Apple iPad Pro 12.9" Wi-Fi 128GB (vesmírne šedý), ML0N2FD/A

Verzia operač.sys.: iOS 9, Poskytovaný OS: Mac OS, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie hl.fotoaparátu: 8 mpx. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Apple iPad Pro v šedej farbe je elegantným prístrojom, ktorý disponuje naozaj veľmi vysokým výkonom. Srdcom tabletu je procesor Apple A9X, ktorý je až 2x výkonnejšia ako predchodca. Dominantou Apple iPad Pro je bezpochyby jeho displej. Ten ponúka rozlíšenie 2732x2048 obrazových bodov s jemnosťou 264 pixelov na palec. Displej využíva technológia Oxide TFT známu pod názvom Retina, táto technológia zabezpečí perfektné zobrazenie za akýchkoľvek okolností. Apple iPad Pro ponúka podporu WiFi sietí štandardu 802.11 a/b/g/n/ac a Bluetooth 4.2. Ďalej je vybavený dvojicou kamier, predná s rozlíšením 1,2 MPx a zadná s rozlíšením 8 MPx. Pre dáta je pripravené úložisko s kapacitou 128 GB. Tablet je dodávaný s operačným systémom iOS 9.

Extrémny výkon

Apple iPad Pro v sebe ukrýva veľmi výkonný procesor Apple A9X. Tento procesor je oproti predchodcom až 2x výkonnejšie. Naraz môžete bez problému sledovať až tri streamy vo vysokom 4k rozlíšení a alebo strihať videá v skvelej aplikácii iMovie. Veľkou zaujímavosťou je určite fakt, že tento skvelý procesor v sebe tiež ukrýva pohybový senzor M9. Pre Apple iPad pre nebude problém žiadny úkon, ktorý dnešná moderná doba vyžaduje. Je to bezpochyby tablet, ktorý je vhodný pre každého, kto vyžaduje perfektný výkon za akýchkoľvek okolností.

Prepracovaný zvukový prejav

Pokiaľ zháňate tablet, ktorý dokáže produkovať veľmi kvalitný zvuk, tak je iPad Pre skvelou voľbou. Tablet disponuje štvoricou kvalitných reproduktorov. Systém reproduktorov je navrhnutý tak, že sa upravujú jednotlivé kanály podľa polohy zariadenia. To v praxi znamená, že nech máte tablet v akejkoľvek polohe, tak vďaka integrovanému polohovému čipu M9 bude kvalita zvuku vždy na veľmi vysokej úrovni. Apple iPad disponuje tiež 3,5 mm jackom pre pripojenie slúchadiel. Aj táto možnosť zaistí veľmi kvalitný zvukový zážitok.

Nádherný a presný displej

Dominantou Apple iPad Pro je bezpochyby jeho 12,9 "veľký retina displej s rozlíšením 2732x2048 obrazových bodov. Celkovo má teda displej neuveriteľných 5,6 miliónov pixelov, s vynikajúcou jemnosťou 264 pixelov na palec. Vynikajúce zobrazenie zabezpečuje technológia oxide TFT s LED podsvietením. Kombinácia týchto technológií vytvára perfektnú kombo pre vynikajúce zobrazenie na slnku a naozaj široké pozorovacie uhly. Displej je navyše navrhnutý tak aby v prípade, že ho nevyužívate naplno, zníži sa jeho obnovovacia frekvencia z 60 Hz na 30 Hz, to zaistí nižšiu spotrebu elektrickej energie a teda oveľa dlhšiu výdrž batérie.

Skvelý dizajn a spracovanie

Apple iPad Pro je nádherným zariadením a bude vám ho závidieť naozaj každý. Jeho pevné unibody telo je vyrobené z kvalitných materiálov a vyniká veľmi kvalitným spracovaním, ktoré dodáva užívateľovi pocit luxusu a mohutnosti. Keď vezmete nový iPad Pro do ruky, už ho nikdy nebudete chcieť odložiť. Jeho hrúbka je púhych 6,9 mm čo na takýto prístroj je hodnota viac ako skvelá. Aj cez svoj obrovský displej dosahuje váha iba 713g.

Skvelý operačný systém vo veľkom úložisku

V novom Apple iPad Pro je nainštalovaný operačný systém iOS 9, ktorý je najlepším a najrýchlejším systémom s intuitívnym ovládaním. Vďaka tomu je schopný z vášho iPadu Pro vyžmýkať úplne tú najposlednejšie kvapku výkonu. Spolupráca iOS 9 s iPadom Pro je dokonalá, skvelá a bude váš naozaj veľa baviť a každý dotyk bude jedinečný. Systém je skvele odladený, jeho odozva je veľmi nízka a grafické spracovanie je na veľmi vysokej úrovni. Pre vaše dáta a aplikácie je pripravené dostatočne veľké úložisko s kapacitou 128 GB a možnosťou ukladania dát na cloudové úložisko iCloud.

Príjemná komunikácia v najrýchlejších sieťach

Apple iPad Pro je tiež skvelým nástrojom pre komunikáciu cez sociálne siete, kvalitu či už len telefonovanie alebo aj videotelefonovanie zabezpečuje kvalitný mikrofón a v prípade videohovoru predná kamera, ktorá má vylepšený snímač a ten je schopný snímať kvalitný obraz aj pri znížených svetelných podmienkach. iPad Pro podporuje najrýchlejší štandardy WiFi sietí a najnovšiu verziu Bluetooth 4.2. Rýchlosť pripojenia môžete využiť ako na sťahovanie filmov, tak na zdieľanie dát a jednoducho v podstate ku všetkému čo budete potrebovať.

Exkluzívná výdrž

Jedným zo najžiadanejšie parametrov u prenosných zariadení v dnešnej dobe je predovšetkým výdrž batérie. Apple iPad disponuje batériou, ktorá je schopná zabezpečiť beh iPadu až na 10 hodín. Táto hodnota je bezpochyby skvelá a dáva novému iPadu Pro skvelú vlastnosť, ktorú iste ocení úplne každý užívateľ. Vždy budete mať po ruke veľmi kvalitný a výkonný tablet, s exkluzívnou výdržou batérie a hlavne veľkým displejom s malou váhou, takže váš nebude nijako obťažovať, či už si vemete nový Apple iPad vezmete kamkoľvek so sebou.

Nádherné fotografie a jednoduché a účinné zabezpečenie

Apple iPad Pre disponuje dvojicou kamier, predná kamera s rozlíšením 1,2 MPx je vhodná pre videotelefonovanie alebo pre zhotovovanie selfies. Zadná kamera má rozlíšenie 8 MPx s touto kamerou zaobstaráte naozaj nádherné fotografie, vďaka vylepšenému snímaču. Nahrávať môžete časozberné a spomalená videa v HD kvalite a s 30 snímkami za sekundu. Zabezpečenie vášho iPadu zabezpečuje snímač odtlačkov prstov v spojení s aplikáciou TouchID. Odtlačok prsta vám poslúži pre prístup do vášho prístroja a alebo ako potvrdenie pri nákupe v AppStore.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Verzia operač.sys. iOS 9
Poskytovaný OS Mac OS
Slot pre pamäťovú kartu Nie
Kapacita 128 GB
Rozlíšenie hl.fotoaparátu 8 mpx

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPad Pro 12.9" Wi-Fi 128GB (vesmírne šedý), ML0N2FD/A

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami