom

Aby boli fotografie, ktoré tabletom zachytíte čo najkvalitnejšie, spoločnosť Apple dodala tabletu lepší senzor aj optické záležitosti kamery. Hladný fotoaparát na zadnej strane má rozlíšenie 8Mpx, ktorý vytvára fotografie v kvalite 3264 x 2448 pixelov. Okrem fotografovania sa s touto kamerou stane nahrávanie FullHD videí vašou obľúbenou aktivitou. Čisté a ostré zábery v plnej kvalite aj na väčších obrazovkách uchovajú vaše spomienky na jedinečné momenty. Fotoaparát tiež ponúka nastavenia a funkcie ako panoráma, časovač či spomalený pohyb pre ešte lepší výsledok.

Videohovory s blízkymi v HD kvalite

Predný fotoaparát, ktorým sa iPad mini 4 pýši je FaceTime HD kamera s rozlíšením 1,2 Mpx. Vďaka vyššej svetelnosti f/2.2 sú videá natočené touto kamerou o 81% svetlejšie aj v nie práve najvhodnejších svetelným podmienkach. Uskutočňovanie videotelefonátov s blízkymi má kvalitu 720p HD videa a s integrovaným duálnym mikrofónom je kvalita zvuku posilnená redukciou šumu. Ak napríklad počas hovoru prepnete z hlavnej kamery na prednú, prepne sa tiež mikrofón umiestnený na oboch stranách tabletu.

Vytvorte si vlastný film a editujte obrázky

Okrem zachytávania krás okolo vás vám tablet umožňuje úpravu fotografii a videí na profesionálnej úrovni. So vstavanou aplikáciou na prácu s obrázkami viete upraviť expozitúru, farby, jas a kontrast fotografii a taktiež pridať rôzne filtre. S ďalšou praktickou aplikáciou iMovie si viete editovať vami vytvorené videozáznamy, ale aj vytvoriť svoje vlastné videá z fotografii. Pohrať sa s kvalitnou úpravou obrázkov pritom môžete v pohodlí bez toho, aby ste vôbec zapínali počítač. Tablet už má predinštalované aj niektoré ďalšie aplikácie pre oddych aj zábavu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 10
Typ procesora Apple A8
Poskytovaný OS Mac OS
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Kapacita 128 GB
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 8 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií APPLE iPad mini 4 Wi-Fi 128GB (vesmírne šedý) MK9N2FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami