Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB Silver strieborný

  • Zľava 65 %
  • Doprava zadarmo

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

*** DEMO - vystavený kus *** Smartfón Apple iPhone 11 Pro Max Silver zaujme štýlovým prevedením v nadčasovej striebornej. Veľký 6,5" Super Retina XDR displej s podporou technológií Dolby Vision a HDR zobrazí obsah v rozlíšení 2688 x 1242 pixelov. Plynulý výkon zabezpečí čip A13 Bionic. Pre uloženie dát a aplikácií slúži interná pamäť s kapacitou 64 GB. Disponuje zadným trojitým fotoaparátom s rozlíšením 12+12+12 Mpx a prednou 12 Mpx kamerou. Zabudovaná 3500 mAh batéria s podporou bezdrôtového nabíjania. Vo výbave nájdete 18W nabíjačku, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 6,NFC aj GPS. Pre bezpečnosť slúži Face ID, ktoré umožní odomykanie pomocou vašej tváre. Telefón sa vyznačuje odolnosťou voči vode a prachu na úrovni IP68. Užívateľské rozhranie poskytne operačný systém iOS 13.

*** DEMO - vystavený kus *** 

Úchvatný displej

Brilantný Super Retina XDR displej až s dvoma hodnotami jasu je dominantným prvkom iPhone 11 Pro Max. Jas 800 nitov zaručí lešpiu viditelnosť displeja na slnku, jas až 1200 nitov pre prezeranie fotiek a videí s vysokým dynamickým rozsahom. Displej využíva OLED panel, ktorý vyniká produkciou nádherných a živých farieb a dokonale temnej čiernej. Rozlíšenie displeja je 2688x1242 pixelov. Výsledná jemnosť displeja činí 458 pixelov na palec. Samozrejmosťou je aj podpora HDR technológie. Výsledný obraz tak bude vždy krásny, ostrý a skvele čitateľný aj vďaka silnému podsvieteniu. 

Triple fotoaparát a predná kamera

Výnimočný a výkonný aj taký je fotoaparát smartfónu iPhone 11 Pro Max s troma kvalitnými šošovkami. Vyniká špeciálnymi režimami na úpravu fotiek a videí, čo isto oceníte. Prvý 12 Mpx objektív s clonou f/1,8 a ohniskovou vzdialenosťou 26 mm je určený pre fotenie širokouhlých záberov. Druhý 5-členný ultraširokouhlý 12 Mpx snímač s clonou f/2,4 s 13 mm ohniskom dosahuje až 120 stupňové zorné pole a štvornásobne širší záber. Posledným z trojice je 12 Mpx teleobjektív s ohniskovou vzdielnosťou 52 mm, clonou f/2,0 a dvojnásobným optickým zoomom. Tešte a na úchvatné zábery! V prednej časti je ukrytá 12 Mpx TrueDepth kamera stvorená na selfies. Ak vás klasické selfie nebavia, skúste spomalené selfie videá pri 120 fps alebo 4K videá pri 60 fps. Pri skupinovej selfie si fotoaparát automaticky odzoomuje vzdialenosť tak, aby ste na zábere boli všetci. 

4K video

S trojitým fotoaparátom dokáže natáčať kvalitné videá s jemnými detailmi v kvalite až 4K s rozšíreným dynamickým rozsahom a kinematografickou stabilizáciou videa pri 60 snímkoch za sekundu. A13 Bionis sa postará o spracovanie záberu v reálnom čase, a ultraširokouhlý fotoaparáť zase prinesnie 4-násobné zväčšenie, aby sa vám do záberu zmestilo všetko čo snímate. Možnosť zvukového zoomu, ktorý umožní priblížiť si zvuk podľa záberu. Natočené video si viete upraviť ako chcete. Viete ho otočiť, orezať, použiť funkciu atomatického vylepšenia alebo rôzne filtre. S funkciou QuickTake už nemusíte prepínať medzi fotoaparátom a kamerou. Ak pri fotení niečo zbadáte, čo si chcete nahrať stačí už len podržať prst na uzávierke a video sa začne nahrávať. Tlačidlo v pravo vám umožní nechať spustené nahrávanie. Ak chcete urobiť fotky stačí len využiť tlačidlo vľavo na displeji. 

Luxusný dizajn matného skla

Apple iPhone 11 Pro Max vyniká nielen svojim extrémnym výkonom, ale aj svojim exkluzívnym spracovaním. Telo telefónu je vyrobené z nehrdzavejúcej leštenej ocele, ktorá je pevná a ľahká, takže dáva veľmi kvalitný základ celému telefónu. Predná časť telefónu je chránená najodolnejším sklom, ktoré je teraz dostupné na trhu. Zadná časť je tiež sklenená. Tieto materiály a veľmi kvalitné prevedenie tak zaisťujú vysokú odolnosť voči prachu (kvalitné tesnenie) a vode (aj voči tekutinám ako je káva alebo čaj), čo potvrdzuje certifikácia IP68. 

Rýchly a vyspelý procesor

Srdcom telefónu je inteligentný a veľmi rýchly šesťjadrový procesor A13 Bionic. Ohromujúci výkon kvôli rozdeleniu práce jednotlivých jadier. Dve jadrá zamerané  na výkon riešia zložitejšie úlohy až o 20% rýchlejšie a spotrebujú pri tom až o 40% menej energie. Zvyšné štyri jadrá sa zameriavajú na každodenné úlohy čo rovnako prispieva k rýchlemu a plynulému výkonu a zároveň neuveriteľne predĺžujú životnosť batérie.  Procesor A13 Bionic pracuje s Neural Enginom (8-jadier), ktorý umožňuje strojové učenie. Táto kombinácia vám prinesie nové zážitky v rozšírenej realite, umožní vám tvorbu umeleckých fotografií s možnosťou nastavenia hĺbky ostrosti a samozrejme tiež rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo budete s vaším telefónom robiť.

iOS 13

Nová verzia systému iOS 13 je pripravená využiť potenciál Apple iPhone 11 Pro Max na maximum. Táto verzia systému iOS prináša množstvo zaujímavých a užitočných funkcií. Samozrejmosťou je aj vylepšená bezpečnosť a plynulosť systému. Medzi nové a zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad prepracovanú správu notifikácií, ktorá teraz umožňuje zoskupovanie jednotlivých oznámení podľa tém, takže ihneď vidíte to najdôležitejšie. Notifikácie možno tiež utlmiť na určitý čas, alebo miesto, kde si neželáte byť akokoľvek rušení.

Bezpečné prihlásenie

Face ID je technológia, ktorá premení vašu tvár na heslo. S touto technológiou je odomykanie telefónu alebo prihlasovanie sa k účtom a aplikáciám veľmi jednoduché a hlavne bezpečné. Face ID je najbezpečnejšia technológia vo smartfónoch pre overovanie používateľov pomocou tváre. Technológia používa fotografiu len na overovanie užívateľa a nezdieľa ju na iných miestach. Oproti predchádzajúcej verzii prešla táto technológia inováciou, takže je ešte bezpečnejšia a hlavne rýchlejšia.

Predĺžená výdrž batérie až o 5 hodín

Apple iPhone 11 Pro Max vydrží ešte dlhšie, než na čo ste doteraz boli pri iPhonoch zvyknutí. Výdrž batérie sa predĺžila až o 5 hodín, čo je naozaj skvelé. K lepšej výdrži dopomohla výborná súhra batérie, čipu, displeja a softvéru. Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho nabitia a bezdrôtového nabíjania, už za necelú polhodinu získate naspäť až 50% stratenej energie (18 W adaptér). 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Apple iPhone 11 Pro Max 64 GB Silver strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené