Apple iPad Pro 9.7" Wi-Fi+Cell 32GB (vesmírne šedý), MLPW2FD/A

Zobraziť

Verzia operač.sys.: iOS 9, 4G / LTE: Áno, Poskytovaný OS: Mac OS, Typ displeja: TFT LCD, Operačná pamäť RAM: 2 GB, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Kapacita: 32 GB, Rozlíšenie displeja (px): 2048x1536 Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný Apple iPad Pro s retina displejom ponúka uhlopriečku vo veľkosti 9,7“ palcov. Jeho rozlíšenie predstavuje 2048 x 1536 pixelov. Využíva technológiu IPS a praktické LED podsvietenie. Disponuje najnovším operačným systémom IOS 9. Súčasťou iPadu Pro je 32 GB veľký Flash drive a tiež čip Apple A9X so 64 bitovou architektúrou. Podporuje WiFi rozhranie pre dve pásma 2,4GHz a 5GHz, vstavaný modem LTE a WLAN či Bluetooth. V Ipade Pro sa nachádza Li-Polymérová batéria, ktorá vydrží vez nabíjania až 10 hodín. Obsahuje kamery v prednej časti s rozlíšením 5 MpX a v zadnej 12 MpX. Ipad Pro je dodávaný v modernej a zároveň elegantnej Space Gray farbe.

Moderný retina displej

Štýlový Apple iPad Pro obsahuje širokouhlý retina displej s uhlopriečkou veľkou 9,7“ palcov a rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Tento lesklý IPS displej disponuje praktickým LED podsvietením a je ideálny na prácu s aplikáciami ale aj na zábavu ako hranie hier. Okrem toho je tento skvelý displej v štýlovom prevedení plne laminovaný a antireflexný. Ipad Pro je dodávaný v modernej a zároveň elegantnej Space Gray farbe.

32 GB Flash drive

Ipad Pro disponuje najnovším operačným systémom IOS 9, ktorý má veľmi priateľské a používateľský intuitívne ovládanie. Prostredníctvom aplikácie App Store si môžete jednoducho stiahnúť množstvo užitočných aplikácií a hier. Súčasťou iPadu Pro je 32 GB veľký Flash drive a tiež čip Apple A9X so 64 bitovou architektúrou. Ipad má vstavané 4 reproduktory a 2 mikrofóny pre hovory a nahrávanie videa a zvuku.

Bezdrôtové technológie a praktické senzory

Disponuje praktickými funkciami pre bezdrôtové pripojenie k internetu ako WiFi rozhranie pre dve pásma 2,4GHz5GHz, vstavaný modem  LTE a WLAN. Veľkou súčasťou sú  Bluetooth 4.2, prostredníctvom ktorého viete jednoducho prenášať súbory medzi viacerými zariadeniami ale aj senzory ako GPS, Touch ID, senzor okolitého svetla, akcelerometer alebo trojosí gyroskop či barometer alebo digitálny kompas a M9 pohybový senzor.

HD kamera, ktorá zachytí každý moment

V Ipade Pro sa nachádza Li-Polymérová batéria, ktorá vydrží vez nabíjania až 10 hodín, preto je tento Ipad skvelým spoločníkom na dlhé cesty. V prednej časti iPadu sa nachádza face time HD kamera s rozlíšením 5.0 MpX určená na videohovory alebo fotografie sielfie. Z druhej strany je umiestnená sight kamera s rozlíšením až 12 MpX s funkciou Focus Pixels pre automatické zaostrovanie ale aj True Tone blesk či podporou panorámy. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 9
4G / LTE Áno
Poskytovaný OS Mac OS
Typ displeja TFT LCD
Operačná pamäť RAM 2 GB
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Kapacita 32 GB
Rozlíšenie displeja (px) 2048x1536

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Apple iPad Pro 9.7" Wi-Fi+Cell 32GB (vesmírne šedý), MLPW2FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené