Apple iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max sa môže pochváliť niekoľkými naj – obsahuje vynikajúci fotoaparát, má oproti svojmu predchodcovi opäť o čosi väčšiu uhlopriečku a prichádza s funkciou Dynamic Island.

Kategórie produktov

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Apple iPhone 14 Pro Max 1 TB Gold zlatý

Apple iPhone 14 Pro Max Gold zlatý (1)

Výpredaj −14 %

Smartfón, 6,7", OLED displej, Full HD+, 2796x1290 px, Procesor: Apple, A16 Bionic, 6 jadrový, Kapacita: 1000 GB, Single SIM + eSIM, Hlavný…


1 749,00 € 1 499,00 €

O kategórii

iPhone 14 Pro Max a novinky

Pro verzia novej línie mobilov iPhone 14 má v sebe niekoľko naj. V skratke:

  • Vylepšený procesor A16 Bionic,
  • displej s uhlopriečkou 6,7″ a jemnosťou 460 PPI,
  • vylepšený fotoaparát s troma snímačmi,
  • funkciu dopravnej nehody,
  • je z odolného materiálu.

iPhone 14 Pro Max a výkon

V modeli iPhone 14 Pro Max nájdete najnovší procesor A16 Bionic, ktorý má tiež model iPhone 14 Pro. Tento procesor len tak niečo nezastaví. A16 Bionic je najrýchlejší smartphone čip roku 2022. Ponúka 6-jadrový procesor a 5-jadrový grafický čip. To znamená, že zvládne 17 biliónov operácií za sekundu.

iPhone 14 Pro Max a fotoaparát

Pripravte sa na fotky, ktoré budú ako na nerozoznanie od reality. Fotoaparát na iPhone 14 Pro Max zachytí viac svetla, čo znamená trikrát lepšie fotografie pri zlom svetle než pri iPhone 13 a má aj 2-krát jasnejší blesk.

Fotoaparát v iPhone 14 Pro Max má tri snímače: hlavný fotoaparát s 48 MPx, ultra-širokouhlý fotoaparát s 12 Mpx a teleobjektív s 2 Mpx, a nakoniec 3× optický zoom.

iPhone 14 Pro Max a displej

V iPhone 14 Pro Max nájdeme, oproti základnému iPhone Pro 14 modelu, väčší Super Retina XDR OLED displej s uhlopriečkou 6,7″.

Obraz ďalej vylepšujú technológie druhu HDR či True Tone. Vďaka opäť o čosi lepšiemu jasu (2 000 nitov) sľubuje iPhone Pro Max 2-krát lepšiu čitateľnosť na slnku.

Tento skvelý displej chránia rámy z nerezovej ocele (základné verzie majú rámy hliníkové) a disponuje novými funkciami ako Dynamic Island a Always-On režim.

iPhone 14 Pro Max a Dynamic Island

Pri tomto modeli sa nestretnete s ikonickým výrezom v hornej časti displeja. iPhone 14 Pro Max má na displeji priestrel v tvare pilulky, ktorý prechádza do tzv. Dynamic Island – dynamickej práce s notifikáciami.
 

iPhone 14 Pro Max a Always-On režim

Túto funkciu už malo mnoho Android mobilov, najnovšie teda aj Pro verzie iPhonu14. Tu však funguje stále zapnutý displej trochu inak. Nie je to žiadna čierna obrazovka s časom a s notifikáciami. Zapnutý Always-On režim na iPhone 14 Pro Max displej stmavne a v pozadí sa objaví tapeta s požadovanými notifikáciami. Vidíte tak všetky notifikácie bez toho, aby ste sa mobilu dotkli.

iPhone 14 Pro Max a bezpečnosť

Majitelia pro verzií iPhone 14 v USA a Kanade môžu využívať službu Emergency SOS, ktorá sa v prípade núdze napojí na satelit. Na to, aby ste mohli volať, tak nepotrebujete ani mobilnú sieť, ani internet.

Ďalšia bezpečnostná vychytávka je automatická detekcia autonehody – senzory zavolajú na záchrannú linku, v prípade, že ste sa dostali do nepríjemností.

iPhone 14 Pro Max a parametre        

 

iPhone 14 Pro Max

Horná časť displeja

priestrel

Čip

Apple A16 Bionic

Fotoaparát

široký – 48 Mpx
ultraširoký – 12 Mpx
Teleobjektív – 12 Mpx a 3× optický zoom

Rozmery

77,6 x 160,7 x 7,85 mm

Hmotnosť

240 g

Displej

Super Retina XDR OLED

 

Vedeli ste, že?

Apple kapacitu batérie pri nových modeloch neuvádza. Z prvých užívateľských testov však vieme, že iPhone 14 Pro Max zvládne prehrávať video 29 hodín.