Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Paušál na Istotu tablety Paušál na Istotu tablety

  Nákupom na paušál získate s tabletom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, poistenie, Helpdesk.

 • Lepenie fólií na displej Lepenie fólií na displej

  Odborným nalepením fólie ochránite displej vašeho smartfónu a tabletu pred poškodením. Fóliu vám nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek predajni.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Rozmery vs. Výkon? Žiadny problém!

V tomto ultratenkom štýlovom tablete spoločnosti Apple môžeme okúsiť výkon dvojjadrového procesoru Apple A9x s taktom 2,16 GHz, pričom na pomoc mu prichádza koprocesor Apple M9. 64-bitová architektúra hlavného procesoru naozaj poteší pri vedomí nízkej spotreby energie a dynamike, ktorú naozaj oceníte. Preto aj keď ide len o tablet, v skutočnosti máte pred sebou malý a výkonný domáci počítač.

Displej ako sa patrí

Najväčší prínos iPadu Pro spočíva v jeho úžasnom a prepracovanom dotykovom displeji, akým sa môže pochváliť máloktorý iPad. Tento Oxide TFT LCD displej bol navrhnutý tak, aby mohol byť čo najväčším pri čo najmenších rozmeroch tabletu – tomu nasvedčuje aj zúžený rámik displeja, ale zato voľnosťou zväčšený priestor pre displej s uhlopriečkou 9,7 palcov (24,64 cm). Vďaka možnosti technológie True Tone iPad sám sníma intenzitu osvetlenia priestoru na základe čoho sa jas displeja prispôsobí Vašim potrebám.

Farby, hĺbka krásny obraz

S vynikajúcim displejom by bola škoda nespomenúť jeho výborné rozlíšenie 2 048 × 1 536 pixlov pri jeho rozmeroch menšej knižky. Obraz je príjemne ostrý, s vysokým rozlíšením, ktorým hravo konkuruje aj televízorom, má o štvrtinu lepšie sýtenie farieb než sme mohli zažiť u jeho predchodcu., aj preto sú jeho farby realistickejšie, živšie a pútavejšie. Je to dané nielen sýtosťou a širokou škálou zobrazovaných farieb ale taktiež technológiou, ktorou bol displej vyrobený – tzv. retina displej – aby tak bolo možné na čo najmenší povrch naskladať čo najviac pixlov ( 264 pixlov na palec (ppi)).

Nehanbite sa ho zapnúť nahlas!

Presne tak! Prečo by ste také niečo neurobili v čase oddychu, relaxu či dokonca hrania hier? Nový iPad Pro prináša možnosť počúvania zvuku vo vyššej dimenzii. Štyri malé zabudované reproduktory ukryté v rohoch tohto šikovného „minipočítača“ umožňujú získať priestorový zvuk s vyšším rozlíšením a príjemnou kvalitou, takže skreslenému zvuku týmto odznieva a štandardom sa stáva zvuk v priestore.

Kamera iSight vs. kamera FaceTime HD

Ako je možné vidieť, tablet disponuje hneď dvomi, do tela zladene zabudovanými fotoaparátmi. Tým prvým je kamera iSight na zadnej strane s rozlíšením až 12 megapixlov, ktorá Vám umožní fotiť kvalitné fotografie, skoro ako so špičkovým fotoaparátom. Využíva režim auto HDR pre fotenie, možnosť nastaviť sekvenčný režim, či režim samospúšte, ovládanie expozície, automatické zaostrovanie pomocou technológie Focus Pixels, možnosť True Tone blesku či automatickej stabilizácie obrazu no a v neposlednej rade i rozpoznávanie tvárí. Pokiaľ však radšej nahrávate videá, než fotíte, je možné ho použiť ako kameru s možnosťou nahrať 4K video (3840x2160) pri 30 fps alebo 1080p HD video pri 30 fps alebo 60 fps. Hravo si však poradí i so spomaleným či s časozberným videom so stabilizáciou. I vo videu je umožnené rozpoznávanie tvárí ale aj 3-násobný zoom. Objektív

Na druhej strane, hneď nad displejom sa nenápadne vyníma šikovný 5 megapixlový fotoaparátový objektív FaceTime HD schopný vytvárať 5 Mpx fotky a tiež video s rozlíšením 720p HD. Možno u neho ovládať expozíciu, nastaviť sekvenčný režim, alebo režim samospúšte, rozpoznávanie tvárí a mnoho ďalších funkcií. Pre videá aj fotky využíva funkciu auto HDR.

Neoblomná výdrž

Vynikajúcou prednosťou tabletu iPad Pro je tiež výdrž až 10 hodín pri priemernom režime používania. Okrem šetrného procesora Apple A9X so 64 bitovou architektúrou k tomu napomáha aj úložný disk typu flash s kapacitou až 128GB. Takže či už hrajete hry, filmujete, pacujete alebo počúvate hudbu, máte pred sebou zaručený čas, kedy sa o batériu nemusíte starať. A keď sa vyčerpá, tablet buď nabijete cez USB adaptér z vášho počítača, alebo priamo zo siete.

Komunikačná jednička či pracovný počítač, ale to nie je všetko

Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete nahrávať zvuk do vlastných videí, ale aj komunikovať v prípade, že sa pripojíte na skype či mobilnú sieť. Nie je problém k nemu pripojiť slúchadlá alebo sa cez wi-fi pripojiť na internet. Ďalšou prednosťou je možnosť dokúpiť si klávesnicu, ktorá po pripojení k tabletu funguje ako tá, ktorú ste zvyklí používať na svojom osobnom počítači. I tak je však všetko spomínané len vrcholom ľadovca, čo do funkcií a možností využitia tohto šampióna.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Verzia operač.sys.: iOS 9
Typ procesora: Apple A9
i4G / LTE: Nie
iTyp displeja: TFT LCD
iOperačná pamäť RAM: 2 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie
iRozlíšenie displeja (px): 2048x1536
iUhlopriečka: 9,7 "

Ďalšie vlastnosti

Značka: Apple
iSmart: Áno

Display/Grafika

Širokouhlá obrazovka: Áno
iUhlopriečka: 9,7 "
iTyp displeja: TFT LCD
iRozlíšenie displeja (px): 2048x1536
iUhlopriečka: 9,7 "

Fotoaparát

Zabudovaná kamera: Áno
Nahrávanie videa: Áno
Režimy nahrávania videa: 1080p, 720p
iPredný fotoaparát: Áno
Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 12 mpx

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Veľkosť USB: mini USB

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Šírka: 169,5 mm
Výška: 240 mm
Hmotnosť: 437 g

Operačný systém

Verzia operač.sys.: iOS 9

Funkcie

iGPS: Nie

Procesor

Typ procesora: Apple A9
iFrekvencia procesora: 2,16 GHz
Verzia procesora: A9X

Mobilné siete

i4G / LTE: Nie
i3G: Nie

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 2 GB
iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Ďalšie parametre

iGyroskop: Áno
Zadná kamera: Áno
Kapacita eMMC: 128 GB

Batérie

Kapacita batérie: 7360 mAh

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: MLMV2FD/A

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore